Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 25.01.2021 11:13
  Greg Steube is my Congressman. He represents the district ...

  Read more...

   
 • 24.01.2021 22:23
  Velmi trefný komentář Martina Hály na téma politiky EU k Číně ...

  Read more...

   
 • 24.01.2021 20:45
  Sehr geehrter Herr Ulrich, Ich danke Ihnen für Ihr Email. Sie ...

  Read more...

   
 • 24.01.2021 13:25
  Ten agent kai aus Hannover /Kai Orac/ hlásá od 17/1 vše o ...

  Read more...

   
 • 24.01.2021 12:57
  Jestli dostal a přežil opravdu organofosfáty, bude se ...

  Read more...

   
 • 22.01.2021 20:47
  Grüezi Herr Ulrich, Gerne schliesse ich mich den Worten ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

OS Ostrava vchod

 Aktualizováno 27.7.2020: Chybou soudkyně JUDr. Jany Bochňákové skončil dealer obviněný z rozsáhlé distribuce drog na svobodě – bude podána kárná žaloba.

* * *

Ing. Marek Gába: usnesení o zamítnutí námitky proti protokolaci a odvolání

Usnesení OS v Ostravě JUDr. Jany Bochňákové o zamítnutí námitky proti protokolaci ze dne 28. května, zasláno do datové schránky dne 29.května. Odůvodnění je opravdu "roztomilé" (zvukový záznam soudu se vždy „porouchal“, když zazněla slova ve prospěch obžalovaného). Usnesení bylo vyhotoveno ve čtvrtek, zasláno v pátek, odvolání do 3 dnů, aby měl málo času na případné odvolání, zaslala soudkyně usnesení až nyní. Námitku jí poslal už 27.března! V pondělí má pan Gába další líčení u stejné soudkyně! Hezky načasované a vskutku „raketová rychlost“ soudkyně, která zřejmě vytvořila rekord české justice! Samozřejmě se pan Gába proti tomuto nehoráznému usnesení odvolal dne 30.května ke KS v Ostravě.

Ještě jedno usnesení OS v Ostravě ze dne 28.května, týkající se soudního znalce MUDr. Igora Dvořáčka. Soudkyně mu zamítla proplatit fakturu za vypracování doplnění znaleckého posudku. Konečně jedno smysluplné usnesení této soudkyně - cituji: Vzhledem ke všem výše uvedeným skutečnostem, především pak, že rentgenové snímky, případně OPG snímek, měly být předmětem zkoumání již při vypracování původního znaleckého posudku, za jehož vypracování již znalec odměnu vyúčtoval, dospěl soud k závěru, jak uvedeno ve výroku tohoto usnesení.

Něco takového tento „Cappo di Tutti“ ostravského „soudnoznalectví“ ještě zřejmě nezažil? V pondělí pokračuje páchání justičního zločinu na nevinném člověku v režii soudkyně JUDr. Jany Bochňákové u OS Ostrava od 8:00 hod.

Tato kauza souvisí i s kauzou Kramný a ohrožuje nemálo lidí z justice, policie a ze zdravotnictví. Nepřekvapuje proto, že média „nezajímá“. Soudkyně je nervózní - na posledním jednání jediné přítomné tři lidi z řad veřejnosti poslala do poslední lavice a nechala hlídat každý jejich pohyb justiční stráží, zvláště mneJStátní zástupkyně Mgr. Andrea Roztomilá se vyfotografovat nenechá, rozhovory odmítá…

Jak bude tato justiční zlovůle ještě trvat?! Dojde na slova Petra Bezruče „Z ostravských dolů začíná opět stoupat dým“? Koho smete hrozící požár?

 

Jan Šinágl, 30.5.2020

* * *

Špína v ostravském zdravotnictví vyplouvá stále více na povrch

Kauza ing. Marka Gáby: Jeho stížnost na státní zástupkyni Mgr. Andreu Roztomilou - „přezkoumala“ sama sebe?!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (3 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)