Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 14.04.2021 09:55
  Ministr musí být především manažer, který umí řídit lidi – i ...

  Read more...

   
 • 13.04.2021 17:46
  Doba covidová má i komické aspekty: Dnes jsem potkal v autobuse ...

  Read more...

   
 • 13.04.2021 11:01
  Pionýři v testování Téměř každé české a slovenské dítě bylo za ...

  Read more...

   
 • 13.04.2021 09:54
  Jen počasí je za totality a demokracie stejné. Víte že, od ...

  Read more...

   
 • 13.04.2021 09:51
  "My, co máme něco za sebou, víme, že bez svobody život nevoní ...

  Read more...

   
 • 12.04.2021 14:28
  Že to byl záměr dokazuje Rusko tím, že dodnes NEVRÁTILO letoun ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Varga JulekPotkával jsem v ulicích mladého člověka, který se rozpadal zaživa. Nebyl schopen chůze, jeho tvář vypovídala o děsivém utrpení, kterému byl vystaven a zanedlouho po revoluci v roce 1996 zemřel.

Jmenoval se Julius Varga a byl to jeden z nejstatečnějších lidí, které kdy naše země měla, protože byl nejen oběť ruské "vědy," ale byl zároveň i disidentem a přesto, že byl ruskou vakcínou tělesně postižen vydal se na duchovní cestu a sloužil lidem, až do své předčasné smrti.

Ukažte mi jeden jediný produkt s vysokou mírou přidané hodnoty stojící na vyspělých technologiích či například lék, který by pocházel z Ruska. Nic podobného nenajdete a ani najít nemůžete a vsadím boty, že i ten Sputník odněkud ukradli a okopírovali a jak je zvykem ještě ke všemu špatně a nyní se jím pokouší po nás střílet.

Chápu ale rozčilení pana kremelského místodržícího a tlak, který vyvíjí na Andreje Babiše, protože když nepřistane šturmovik se Sputníkem teď tak už nikdy, neboť velmi brzy bude západních a bezpečných vakcín přebytek a to v řádech milionů kusů a tak se tento novodobý pomník ruského virového osvobození na Smíchově nebezpečně počíná rozplývat a Kreml je nervózní.

Ale pokud někdo opravdu touží po ruské "vědě," nechť si zakoupí letenku směr východ a nejlépe už tam i zůstane, to naší zemi jedině prospěje, jsem jedině pro. Jakýkoli opačný pohyb z Ruska k nám, však ale vždy skončil katastrofou. Protože z Ruska k nám ještě nic dobrého nepřišlo a ani nepřijde. Stačí pohlédnout na poslední memento ruského imperialismu na pražském Hradě.

Celý článek: https://vaclavek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=767157

***

Stát po roce 1989 zlikvidoval výrobu vakcín a sér. Byl u toho Klaus i Zeman

Sergej Vojcechovský, generál bez vlasti a naše „černé svědomí“

J.Š. 11.3.2021

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.80 (15 Votes)
Share

Komentáře   

-11 #1 Jan Šinagl 2021-03-11 23:28
Na jedné straně je to asi pravda na příklad o ruské vakcíně, na druhé straně o výrobcích nových ruských zbraních nelze pochybovat, když už se o nich starostlivě zmiňuje i náčelník britského generálního štábu.

V malé vesničce nedaleko Rožmitálu pod Třemšínem byly v minulosti ukryty v podzemních kasematech atomové bomby. Dnes je podzemí přístupné i s doprovodem, bomby odvezeny a vše co po nich zůstalo je možno shlédnout, a není toho málo.

K.Mrzílek

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)