Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

po pro 11 @09:30 -
KS Ostrava: Dominik Floder - děs!
út pro 12 @19:00 -
Praha: Vymazat ukrajinský národ

Nejnovější komentáře

 • 06.12.2023 12:02
  Kdyby komunisté nedali Rusku uran zadarmo, tak tady je blahobyt.

  Read more...

   
 • 04.12.2023 16:30
  Jsou to zbraně drahé a ještě více předražené tím, jak na ...

  Read more...

   
 • 03.12.2023 09:21
  NBS ! Obyvatelé města Frýdku s Místkem jsou odjakživa vždycky ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:08
  Venezuela is under the enormous influence of Russia, Iran and ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:07
  Venezuela je pod obrovským vlivem Ruska, Íránu a Číny. Potvrzují ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 17:21
  Dědictví bolševického hnusu Ad LN27.11.: Disidenti vyhráli a ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

PCR pomahat a chranit06 Oslava 16.1.2020 v Olomouci 2

Aktualizováno: Kolem Rakušana je stále husto. Po policejním šéfovi si vyšlápl i na další špagáty moci

***

Vpravo fotografie z oslavy v Olomouci (16.1.2020): Dokládá, že plk. Tomáš Landsfeld se skutečně osobně zná s policejním prezidentem genmjr. Mgr. Janem Švejdarem. Dále je na fotografii plk. Jaroslav Skříčil, bývalý policejní ředitel SK.

***

Tento článek napsal ing. Dušan Navrátil. Po jeho přečtení si na jeho výzvu odpovězte sami. Otřesný obsah, podložený nevyvratitelnými důkazy.

Doplňuji je dalšími informacemi, které mi byly zaslány. Vydaly by na seriál. Uvítal bych, kdyby se touto kauzou začala zabývat i veřejnoprávní média. Budu je informovat, stejně jako všechny veřejnosti známé investigativní novináře a renomované časopisy. Pro dnešek zveřejňuji část informací, které má také k dispozici PČR. Samozřejmě informuji vrchního velitele AČR a presidenta ČR Miloše Zemana premiéra Petra Fialu, ministra vnitra Víta Rakušana, ministra spravedlnosti Pavla Blažka, Policejní presidium, GIBS, BIS a NCOZ SKPV

***

Zvukové záznamy: Kamera_VCHOD_střelba_sestřih + Kamera_VCHOD_lhaní policisty_sestřih

***

Odkazy na předchozí činnost plk. Tomáše Landsfelda:

Policejní ředitel Tomáš Landsfeld bude půl roku bez řidičáku

Krajský policejní ředitel Landsfeld prý kdysi manipuloval vyšetřování Vladimíra Hučína

MAFIE Z CENTRA PRAHY

***

Znám mnoho policistů na Berounsku i v Praze. Řadoví se snaží dělat svoji práci poctivě, ale pochvalu nejvyššího velení jsem od nich nikdy nezaznamenal. Jejich komentáře nadřízených by se daly shrnout: boj o místa, hodnosti, platy, odměny, kdy je dění „dole“ vůbec nezajímá. Pokud řadový policista nemá respekt k nadřízeným, něco je hodně špatně. Heslo PČR „Pomáhat a chránit“  platí dole, nahoře platí často jen pro ochranu osobních zájmů, či dokonce ke krytí trestních činů a zločinců.

Tento článek je vydán na podporu všech slušných policistů a připomenutí její skvělé tradice z dob první republiky, kdy skutečně policie sloužila občanům a kteří si ji vážili. I památce mého dědy, který byl obecným strážníkem v Žebráku a občany respektován.

J.Š. 12.2.2022

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.14 (7 Votes)
Share

Komentáře   

0 #3 Jan Šinagl 2022-03-12 16:19
Země, která nedokáže ani za 30 let vybudovat dálniční síť a rychlé železniční tratě v srdci Evropy, vypovídá vše o sobě a schopnostech její politické reprezentace!
-5 #2 Jan Šinagl 2022-02-13 12:03
Stát má málo práce, tak začal prověřovat, zdali mají vedoucí táborů pro děti, skautů apod. patřičná živnostenská oprávnění, místo aby jim poděkoval, že napravují škody na duševním zdraví dětí, zaviněné covidem, resp. státem. Totalita, kontrola nad vším a všemi už zase začíná nenápadně „vystrkovat růžky“.

sinagl.cz/.../...
-4 #1 Jan Šinagl 2022-02-13 10:11
Putin používá tradiční, osvědčenou taktiku – vytvořit konflikt, harašit zbraněmi, později ustoupit za ústupky nejednotného Západu a dosáhnout svých cílů. Zaplať Bůh za USA. Věřme, že president Biden jen nestraší a že USA jsou stále schopny odpovídající reakce, tedy síly. Tu jedině Rusko respektuje. ČR se zachová podle toho, kdo vyhraje v rámci své tradice. Jmenování státního tajemníka MZV ČR Miroslava Staška novým velvyslancem v USA je varující. Pohrobci totality a jejich party opět „vystrkují růžky“. Zkouší, co vše si občané nechají líbit. Svoboda a demokratické hodnoty nebyly nikdy zadarmo. Kdo jen nečinně vyčkává, nedočká se jich.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)