Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

po čvc 13 @08:30 -
OS Praha 6: kauza JUDr. Zdenka Altnera

Nejnovější komentáře

 • 06.07.2020 09:03
  My stále na všechny chyby, podrazy a podvody jen upozorňujeme.

  Read more...

   
 • 05.07.2020 20:18
  V každém národě se najde několik neohrožených jedinců. O smrti ...

  Read more...

   
 • 04.07.2020 12:39
  Komunisté jsou nepotrestaní od Aše po Peking. KOMUNISTICKÉ ...

  Read more...

   
 • 03.07.2020 12:06
  Poslední odstavec pana bývalého velvyslance jsou velmi úderná ...

  Read more...

   
 • 01.07.2020 00:21
  PČR je na 87 místě na světě ve věci důvěryhodnosti, hned ...

  Read more...

   
 • 01.07.2020 00:05
  Předseda ODS Fiala si loni vydělal jako politolog na universitě ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

OS Ostrava vchodIng. Marek Gába: usnesení o zamítnutí námitky proti protokolaci a odvolání

Usnesení OS v Ostravě o zamítnutí námitky proti protokolaci ze dne 28. května, zasláno do datové schránky dne 29.května. Odůvodnění je opravdu "roztomilé" (zvukový záznam soudu se vždy „porouchal“, když zazněla slova ve prospěch obžalovaného). Usnesení bylo vyhotoveno ve čtvrtek, zasláno v pátek, odvolání do 3 dnů, aby měl málo času na případné odvolání, zaslala soudkyně usnesení až nyní. Námitku jí poslal už 27.března! V pondělí má pan Gába další líčení u stejné soudkyně! Hezky načasované a vskutku „raketová rychlost“ soudkyně, která zřejmě vytvořila rekord české justice! Samozřejmě se pan Gába proti tomuto nehoráznému usnesení odvolal dne 30.května ke KS v Ostravě.

Ještě jedno usnesení OS v Ostravě ze dne 28.května, týkající se soudního znalce MUDr. Igora Dvořáčka. Soudkyně mu zamítla proplatit fakturu za vypracování doplnění znaleckého posudku. Konečně jedno smysluplné usnesení této soudkyně - cituji: Vzhledem ke všem výše uvedeným skutečnostem, především pak, že rentgenové snímky, případně OPG snímek, měly být předmětem zkoumání již při vypracování původního znaleckého posudku, za jehož vypracování již znalec odměnu vyúčtoval, dospěl soud k závěru, jak uvedeno ve výroku tohoto usnesení.

Něco takového tento „Cappo di Tutti“ ostravského „soudnoznalectví“ ještě zřejmě nezažil? V pondělí pokračuje páchání justičního zločinu na nevinném člověku v režii soudkyně JUDr. Jany Bochňákové u OS Ostrava od 8:00 hod.

Tato kauza souvisí i s kauzou Kramný a ohrožuje nemálo lidí z justice, policie a ze zdravotnictví. Nepřekvapuje proto, že média „nezajímá“. Soudkyně je nervózní - na posledním jednání jediné přítomné tři lidi z řad veřejnosti poslala do poslední lavice a nechala hlídat každý jejich pohyb justiční stráží, zvláště mneJStátní zástupkyně Mgr. Andrea Roztomilá se vyfotografovat nenechá, rozhovory odmítá…

Jak bude tato justiční zlovůle ještě trvat?! Dojde na slova Petra Bezruče „Z ostravských dolů začíná opět stoupat dým“? Koho smete hrozící požár?

 

Jan Šinágl, 30.5.2020

* * *

Špína v ostravském zdravotnictví vyplouvá stále více na povrch

Kauza ing. Marka Gáby: Jeho stížnost na státní zástupkyni Mgr. Andreu Roztomilou - „přezkoumala“ sama sebe?!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (3 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)