Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Nejnovější komentáře

 • 23.05.2018 09:32
  devoted to her principles, civic responsibilitie s and to her ...

  Read more...

   
 • 22.05.2018 17:48
  Právě jsem prohrál po více než šesti létech soudní spor s ...

  Read more...

   
 • 21.05.2018 16:14
  POSTRÁDÁM MINUSY HODNOCENÍ NAPŘ. -4 při ZMÍNCE O VLASOVCÍCH ...

  Read more...

   
 • 18.05.2018 16:15
  Další poznatek je, že muži vychovaní v rodinách podpapučových ...

  Read more...

   
 • 18.05.2018 16:04
  Za více než 40 let práce v oblasti rodinné politiky v ...

  Read more...

   
 • 17.05.2018 19:03
  Samozřejmě i Rudá armáda byla již 17.dubna 1945 v Brně. Na ...

  Read more...

Strojový překlad


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Uzunoglu YektaKrajský soud v Praze dnes zamítl odvolání kurdského podvodníka Ergüna Yekty Uzunoğlu proti rozsudku Okresního soudu Praha-východ, jímž byl tento výtečník spolu s recidivistou Václavem Faktorem odsouzen k podmíněnému trestu za intriky proti Uzunoğlově bývalé manželce Monice. Blahopřejeme, zdá se, že se voda nakonec dovařila.

Jistý vývoj zaznamenal i volně související případ syna a bývalé snachy JUDr. Zdeňka Hraby z Říčan, ve kterém jsme dekorovali Oslem měsíce října policistu Adama Kunce. Protože jsme o sporu psali, JUDr. Hraba usoudil, že jsem autorem exsnašiných podání, a toto strašlivé zjištění neopomněl ihned intimovat soudu. Že jsem velmi podivná existence, s Hrabou souhlasím, leč žádné podání protistrany jsem nejen nepsal, ale ani neviděl. To se ovšem nyní bude muset změnit: jsem-li z autorství podezřelý, budu muset průběžně dohlížet, aby tyto texty měly dostatečnou odbornou a stylistickou úroveň!

http://paragraphos.pecina.cz/2018/01/uzunoglu-pravomocne-odsouzen.html

* * *

P.S.

Trest 3 roky s podmínkou, 300.000,-Kč za nemajetkovou újmu a pokračování dohledu probační a mediační služby s povinností hlásit se. Obhájce žalovaného JUDr. Růna je od AK JUDr. Hraby. Závěrečná řeč Uzunogla byla trapná, kdy se představoval jako morální autorita a mezinárodní bojovník za mír a svobodu Kurdů což se žalobou nemělo nic společného a jak mu musela i předsedkyně senátu připomínat včetně toho, že se neustále opakoval. Obávám se, že nelze vyloučit ani trestný čin zločinného spolčení, kdy jsem obdržel závažné informace, dle kterých měl JUDr. Hraba st. v jiné kauze vyzkoušet podobné praktiky ve stejné době. Měl radit odsouzenému Faktorovi, že když se přizná, tak jeho přiznání bude podmínečně zastaveno. Mělo se údajně jednat o zavraždění Hraby ml., kdy měla být ve hře i jedna Ukrajinka. Její trestní stíhání mělo být podmínečně zastaveno. V jiné věci SZ mělo konat, v této SZ mělo konstatovat, že se ničeho nedopustila? Nemluvě o údajném množství znaleckých posudků na mnoho stránek, bez toho, že by posuzovaného viděli. Když posuzovaný podal TO na tyto znalce, SZ odpovědělo, že jde o neznámého pachatele ačkoliv je pod znaleckým posudkem razítko a podpis?! Znalec má jen konstatovat a ne rovnou jako soudce navrhovat potřebná opatření za situace, že posuzovanou osobu nikdy neviděl. Ta mimochodem chodí do práce, nepije, nekouří, řádně se stará o děti a studuje, vede řádný život a děti jí milují. To má být nebezpečná osoba. Není jí v tomto případě soudní znalec?

 

Jan Šinágl, 14.1.2018

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.50 (2 Votes)
Share
Přidat komentář