Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 14.04.2021 09:55
  Ministr musí být především manažer, který umí řídit lidi – i ...

  Read more...

   
 • 13.04.2021 17:46
  Doba covidová má i komické aspekty: Dnes jsem potkal v autobuse ...

  Read more...

   
 • 13.04.2021 11:01
  Pionýři v testování Téměř každé české a slovenské dítě bylo za ...

  Read more...

   
 • 13.04.2021 09:54
  Jen počasí je za totality a demokracie stejné. Víte že, od ...

  Read more...

   
 • 13.04.2021 09:51
  "My, co máme něco za sebou, víme, že bez svobody život nevoní ...

  Read more...

   
 • 12.04.2021 14:28
  Že to byl záměr dokazuje Rusko tím, že dodnes NEVRÁTILO letoun ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Zdrave Forum logoDne 9. 3. 2021 podalo  Zdravé fórum k Vrchnímu státnímu zastupitelství trestní oznámení, v němž žádá o přezkum toho, zda šířením informací o osobách nově nakažených koronavirem SARS-CoV-2 nedošlo a nadále nedochází k šíření poplašné zprávy.

Počet tzv. „nakažených osob“ (vč. počtu tzv. „nově nakažených osob“) je tedy obecně dovozován z testů rt-PCR, aniž by přitom osoby a ústřední orgány veřejné správy uvedené v tomto oznámení, hromadné sdělovací prostředky a další osoby, které informaci o „(nově) nakažených osobách“ šíří, vzaly v úvahu, že: a. pozitivní výsledek nelze bez dalšího vyšetření vykládat jako nákazu koronavirem SARS-CoV-2 coby původcem onemocnění COVID-19,b. pozitivní výsledek nemusí znamenat, že jde o „nově“ nakaženého, ale např. jen to, že testovaná osoba přišla do kontaktu s koronavirem před několika měsíci, a aniž by o této zcela zásadní skutečnosti řádně informovaly veřejnost.

"...podle nás a řady expertů jsou přitom tyto informace – ať už z důvodů falešné pozitivity testů, jejich nepřesnosti, nebo dokonce neodborné manipulace s nimi - značně zkreslené či dokonce zcela nepravdivé. Neznáme navíc ani jediný odborný argument, proč by způsob dnešního užívání testů rt-PCR měl jakkoliv napomoci k zamezení šíření koronaviru SARS-CoV-2. Současné výsledky boje České republiky proti nemoci COVID-19 nám, bohužel, dávají za pravdu."

TZ -  Trestní oznámení - PCR testy a šíření poplašné zprávy

Trestní oznámení včetně příloh.

Založení Zdravého fóra - Tisková zpráva

18.2.2021 - Založení Zdravého fóra

***

Telefon pro média:  725 749 954

MgA. Jan Tománek: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

JUDr. Tomáš Nielsen: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Petr Zuska : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

***

Jsou smrtelně narušeny sociální kontakty ve společnosti, v rodině, přestali jsme duchovně žít, jen materiálně existujeme. Opatření z nás stále více dělají vězně. Už i nákupy nám vozí domů! Přestáváme být aktivní sociálně, fyzicky, hroutí se sociální vazby a občanská soudržnost. Nežijeme abychom jen existovali, existujeme, abychom i skutečně žili a tvořili nemateriální hodnoty, které nám dnes zoufale chybí a jsou příčinou stavu dnešního světa. Je na čase převzít odpovědnost za své životy a ne ji svěřovat do rukou státu, jeho institucí a nezodpovědných. Stát nemá řídit naše životy, ale udělat takové podmínky, abychom si je mohly řídit sami. Spoléhejme hlavně na sebe, ne na stát, chceme-li být skutečně svobodnými lidmi, občany, ne novodobými, manipulovatelnými otroky, živit neschopné politiky, všehoschopné bankéře, globální podnikatele a instituce. Pokud společnost není schopna vypořádat se s do očí bijícím porušováním nepsaných zákonů mravních, nemůže dopadnout dobře. Tisíce zbytečných zákonů, předpisů a nařízení působí nutně kontraproduktivně, v neprospěch slušných a ve prospěch neslušných. Vše začíná výchovou, vzděláním a osobním příkladem. Nikdo nezmění sám svět, jen sebe, své okolí, tím měníme svět.

J.Š. 12.3.2021

***
Pane ministře Blatný, chraňte naše zdraví

Ruským "Sputnikem" se už u nás očkovalo, následky byly děsivé

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.33 (12 Votes)
Share

Komentáře   

-6 #1 Jan Šinagl 2021-03-13 16:53
Jak jsme prohráli třetí světovou válku

Bez jediného výstřelu prohráli Spojenci 9. března 2020 první bitvu třetí světové války, když Itálie vyhlásila celostátní karanténu. Jedna země za druhou pak kapitulovala před „neviditelným“ nepřítelem. Před sedmdesáti šesti lety to probíhalo jinak. Poté, co 6. června 1944 napadlo Normandii přes sto tisíc amerických, britských, kanadských, francouzských a jiných vojáků, americký prezident Franklin Delano Roosevelt se v rozhlasovém vysílání modlil k všemohoucímu Bohu: „Naši synové, pýcha našeho národa, se dnes vydali na náročnou pouť, k boji o zachování naší republiky, naší víry, naší civilizace, a na osvobození trpícího lidstva.“ Vše řekl narovinu: „Někteří se nikdy nevrátí. Přijmi je, Otče, a přivítej je, své hrdinné služebníky, ve svém království.“ Spojenci ztratili přes 60 miliónů mužů, žen i dětí, bojujíce za zachování svého způsobu života. Třetí světová válka je prohraná, protože tytéž národy nebyly ochotny přinést oběti.

Erik Best 12.3.2021

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)