Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 19.07.2018 10:58
  Obávám se, že k praktikám StB máte možná blíže Vy pane "gsm"?

  Read more...

   
 • 19.07.2018 07:31
  Ve vší úctě, pane Šinágle, ten nenávistný Babišův projev ...

  Read more...

   
 • 18.07.2018 14:47
  Rád potvrzuji, že se potomci bývalých obyvatel Českého lesa o ...

  Read more...

   
 • 14.07.2018 16:26
  To je slovíčkaření! Já se v těch papalášských funkcích nevyznám ...

  Read more...

   
 • 10.07.2018 13:17
  Co ten český národ ještě nesvede?!! Ve světě nevídané. To už ...

  Read more...

   
 • 10.07.2018 11:56
  Zdravím p. Šinágl, máte naprostou pravdu ohledně kampaně proti ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Kladivo_HV_160412… Jak je možné, že policie věc v mém případě odložila. Provedete stavební práce, dodáte materiály, tyto práce firma prodá další firmě, za tyto práce dostane zaplaceno, ale naší firmě nezaplatí. Podle policie Teplice se nejedná o trestný čin nedovolené obohacování, nejedná se ani o trestný čin zpronevěry nebo i podvodu. Policie si ani nevyžádala, fakturace společnosti Tchas, kde by byly jasné důkazy, že Tchas za naše práce dostalia zaplaceno. Stále se snažím smírnou cestou domoci se práva a odškodnění, ale myslím si, že už dlouho to nevydržím, ti lidé co mne okradli se mi vysmívali do telefonu. Moje trpělivost pomalu končí a já budu připravovat odvetu, v případě, že opět selže policie. …

Dobrý den,

již několikrát moje podněty byly takto přijaty, ale nikdy nebyly řešeny. Již od roku 2006 popisuji chování firmy Tchas a jejich jednatele. Popisuji kolik vlastnili firem a kolik jich uvedli do likvidace. Popisuji přípravu firmy Tchas k prodeji, popisuji daňové úniky, popisuji podvod s radnicí Ostrava, kde byla úmyslně zaměněna dlažba "dle projektu měla být použita dlažba z České republiky místo toho použili dlažbu z Číny." Přesto to nebyl podvod, i když radnici předložili certifikáty České dlažby. Podvod minimálně za 20 mil. Mnoho firem bylo vykradeno jen proto aby se firma Tchas připravila k prodeji. Veškeré státní budovy co rekonstruovala firma Tchas byly zakázky několikanásobně předraženy.

Naše firma provedla 40 bytů (montáž obkladů a dlažeb včetně přípravných prací), ani po třech a půl měsících nám firma Tchas nezaplatila, tím nás uvedla do druhotné platební neschopnosti vůči věřitelům. Přitom se firma Tchas v roce 2006 chlubila největšími zisky. Byla to jen příprava na prodej Francouzům. Ve skutečnosti firma dlužila dodavatelským firmám mnoho mil. Při prodeji si majitelé Lasák a Daněk ponechali 10% ve firmě, aby mohli do tunelovat firmu. Podal jsem dvě trestní oznámení, obě řešili policisté ve výpovědní lhůtě, výslechy byly provedeny pouze po emailu.

Policie neřešila ani podvod s podpisem na smlouvě o dorovnání, na které není můj podpis. Díky firmě Tchas jsem přišel o veškerý majetek. Bude policie nadále ochraňovat zloděje a podvodníky, nebo už konečně bude jednat?!

Očekávám, že budu vyrozuměn emailem o postupu a o zahájení a otevření mé kauzy Vladislav Kladivo - Tchas a jednatelé Ing.Vladislav Varmuža, Ing.Jaroslav Paclt, Ing.Luděk Kašpar, Ing Václav Daněk, Ing.Milan Lasák...

Jak je možné, že policie věc v mém případě odložila. Provedete stavební práce, dodáte materiály, tyto práce firma prodá další firmě, za tyto práce dostane zaplaceno, ale naší firmě nezaplatí. Podle policie Teplice se nejedná o trestný čin nedovolené obohacování, nejedná se ani o trestný čin zpronevěry nebo i podvodu. Policie si ani nevyžádala, fakturace společnosti Tchas, kde by byly jasné důkazy, že Tchas za naše práce dostalia zaplaceno.

Stále se snažím smírnou cestou domoci se práva a odškodnění, ale myslím si, že už dlouho to nevydržím, ti lidé co mne okradli se mi vysmívali do telefonu. Moje trpělivost pomalu končí a já budu připravovat odvetu, v případě, že opět selže policie.

Okradený občan kamarády Václava Klause

 

Vladislav Kladivo

 

-------- Původní zpráva --------

Předmět:

Fwd: KRPU-191684-3/ČJ-2012-040066-ŠÁ VYrozumění o postoupení podání dle věcné a místní příslušnosti

Datum:

Tue, 21 Aug 2012 15:56:04 +0200 (CEST)

Od:

Hammer Hammer <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>

Komu:

<Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>

 

Odpověď KŘ PČR Ústeckého kraje ze dne 21.8.2012 – klasické, vráceno tam, kde je důvodné podezření, že policie tyto zločiny kryla svoji nečinností či dokonce tichou spoluprací. J.Š.

* * *

Zločinná firma TCHAS likviduje poctivého podnikatele, toho dolikviduje česká justice v zájmu této zločinné firmy !!!

Jiří Poddaný žádá o pomoc Klause!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Comments are now closed for this entry