Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 20.05.2022 17:37
  Rusko není Putinova řiť, řekl na koncertě zpěvák DDT. Hned ...

  Read more...

   
 • 20.05.2022 15:33
  Věřím, že se mnou souhlasíte v tom, že to, co se děje ve ...

  Read more...

   
 • 19.05.2022 13:45
  Ukrajina je už dnes schopna zlikvidovat Krymský most. Nepochybně ...

  Read more...

   
 • 16.05.2022 18:32
  Zatímco Ukrajinci celému světu předvedli, že jsou hrdým a ...

  Read more...

   
 • 16.05.2022 18:31
  Putinův generál Beseda zašantročil 2 mld. USD na vítání ruských ...

  Read more...

   
 • 16.05.2022 16:48
  Ruský deník: Putin má prý smrtelnou chorobu, zdravotnictví ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Clovek a strach

Aktualizováno: V Kanadě podána žaloba za zločiny proti lidskosti – „Norimberk 2“!

***

Cituji s obdržené korespondence:

S manželem jsme dostali tu moderní chřipku s číslem 19. Naše zkušenosti jsou zajímavé. Takže, jednak člověk nesmí do ordinace praktického lékaře, ani lékaře nezajímá jeho zdravotní stav a obtíže. Rada: "Vezměte si paralen, a když se budete dusit, zavolejte si RZ." To je opravdu rada k nezaplacení. Já si tu RZ zavolala, ale ne proto, že bych se dusila, ale 3 dny mi neustupovaly horečky. Dříve, když měl člověk chřipku, měl horečku a kašlal, tak si došel k praktickému lékaři, kde kašlalo cca 20 či víc stejně postižených občanů. Všichni svorně pak zakašlali na přání lékaře, který si poslechl jejich plíce, podíval se jim do krku a pak podle stavu toho kterého člověka předepsal antibiotika či doporučil si něco koupit v lékárně, vypsal neschopenku a doporučil klid na lůžku. Dnes má praktický lékař strach, aby mu tam náhodou někdo s chřipkou č. 19 nepřišel a nežádal vyšetření.

Pak za několik dnů se na doporučení hygieny, nebo dokonce praktický lékař je svolný (ale nerad, nevím proč) vypsat žádanku na covid odběry pro členy rodiny. Takže s horečkou jedete na odběrové místo (my jsme jeli tři), stojíte venku v mrazu a pak jste odebraný. Za dva dny přijde výsledek a máte nařízenou hygienou 14 denní izolaci, tedy si nesmíte ani do lékárny pro ten doporučený paralen. Já jsem měla štěstí, protože na té pohotovosti byli opravdu velmi milí a ihned mne za dva dny poslali na infuzi monoklonálních protilátek. Manželovi hned ze začátku napsal známý lékař Isoprinosine, který ho zřejmě zachránil od těžkého zápalu plic, dostal jenom lehký zápal plic, na který se přišlo tak, že jsem zavolala  na pohotovost a požádala je, zda by si mohl manžela někdo poslechnout, že má pozitivní text na chřipku č. 19 a že pořád hodně kašle, i když má nasazený IS. Mne bolelo v krku, ačkoliv mi už končila karanténa. Takže u mne byla diagnostikována angína, což je bakteriální onemocnění a u manžela tedy ten lehký zápal plic. Paní doktorka napsala antibiotika, které jsme si opatřili a hned začali užívat. Také zápal plic je bakteriálního původu, pro bakterie totiž virus chřipky, a to jakékoliv chřipky (včetně té obávané španělské), vytvoří výborné podmínky pro množení. 

A teď ten můj poznatek, proč si myslím, že plošné očkování a zejména mladých lidí, nemá smysl.

Syn (19 let) byl opakovaně v karanténě nejenom s námi, ale i kvůli stykům s pozitivními spolužáky (píšu schválně pozitivně testovanými, nikoliv nakaženými), a přesto měl vždy negativní výsledek testu (asi 5x), ačkoliv hlásil příznaky, když byl doma s námi nemocnými, že ztratil čich, chuť, bolí ho hlava a záda, má rýmu. Takže, proč by se měl nechat očkovat a proč má být diskriminován, tedy si nesmí zajít ani na jídlo?

Zajímavé je, že na podání monoklonálních protilátek byli se mnou dva pánové, po 2. očkování a měli chřipku č. 19. A vím o dalších lidech, kteří přes očkování byli nakažení, měli těžký průběh atd. Možná, že by jinak už bez očkování byli mrtví, to nedokážu posoudit. Proto si myslím, ať je očkování dál dobrovolné, kdo se chce nechat očkovat, ať tak udělá. Je to základní lidské právo, rozhodovat o svém zdraví. Také pak si lidé dost povídají své zkušenosti o následcích očkování - především jsou zarážející různé záněty, trombózy apod. Odborníci by jistě uměli vyjmenovat všechny vedlejší účinky těchto experimentálních nouzových fyziologických roztoků, které jsou prý spásou lidstva. Možná, že by přece jenom některý záchranář nabral odvahu a řekl veřejně, že s těžkou chřipkou č. 19 vozí hlavně očkované! Ovšem, to by asi rychle přišel o práci, nebo byl alespoň osočován z různých stran. 

Takže tolik pro doplnění mozaiky, co se to vlastně ve světě děje. Nejsem Rusofil, ale už jsem slyšela z mnoha na sobě nezávislých stran, že po Sputniku ty vedlejší výše vyjmenované účinky nebyly zaznamenány.  A to nejsou jenom oficiální zprávy z Maďarska, ale také ze Slovenska (neoficiální zprávy).

***

Profesor Alexander Reďko a otevřeně a bez předsudků o Covid-19

J.Š. 15.12.2021

***

Prohlášení lékařů II - aktualizováno. Globální summit Covid Mezinárodní aliance lékařů a lékařských vědců

15.12.2021: Poslušně hlásíme, že svoboda už byla!

Hlas spolupracovnice veřejnoprávního ČRo a veřejnoprávní ČT

Očkovat a tečka.

Úmluva o lidských právech a biomedicíně  

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)