Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Nejnovější komentáře

 • 22.06.2018 11:48
  Odsunuli jsme 3 milióny nacistů nebo kolik? A ti němečtí ...

  Read more...

   
 • 22.06.2018 08:38
  Podsatné je, že jsou ničeny lidské životy, přímo a nepřímo. Zločinec ...

  Read more...

   
 • 22.06.2018 08:33
  Devitalizace - je to podle mne binec. Kolik pacientů umírá v ...

  Read more...

   
 • 22.06.2018 06:32
  Poslanec Zeman hovoří především o charakteru, který byl a je ...

  Read more...

   
 • 21.06.2018 16:14
  Češi míří zpět ke komunismu ...

  Read more...

   
 • 21.06.2018 15:05
  Ano, lékařská zkaženost dnešní Číny je obrovská. Řekl bych, že ...

  Read more...

Strojový překlad


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

JANUV ZAKONO Komunistickém manifestu jeden z našich nejvýznamnějších filosofů František Palacký, již jako zralý muž, deset let po jeho vydání napsal: „Zhovadilost všeobecná povstane byť by komunisté i jen jedné generaci panovati měli.“ Prozíravost tohoto českého velikána byla mimořádná. „Slavný“ třiadvacetistránkový pamflet zavinil smrt v konečném důsledku desítek milionů lidí na celém světě. Od českých zemí po Pacifik. Dodnes jeho vlivem v komunistických zemích lidé umírají. K.Mrzílek

Podívejte se na dokument bývalého televizního moderátora Pavla Zuny s z cyklu Slavné dny s názvem - Den, kdy byl vydán Manifest komunistické strany (21. únor 1848). Ani slovo o obětech komunismu v minulosti a pokračování jeho zločinnosti dnes. To je jakoby natočil pořad o Adolfu Hitlerovi, kdy bude vyprávět jen o jeho malířském talentu a ne o obětech nacistické, stejně zločinné ideologie. Takový dokument by byl nepochybně všemi „bojovníky proti nacismu“ okamžitě napaden. Zřejmě pro ně jsou jen oběti nacismu nevinné, zato oběti komunismu byly třídní nepřátelé a svoji smrt si zasloužili?! Konečný důsledek ještě nenastal! Komunistické násilí podložené ideologií Karla Marxe trvá a pokračuje dodnes!

Další důkaz v jaké společnosti žijeme – postkomunistické se vším všudy. Video shlédlo už téměř 50.000 lidí

 

Příběh Rudého zla

Film The Soviet Story je šokujícím svědectvím o roli sovětského režimu v nejhrůznějším nacistickém projektu — holocaustu. Filmové záběry, fotografie a dokumenty jsou doplněny o rozhovory s historiky a autentické výpovědi bývalých sovětských zpravodajů a disidentů. Otřesné scény reflektující hladomor na Ukrajině (1932/33), masakr v Katyni (1940), partnerství SS a KGB, sovětské masové deportace či brutální lékařské experimenty v gulagu jsou hrozivou výpovědí o pravé tváři Sovětského svazu a jeho vedení. Autor filmu Edvīns Šnore, lotyšský politolog, sbíral materiály pro film více než 10 let. Náročné natáčení dokumentu probíhalo v Rusku, na Ukrajině, v Litvě, Německu, Francii, Velké Británii a Belgii.(Mene Tekel)

 

 

Jan Šinágl, 21.2.2018

* * *

Na Kubu jen se svými sirkami

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (3 Votes)
Share
Přidat komentář