Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

pá pro 09 @11:00 -
Praha: Bílé papíry před Velvyslanectvím ČLR
čt pro 15 @09:30 -
OS Beroun: Šinágl versus Agentura MM
pá pro 16 @09:30 -
OS Děčín: ing. Petr Vlček
so pro 17 @14:00 -
Mrtník: Adventní koncert u Slavíků

Nejnovější komentáře

 • 08.12.2022 09:23
  Algoritmus nápovědy hledání služby Google překvapivě nenabízí ...

  Read more...

   
 • 05.12.2022 11:26
  Neskutečná justiční zvěrstva se dějí v tomto státě, viz i ...

  Read more...

   
 • 04.12.2022 15:56
  Informaci o tom, že Václav Klaus se ve sporu přiklonil na ...

  Read more...

   
 • 03.12.2022 08:39
  Je to 280 dnů. Pořád jsou videa, která mě dostanou...

  Read more...

   
 • 02.12.2022 13:09
  Může mi ten, kdo mi dal ten MÍNUS na můj výše uvedený komentář ...

  Read more...

   
 • 02.12.2022 10:03
  Zpěvačka Vondráčková bývala dříve milá holka, která hezky ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

AD: Je lidstvo ještě schopno zastavit zkázu a vlastní záhubu?

Dokud si budou lidé vymýšlet zbraně, a firmy je v tom budou podporovat kvůli výdělku, do té doby na zemi klid nebude.

Co se týká Evropy a Ruska jde o problém nejen ideologie marxleninismu, ale té nomádské mentality, kterou po staletí východní Slované od těchto praobyvatelů, díky jejich násilným způsobům, museli přejímat.  Z tohoto důvodu až dodnes mají Rusové a Číňani pouze jednoho vladaře s neomezenou mocí. Princip jejich nesnášenlivosti je v neustálé expansivnosti. Dávají-li od 20 století k tomu visačku osvobozování kvůli nastolení socialismu, vychází z toho, že Rusko nedokáže žít v míru s ostatními národy.  A nikdy nebude. Proto se zbrojí a zbrojí a napětí narůstá. Je to jako by soused na vedlejším pozemku neustále vyrušoval tak dlouho, dokud druhému sousedovi nerupnou nervy a odstěhuje se. Znám pár takových případů.

Problém je že Evropa se nemá kam odstěhovat. Kdyby to bylo obráceně Rusové by se odstěhovali na východ na Sibiř.

Nezbývá než obrana, kterou ale Rusové považují za vyhrožování. Lidské touhy, touhy národů, žít jinde a jinak dál od Rusů, považuje ruské představenstvo za nemožné. Oni musí sjednocovat a sjednocovat byť násilím a držet souseda  bratrsky pod krkem. 

Obrana možná je, ale jen tehdy uvědomí-li si evropské vlády, že nebezpečí  z východu je nezvratné a nepůjde-li to násilím, ruské a čínské služby budou ve dne v noci podrývat demokracii.  Vznikne-li v Česku rusko-česká vláda, má EU do budoucna na kahánku. Smůla je že západ nezažil ruskou  posedlost, podlost a ruské násilí. Rusové donekonečna vyjednávat nebudou, protože expanze je jejich program. Je to jejich budoucnost, jejich životní cíl. Česká republika nemá sílu, ačkoliv Rusy zažila, aby západ upozorňovala na neustálé ruské nebezpečí, protože je sama na nejvyšších místech infikována prolezlá českými fámulusy -pomocníky, slouhy, vzteklouny a zrádci. Viz  odstraňování sochy Koněva.

V Evropě může být klid jen tehdy, když se Evropa sjednotí nejen na základě smluv, ale pod jedním jasným a silným vedením.  Jednota se musí projevit  mezi národy, nejenom vojensky . A to je na příklad pro čecháčky problém, protože ti do všeho vrtali už za Rakouska, po té vznikli v roce 1921 komunisté, extra nespokojenci a ti dělají to co by měly dělat evropské státy. Drží se společně chomoutu Moskvy a jsou tak jednotní.

Naše mládež od  mateřských škol bude vědět kdo byl Hitler, ale co byli a jsou bolševici, že zabili desetkrát tolik milionů lidí a nikdo z nich nebyl potrestán od Aše po Hong-kong, nebudou vědět po pár letech ani staříci. Nesjednotí-li se  evropské vlády jako jedna vláda evropská, s jednotnou  neomezenou pravomocí, čeká nás nomádské sjednocení.

 

K.Mrzílek, 17.5.2021

***

Neúspěšný pročínský lobbista a bývalý ministr zahraniční Jan Kohout bude náměstkem ministra zahraničí

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (9 Votes)
Share

Komentáře   

-2 #1 Jan Šinagl 2021-05-22 17:41
Putin zbrojí v Arktidě a hrozí, že všem vyrazí zuby.

No jakby ne. Vždyť celý svět mu neustále hrozí, že ho přepadne. Ten kdo nakrad v Gruzii a v Ukrajině si stěžuje, že bude přepaden.

K.Mrzílek

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)