Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 25.09.2020 15:54
  V Rusku komunisté nejsou u moci, ale jejich manýry jsou ...

  Read more...

   
 • 25.09.2020 15:50
  Kdo má na vlivných úřadech a soudech stále svoje lidi?

  Read more...

   
 • 25.09.2020 15:48
  Vláda ve středu opět vydala z minuty na minutu (pardon ze dne ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 19:23
  Kristine verlor ein Jahr ihres Lebens in der Hoffnung, in der ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 19:20
  Kristine a perdu un an de sa vie dans l'espoir de travailler ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 19:20
  Kristine lost a year of her life hoping to work at the embassy ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Ano mohu jen souhlasit s Vašimi stanovisky. Jen pokud jde o p. Bajcára a exekutorskou komoru, je na jeho webu o mafii uváděno více postřehů. Stojí zato se s nimi seznámit. Zejména jak tito a nejen oni, okrádají povinné osoby tím, že si neprávem účtují cestovné z Plzně do vzdálených míst, kde vykonávají exekuci proti povinnému, když vykonavatel udělá ze sídla pobočky jen několik málo kroků, ale je mu naúčtována cesta z Plzně např. do Karlových Varů, či jinam, což není malý peníz. Bohužel i NSZ ČR bdící nad spravedlností, JUDr. Renata Vesecká společně s ministrem spravedlnosti JUDr. Jiřím Poslíšilem je podrželi, když se prověřovaly okolnosti zda by nemohlo jít o trestný čin. Řádově se mohlo jednat o několik milionů Kč. Jednají tak i jiní exekutoři, tak se musela kauza zamést pod stůl, protože by se položil celý systém. Proto byla jedna z horlivých policistek, vyšetřující případ z této kauzy, odvolána. Byla za ni delegována jiná "slušnější" policistka. Kam se ta naše justice a spravedlnost dostala?

Je nad slunce jasné a prokazatelné, že to odpovídá mafiánským praktikám. Sama politika našich „demokratických“ představitelů tomu jen nahrává. Z lidu se stávají ovce, které jim to s prominutím „žerou“, když stále jen mlčí a jen úzkém okruhu naříkají a kritizují.

Snad se občané probudí a alespoň v komunálních volbách vyjádří svoji vůli, ale komu by ji měli dát? VV, kde je představitel spojován s StB - viz svazek 34188, krycí jméno "RAJON"? Nebo snad  spící pan z TOP 09 a bývalý přisluhovač Kalousek?, přeběhlík, o němž jakýsi Nečas hovoří v negacích z ministerstva armády? Kdy se národ probere z ospalosti? Neskutečné, když ministr vnitra John začíná prosazovat autoritativně vedoucí úlohu ve VV - viz jeho smlouva o poslušnosti a sankce za neposlušnost. Jsme na počátku vedoucí úlohy poslušnosti a to už zde bylo. Jen se to snaží plíživě, pod poslušností proruskou, vtěsnat nenápadně občanům do jejich myslí aniž by si to uvědomovali. Ti co nemlčí jsou zastrašováni, je na ně vyhledávána minulost. Když není tak se vymyslí.

Děkuji pane Šinágle za Vaše příspěvky, které mě vedou stejným směrem jako Vás. V řadě případů se snažím nemlčet. Je to ale stejné co do výsledku jako za totality. Vrchnost si dělá stejně co chce a když už nemůže odejde její představitel s plnou kapsou, postaví si mimo ČR dům, nebo jej koupí a Vy národe mě můžete… Viz Gross, Topolánek a další. To má být vzorem pro mladé lidi?! Kde jsou proklamace dnes už bývalých studentů z r. 1989, kteří jsou dnes bez práce, nemají na zajištění svého bytí. Není už opět doba k tomu, aby se zase něco probudilo?

Zdravím a přeji hezký den.

J.Kl., 4.9.2010

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)