Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 26.05.2022 18:17
  Traduje se, že před odjezdem do Československa si nechal ...

  Read more...

   
 • 26.05.2022 18:10
  Co jsme dlužni nejen Emerichu Rathovi? V roce 2004 prošel ...

  Read more...

   
 • 26.05.2022 18:05
  Fotky: Putin a Zelenskyj mezi zraněnými. Jeden v pohovu, druhý ...

  Read more...

   
 • 26.05.2022 15:18
  Zdravím vás pánové, tak přestože jsem myslel, že rozsudkem ...

  Read more...

   
 • 26.05.2022 10:15
  Lidé už si protokolární dary neprohlédnou. Fiala ukončil ...

  Read more...

   
 • 22.05.2022 11:03
  Bezprostředně před tímto historickým zlomem napsal Havel ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

VS_CR_znak„Vor v zakone“ – „Kdyby mne zabili“ a souvislosti…

… Žalovaného korupčního, nepřátelského státu, za který se stydím a který už ztratil právo na existenci mezi státy demokratickými, se nebojím, obzvláště, když jeho policajti zde vraždí lidi – beztrestně … Dnes (snad) budu stručný a začnu velice tvrdě. Obviňuji orgány státu z úmyslného organizování vzpour ve věznicích, s cílem zneužít tohoto k vydírání „eráru“, aby poskytl další peníze do systematicky tunelovaného vězeňského systému, aby zloději z GŘ-VSČR měli z čeho krást.

 

Zdravím Vás pane Šinágle,

 

Dnes (snad) budu stručný a začnu velice tvrdě. Obviňuji orgány státu z úmyslného organizování vzpour ve věznicích, s cílem zneužít tohoto k vydírání „eráru“, aby poskytl další peníze do systematicky tunelovaného vězeňského systému, aby zloději z GŘ-VSČR měli z čeho krást.

Do rukou se mi dostala důvodová zpráva k nové úpravě zákona o výkonu trestu a je zjevné, že se jedná o sofistikovaný tah lumpů z GŘ-VSČR. Oč jde.

Zirovnicky__201112Doteď vězni pobírali 100,-Kč tzv. sociální kapesného na měsíc, ačkoliv existenční minimum, z něhož nejsou vyloučeni (zák. č. 110/2006 sb.) je 2020,-Kč (toto zde uvádím kvůli informaci níže). Dle nové úpravy teď nebudu dostávat 100,-Kč, ale hygienický balíček (?). Podotýkám, že jsem nekuřák a sladím umělým sladidlem, tudíž by mi toto mohlo být ukradeno, ale není, protože kvůli tomuto  - a nechci být prorokem – vypuknou vzpoury a zvedne se úroveň násilí v kriminálech.

Je to prosté – vězni si kupují za 100,-Kč cukr a tabák, kteréžto komodity mají odlišnou hodnotu od civilního světa. Jako nekuřák tabakismus nechápu, ale již nyní, týden před nákupem, bandy chudých kuřáků jsou schopni čehokoliv, aby získali cigaretu – a že kuřáků je ve vězení víc. Když se jim sebere i toto (100,-Kč), vzniknou „vlčí gangy“, budou slabší vězni vydíráni, napadáni, budou se vykrádat skříňky… Cukr pak poslouží jako „okysličovadlo“, neboť tzv. ústavní čas mnohdy cukr viděk „z rychlíku“ a cukr je tak jednou z legálních drog, jak si „osladit“ život.

Jelikož jsem byl „u toho“ když v roce 2000 probíhaly „veselé nepokoje“, dokážu instinktivně vytušit, co může být rozbuškou – a to, co vymyslela státní moc, má sílu letecké pumy. Jistě - dnes je VSČR schopna vzpouru utopit v krvi, ale kdo pak bude vítěz? Nemyslím, že by tato země potřebovala svoji „ATTICU“ či „STRANGEWAYS“…

Vše je sofistikovaně vytvořeno proto, aby pak GŘ-VSČR mohla vydírat stát a chtít další peníze. Je to příprava k „organizovanému“ zločinu, kdy skutečný viník pak bude ukazovat na „oběti“. Prostě hnus!!!

Existuje však i prosté řešení. Stačilo by uvést v soulad pojmy „příjem“ a „peněžní prostředky“ v ust. § 25 – zák. č. 169/1999 sb., s pojmem „příjem“ dle zákona č. 586/1992 sb. a stanovit zároveň „nezabavitelnou úroveň měsíčního příjmu na úroveň existenčního minima“ dle § 5 zák.  č. 110/2006 sb., neboť vězni nejsou vyloučeni z tohoto nároku. Neexistuje totiž rozdíl mezi dlužníkem ve vězení a dlužníkem na svobodě. Dnes je praxe následující.

Jestliže mi moje matka pošle 500,-Kč, tak dle § 25 odst. 4 – zák. č. 169/1999 sb., mi VSČR polovinu zabaví a to ačkoliv těch 500,-Kč je stále majetek mé matky řádně zdaněny. Proto mi moje matka žádné peníze ze svého důchodu nepošle, musela by se soudit se zloději z VSČR. I kdyby mi však tyto peníze poslala, pak ač kilo cukru stojí v kantýně  „pouhých“ 32,-Kč (!!), mně by toto kilo cukru, společně s moji matkou, stálo 64,-Kč.

Jednoduše - stát vězňům ukazuje, jak se mají porušovat zákony a velmi pečlivě si tak „kalí“ své nepřátele z „principu“. Je to tak stát, kdo si vychovává kriminálníky, aby měl pak koho pronásledovat a střílet „na útěku“ do zad. Adorace policejního násilí a represe. Zlost mezi vězni je skrytá před zraky lidí, ale je to úchylný a nezákonný způsob výkonu trestu, který tuto zlost zvyšuje k bodu varu.

Dnešní můj dopis je tak trochu alibismus a pro bych rád, až se něco semele, aby viníci z řad odpovědných orgánů byli pojmenováni a pohnáni k odpovědnosti. Na rovinu – mně jsou takové věci vzdálené na hony, což však neznamená, že budu mlčet. Žalovaného korupčního, nepřátelského státu, za který se stydím a který už ztratil právo na existenci mezi státy demokratickými, se nebojím, obzvláště, když jeho policajti zde vraždí lidi – beztrestně.

Přikládám Vám kopii mé stížnosti k EK, neboť špíny  a zlodějiny v českých kriminálech je daleko více.

A mimochodem, porovnejte důvodovou zprávu  k nové úpravě výkonu trestu s s mými argumenty ze dne 7.2.2013 – JÁ VÍM, ŽE MÁM PREVDU!!


V Praze dne 26.2.2013

Albert Žirovnický v.r.

do 28.2.2013 – PS5 SES, 140 57 Praha 4

 

Albert  Žirovnický žaloba EK - 12.2.2013

Originál dopisu A. Žirovnického J.Šináglovi – 26.2.2013

* * *

Další dopis od vraha(?) Alberta Žirovnického o poměrech v českých věznicích!

Albert Žirovnický: O poměrech v českých věznicích a věcí souvisejících

Albert Žirovnický versus Česká republika

* * *

Údajný "vor v zakoně" dostal trest 22 let vězení

Praha - Městský soud v Praze dnes uložil údajnému "vorovi v zakoně" Andraniku Soghojanovi dvaadvacetiletý trest vězení. Muž, který je nyní v zahraničí, si podle obžaloby objednal vraždu arménského podnikatele. Při jím organizovaném vražedném honu byl ale podle spisu omylem zavražděn jiný člověk a další byl pobodán. Verdikt zatím není pravomocný, prvoinstanční soud Soghojana již dvakrát obžaloby zprostil, odvolací soud mu však případ vždy vrátil. Mužovi spoluobžalovaní si dnes vyslechli tresty od 12 do 18 let.

 

„KDYBY MĚ ZABILI…“ 55 minut pravdy o České republice!

Otřesný dokument o likvidaci policisty Michala nadřízenými, který měl svědčit jako korunní svědek proti Andraniku Soghojanovi. Musel se skrývat z obavy o svůj život. „Vor v zakone“ nebyl díky jeho „odklizení“ odsouzen a odjel do zahraničí. Nyní byl konečně odsouzen a těší se svobodě v Rusku. To ho těžko vydá, ledaže by se o jeho vydání osobně zasadil Václav Klaus, jako nositel Puškinovi medaile, udělené mu Vladimírem Putinem…

 

Jan Šinágl, 28.2.2013

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

0 #1 Oppeln 2013-03-02 12:31
Vězni žádají od polského státu milióny
www.nto.pl/.../130229446

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)