Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Nejnovější komentáře

 • 22.06.2018 11:48
  Odsunuli jsme 3 milióny nacistů nebo kolik? A ti němečtí ...

  Read more...

   
 • 22.06.2018 08:38
  Podsatné je, že jsou ničeny lidské životy, přímo a nepřímo. Zločinec ...

  Read more...

   
 • 22.06.2018 08:33
  Devitalizace - je to podle mne binec. Kolik pacientů umírá v ...

  Read more...

   
 • 22.06.2018 06:32
  Poslanec Zeman hovoří především o charakteru, který byl a je ...

  Read more...

   
 • 21.06.2018 16:14
  Češi míří zpět ke komunismu ...

  Read more...

   
 • 21.06.2018 15:05
  Ano, lékařská zkaženost dnešní Číny je obrovská. Řekl bych, že ...

  Read more...

Strojový překlad


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Dryml_a_Zeman… Ten se choval doslova jako hovado a řval na všechny kolem sebe, včetně zástupců rodiny. Asi si spletl půdu nemocnice se senátem, nebo s kanceláří pana Ratha. Po těchto událostech se začaly dít zajímavě věci, jako přepis, padělání lékařské zprávy a vyhrožování. Ať dopadne vyšetřování jakkoliv, jen jsem chtěl varovat před „profesionalitou“ této porodnice. Pokud uznáte za vhodné sdílet tento článek, tak to udělejte, možná tím zachráníte další rodiče od případných nepříjemností. …

 

Všechny budoucí maminky, než se rozhodnete se svěřit do péče Vrchlabské nemocnice, si pozorně přečtěte tento můj článek. Porodnice byla na konci devadesátých let jedna z nejvyhlášenějších v republice i moje dvě děti se tu narodily, jezdilo sem odrodit i hodně rodičů z Prahy. Narodilo se tady i dítě pana spisovatele Wivegha, jenže ta doba je už dávno pryč. Bohužel na velikonoční brzké ráno na zdejší porodnici nezapomene jedna místní rodina.  Díky liknavosti a absolutní neschopnosti personálu, včetně sloužícího doktora, rozeznat vážnost situace, se narodilo již mrtvé dítě. Než se budoucí maminka dostala na porodní sál, uběhlo nekonečných 90 min. příprav  porodního sálu. Nefungující; přístroj, který hlídá životní funkce dítěte, mluví také za vše. Ano při porodu se může stát cokoliv a tento případ bude šetřit Policie ČR, ale všichni víme, jak taková šetření dopadají. Pan doktor za svůj dlouhý život jistě odrodil již hodně dětí, ale s úctou na jeho věk  by se již měl starat o zahrádku a nebo hrát karty s vnoučaty. Naštěstí jsme v době, kdy o tom můžu svobodně napsat a varovat ostatní. Nejvíce zarážející je jak se k celému případu postavilo vedení nemocnice a to jmenovitě pan Dryml (bývalý člen KSČ, nyní ČSSD, senátor PČR, krajský zastupitel, bývalý náměstek pana Ratha, MUDr. a ředitel místní nemocnice) je zarážející! Ten se choval doslova jako hovado a řval na všechny kolem sebe, včetně zástupců rodiny. Asi si spletl půdu nemocnice se senátem, nebo s kanceláří pana Ratha. Po těchto událostech se začaly dít zajímavě věci, jako přepis, padělání lékařské zprávy a vyhrožování. Ať dopadne vyšetřování jakkoliv, jen jsem chtěl varovat před „profesionalitou“ této porodnice. Pokud uznáte za vhodné sdílet tento článek, tak to udělejte, možná tím zachráníte další rodiče od případných nepříjemností. Omluvám se, že jsem v článku urazil hovado. Drymle (nejde mi napsat pane a už vůbec ne doktore) neděkuji a vypadněte  tam, kde nejde o život, třeba do senátu, anebo raději do PRDELE !!!

S pozdravem Peška Martin rodák z Vrchlabí a nejsem členem žádné politické strany.

* * *

P.S.

Senátor za ČSSD, nyní člen SPOZ prezidenta Miloše Zemana, MUDr. Vladimír Dryml, patří k úzkému kruhu přátel prezidenta. Senátor je znám svým hrubým, primitivním až násilnickým vystupováním. Rodička přenášela,  nechali ji bez zájmu čekat dlouho na chodbě. Bylo to děvče p. Pešek není otcem, ale bývalý manžel. Údajně měl otec po výstupu chytit ředitele vrchlabské nemocnice Drymla pod krkem? Na nemocnici byl o volbách veliký portrét Miloše Zemana. Uvítám jakékoliv další informace k tomuto skandálu. Na internetu se zatím nic neobjevilo? V tomto případě by mlčení médií jen potvrzovalo autenticitu článku. Lidé z okruhu prezidenta nepatří z velké většiny těm, kteří by mohli být na svoji minulost a i současnost zrovna „hrdí“ a tedy už vůbec ne vylepšovat „image“ prezidenta a Pražského hradu. Ta už snad ani být horší nemůže, pokud je člověk ovšem optimistou a velkým… Svůj ke svému, zvyky ke svým zvykům a prasata k prasatům, aniž bych se ani v nejmenších chtěl těchto inteligentních zvířat dotknout.

 

Jan Šinágl, 13.4.2013

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share
Přidat komentář