Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

st úno 08 @09:15 -
KS Ostrava: Obnova řízení ve věci Petra Kramného

Nejnovější komentáře

 • 02.02.2023 08:39
  „Reflektuji a přijímám kritiku, kterou vůči mně veřejnost má ...

  Read more...

   
 • 01.02.2023 07:01
  Bez komentáře, aneb jak (ne)závislí novináři oslavují s gen.

  Read more...

   
 • 31.01.2023 20:56
  Deset let za mřížemi až doživotí hrozí třem žákům osmé třídy ...

  Read more...

   
 • 31.01.2023 20:39
  Soukromou konverzaci ruských manželů u stolu v restauraci ...

  Read more...

   
 • 29.01.2023 10:19
  Pane Šinágle, děkuji za zasílání, je to velmi zajímavé. Píšete ...

  Read more...

   
 • 28.01.2023 09:14
  Na volebních lístcích jsou čísla 4 a 7. V numerologii jsou ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.
Číst dál...

Robin Hood, Juraj Jánošík, Jiří Paroubek. Každý kulturní Čech ihned pozná, co tito tři hrdinové mají společného, ačkoliv žili na staletí od sebe v rozličných společenských systémech. Bylo to odvěké, utopistické, a proto nesmyslné řešení rozdělení hmotného bohatství.

Číst dál...

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Login Form

PCR pomahat a chranit06 Oslava 16.1.2020 v Olomouci 2

Aktualizováno: Kolem Rakušana je stále husto. Po policejním šéfovi si vyšlápl i na další špagáty moci

***

Vpravo fotografie z oslavy v Olomouci (16.1.2020): Dokládá, že plk. Tomáš Landsfeld se skutečně osobně zná s policejním prezidentem genmjr. Mgr. Janem Švejdarem. Dále je na fotografii plk. Jaroslav Skříčil, bývalý policejní ředitel SK.

***

Tento článek napsal ing. Dušan Navrátil. Po jeho přečtení si na jeho výzvu odpovězte sami. Otřesný obsah, podložený nevyvratitelnými důkazy.

Doplňuji je dalšími informacemi, které mi byly zaslány. Vydaly by na seriál. Uvítal bych, kdyby se touto kauzou začala zabývat i veřejnoprávní média. Budu je informovat, stejně jako všechny veřejnosti známé investigativní novináře a renomované časopisy. Pro dnešek zveřejňuji část informací, které má také k dispozici PČR. Samozřejmě informuji vrchního velitele AČR a presidenta ČR Miloše Zemana premiéra Petra Fialu, ministra vnitra Víta Rakušana, ministra spravedlnosti Pavla Blažka, Policejní presidium, GIBS, BIS a NCOZ SKPV

***

Zvukové záznamy: Kamera_VCHOD_střelba_sestřih + Kamera_VCHOD_lhaní policisty_sestřih

***

Odkazy na předchozí činnost plk. Tomáše Landsfelda:

Policejní ředitel Tomáš Landsfeld bude půl roku bez řidičáku

Krajský policejní ředitel Landsfeld prý kdysi manipuloval vyšetřování Vladimíra Hučína

MAFIE Z CENTRA PRAHY

***

Znám mnoho policistů na Berounsku i v Praze. Řadoví se snaží dělat svoji práci poctivě, ale pochvalu nejvyššího velení jsem od nich nikdy nezaznamenal. Jejich komentáře nadřízených by se daly shrnout: boj o místa, hodnosti, platy, odměny, kdy je dění „dole“ vůbec nezajímá. Pokud řadový policista nemá respekt k nadřízeným, něco je hodně špatně. Heslo PČR „Pomáhat a chránit“  platí dole, nahoře platí často jen pro ochranu osobních zájmů, či dokonce ke krytí trestních činů a zločinců.

Tento článek je vydán na podporu všech slušných policistů a připomenutí její skvělé tradice z dob první republiky, kdy skutečně policie sloužila občanům a kteří si ji vážili. I památce mého dědy, který byl obecným strážníkem v Žebráku a občany respektován.

J.Š. 12.2.2022

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.14 (7 Votes)
Share

Komentáře   

0 #3 Jan Šinagl 2022-03-12 16:19
Země, která nedokáže ani za 30 let vybudovat dálniční síť a rychlé železniční tratě v srdci Evropy, vypovídá vše o sobě a schopnostech její politické reprezentace!
-5 #2 Jan Šinagl 2022-02-13 12:03
Stát má málo práce, tak začal prověřovat, zdali mají vedoucí táborů pro děti, skautů apod. patřičná živnostenská oprávnění, místo aby jim poděkoval, že napravují škody na duševním zdraví dětí, zaviněné covidem, resp. státem. Totalita, kontrola nad vším a všemi už zase začíná nenápadně „vystrkovat růžky“.

sinagl.cz/.../...
-4 #1 Jan Šinagl 2022-02-13 10:11
Putin používá tradiční, osvědčenou taktiku – vytvořit konflikt, harašit zbraněmi, později ustoupit za ústupky nejednotného Západu a dosáhnout svých cílů. Zaplať Bůh za USA. Věřme, že president Biden jen nestraší a že USA jsou stále schopny odpovídající reakce, tedy síly. Tu jedině Rusko respektuje. ČR se zachová podle toho, kdo vyhraje v rámci své tradice. Jmenování státního tajemníka MZV ČR Miroslava Staška novým velvyslancem v USA je varující. Pohrobci totality a jejich party opět „vystrkují růžky“. Zkouší, co vše si občané nechají líbit. Svoboda a demokratické hodnoty nebyly nikdy zadarmo. Kdo jen nečinně vyčkává, nedočká se jich.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)