Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 25.09.2020 15:54
  V Rusku komunisté nejsou u moci, ale jejich manýry jsou ...

  Read more...

   
 • 25.09.2020 15:50
  Kdo má na vlivných úřadech a soudech stále svoje lidi?

  Read more...

   
 • 25.09.2020 15:48
  Vláda ve středu opět vydala z minuty na minutu (pardon ze dne ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 19:23
  Kristine verlor ein Jahr ihres Lebens in der Hoffnung, in der ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 19:20
  Kristine a perdu un an de sa vie dans l'espoir de travailler ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 19:20
  Kristine lost a year of her life hoping to work at the embassy ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Dobrý den vážený pane,

k mému vzetí do vazby, Vám ještě sděluji následující. Soudkyně byla jasně a předem rozhodnutá, že mě umístí do vazby. Policista, který mě v soudní síni zatýkal mi potvrdil, že v budově byli již téměř hodinu před začátkem jednání. Jmenuje se shodou okolností Hájek Oldřich. Mimo jiné je tento policista podřízený někdejšího komisaře Františka Cihelky, který je již za své posluhování dokonce povýšen na post šéfa kriminální policie v Pellérově ul. v Praze. Už i v tomto spatřuji podjatost soudkyně, která dokonce pouze na oko nařídila na dva dny 5 a 6.9 jednání, když ale věděla, že nic projednávat nebude. Šlo jí pouze o to, aby mě umístila do vazby.

To že byla podána stížnost proti vzetí do vazby, tak je opět starou praxí Hájka a justice, že aby věc byla protahována, nechá si spis u sebe ležet, aby nedošlo k včasnému projednání nadřízeným soudem, což s největší pravděpodobností soudkyně činí. Chová se tak, jak ji to naučil její někdejší nadřízený ex soudce Hájek. I v této její úmyslné nečinnosti spatřuji její podjatost, už také proto, že to byla jeho někdejší podřízená, která s ohledem na její loajalitu k němu svému nadřízenému, takto postupuje.

Skandální je také postava mého státního zástupce ,,Hajlujícího nácka" v této kauze jménem Šimon Vavřečka. Článek o tomto článku justiční mafie naleznete, když zadáte do vyhledavače ,,hajlující státní zástupce odhalen". Další podjatost spatřuji v tom, že se soudím o svůj majetek. A svoje peníze a jsem umísťován do vazby ,, útěkové " abych neuprchl, případně, abych se nevyhýbal jednání. Absurdní!!

Další věc, která svědčí o podjatosti soudu je ten fakt, že před jednáním jsem soudkyni zaslal doporučený dopis s tím, že sice mám vleklé zdravotní potíže, ale jednání ve dnech 5 a 6.9 se určitě zúčastním. Pokud ale nebudu ze zdravotních důvodů schopen, tak souhlasím s tím, že může jednání vést i v mojí nepřítomnosti. S ohledem k výše uvedenému jsem přesvědčen o nepochybné podjatosti soudu, který tímto velmi nepatřičně ukazuje svou moc, kterou vládne a je schopen tuto zneužít k mému uvěznění a umlčení. To je asi vše, co jsem považoval za nutné Vám sdělit.

Děkuji Vám za projevený zájem a těším se na setkání u OS Praha 7 dne 10.10, kam budu téměř jistě doveden eskortou v poutech z vazební věznice Ruzyně.

 

S pozdravem a úctou

Milan Bajcár, 20.9.2012

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)