Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt srp 13 @08:30 -
OS Trutnov Pavel Wonka
út srp 18 @14:00 -
Praha-Ryzyně: 75.výročí návratu RAF z Velké Británie

Nejnovější komentáře

 • 04.08.2020 17:14
  Jsem velmi překvapen, že paní Chaloupková má takové problémy ...

  Read more...

   
 • 04.08.2020 17:12
  Tiago z Brazilii. Jsem Tiago Borges, brazilec, je mi 29 let ...

  Read more...

   
 • 04.08.2020 17:10
  Dopis na podporu Jana Chaloupkové Dobrý den do České republiky ...

  Read more...

   
 • 04.08.2020 17:06
  Dopis na podporu Jana Chaloupkové Dobrý den do České republiky ...

  Read more...

   
 • 04.08.2020 17:05
  Dopis na podporu Jana Chaloupkové Dobrý den do České republiky ...

  Read more...

   
 • 04.08.2020 17:04
  Dopis na podporu Jana Chaloupkové Dobrý den do České republiky ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Pecina FBNapište si, Hlaváčku, zásada č. 2: Vnést mezi podezřelé zmatek, říká inspektor Trachta svému praktikantovi. Zmatek je třeba vnést i mezi uživatele Facebooku, a dosáhnout stavu, kdy nikdo nebude vědět, co se ještě smí a co už ne. Vedena touto zásadou, vymazala mi dnes v časných ranních hodinách řečená sociální síť další text, tentokrát komentář:

Na vysvětlenou budiž doplněno, že řeč šla o Statisu Prusalisovi, a důkaz, že jej Miloš Zeman během kampaně Zemanovců skutečně veřejně označil za svého přítele, stkvíse dodnes na YouTube.

Co je na mém komentáři nedovoleno? To nevím, a možná to neví sám Nejsvětější Facebook: třeba je účelem opravdu jen smazáním náhodně zvolené aktivity připomenout sprostému uživateli, jaká má vůči Faceboooku práva – tedy žádná – a měl by každý den velebit Marka Zuckerberga za všechna ta časná dobra, která mu jeho síť bezplatně, výměnou za pouhou možnost využívat bez omezení uživatelovy osobní údaje, poskytuje.

 

https://paragraphos.pecina.cz/

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)
Share

Komentáře   

0 #1 Není Důležité 2019-09-13 16:15
A zopakuji to. Mě několik let pravidelně mazali profily na FB.. furt po mě žádali buď telefon nebo občanku, chtěli po mě skutečné jméno a dokonce mě i omezovali neuvěřitelným způsobem! Viz printscreen

Jednoho dne jsem se nas*al a začal náhodně na svůj Fb psát, slova: Bomba, útok, Alláh, terorista, mrtví, střelba, ráj, výbuch, trhavina, nebezpečí, hrozba.. Ale bude třeba přemýšlet dál, jelikož brzo si cenzorský softvare vymakají tak že i tyto bude vyhodnoceno správně. Doposud ale jim tato slova způsobují poplach.. a dá jim značně zabrat, dopátrat se a zjistit jestli jde o hrozbu nebo ne.. A tohle je pro ně zásadní problém.. Doslova stáhli ocas zakňučeli, omluvili se mi řekli a od té doby, si můžu dělat na FB naprosto co chci, dokonce i ten zákon skutečně porušovat, odplic jsem se pustil do profilu městské policie praha, kvůli tomu incidentu jak zmlátili ty pracovníky chvilky naděje... To mi bylo fuk všecko přímo jsem je veřejně hrubě urážel ale pravdivě, a kdyby chtěli mohli mě za to stíhat.. A já s tím napůl počítal.. Leč se nic nedělo. Na druhou stranu mám tušení, že na mě sbírají konfrontující materiály a možná že se mě pokusí za nějaký čas na to všechno dostat.. No pro dobro a bezpečí každého občana, se modlím ať je tato blbost ani nenapadne.. Jednou bych se dostal do basy.. jednou bych z ní taky vylezl.. a to si neumím představit co by se pak dělo.. Jsem dostatečně schopný a vzdělaný na to, abych zvládl s minimálním úsilím udělat takový bordel.. že by to v žádném případě nestálo za to.. ani když mě zabijí mě nezastaví, nejsem tady poprvé.. a není náhodou, že jsem od ranného dětství směřoval tímto směrem. Na téhle planetě jsem se nenarodil proto abych si tady v tom hnoji vašem užíval, ale proto abych vám ho uklidil ? ? .. .. No co jiného, z vrchu jsem se na to už nemohl dívat. A tady zjišťuji že se můžu strhat, ale není v mých silách to změnit, ikdyž.. no každopádně nejsem sám, je nás hodně, ale i tak málo.. a pokud lidi nebudou mít snahu pochopit a uvědomit si co se děje, jak se chovat jak žít a proč se změnit.. postrádá pak vše smysl a spoustu energie bude naprosto promrháno, vo to tady jde.. jde o to že do lidstva je vloženo příliš mnoho času, a energie, nedivil bych se kdyby byl konec dlouhý a útrpný..

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)