Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt říj 01 @08:30 -
OS Ostrava. ing. Marek Gába
čt říj 01 @15:00 -
Brno: Rytíři nebes 311.čs. peruť

Nejnovější komentáře

 • 18.09.2020 14:45
  Uživatel Andrej Babiš retweetnul Tweet uživatele Blesk Zprávy ...

  Read more...

   
 • 18.09.2020 09:10
  Poslouchá-li v totalitě většina, může být černé bílým a ...

  Read more...

   
 • 18.09.2020 09:01
  „V Česku přibylo přes 3000 nakažených. Za den tolik, co za ...

  Read more...

   
 • 17.09.2020 12:23
  Pan Vrbík měl rakovinu jazyka. V Liběchově měli podobný případ ...

  Read more...

   
 • 17.09.2020 10:28
  Maročané tvoří spolu s Pákistánci polovinu ilegálních migrantů ...

  Read more...

   
 • 14.09.2020 13:25
  Těžko se nepřipouští myšlenka, že současné dění ve světě může ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

----- Original Message -----

From: <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

To: <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>; <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>; <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>; <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>; <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>

Sent: Tuesday, September 21, 2010 11:40 AM

Subject: Fwd: Oznámení o zahájení hladovky.

Oznámení o konání individuálního veřejného protestu – hladovky.                                                         5.9.2010

Místo konání: Hradčanské náměstí, Praha 1, před hlavním vchodem do Pražského hradu.

Datum zahájení hladovky: 4.10.2010, ve 12.00 hod.

Počet účastníků: 1

Důvod zahájení hladovky: Porušování lidských práv, šikanování a okrádání zdravotně postižených a seniorů v ČR a nezájem odpovědných úřadů a institucí tyto problémy řešit.

K tomuto názoru jsem dospěl na základě vlastních zkušeností, jako klient „Domova pro seniory“ (DS) v Heřmanově Městci, jehož zřizovatelem je Magistrát hl.m. Prahy (MHMP).

Více než dva roky upozorňuji na závažné nedostatky a protiprávní jednání ze strany vedení tohoto „Domova“, v čele se „Soudružkou“ ředitelkou Málkovou. Kvůli tomu jsem vystaven psychickému nátlaku, šikaně a lživým pomluvám, nejen ze strany vedení DS, ale i úředníků MHMP, hlavně ředitelky odboru soc. věcí a zdravotníctví MHMP, ing. Matulové. Na tyto skutečnosti jsem mimo jiné upozorňoval i představitele ODS na MHMP, radního p. Janečka, přímo odpovědného za tuto oblast, primátora Prahy p. Béma, MPSV, Úřad vlády ČR, Veřejného ochránce práv ČR. Tyto moje stížností byli zasílány „k prošetření“ zřizovateli „Domova“. „Kontroly a inspekce“, když nějaké byli, z MHMP nebo MPSV, byli pouze „povrchní a neobjektivní“.

Veřejnou protestní hladovkou chci upozornit veřejnost na to, že je velký rozdíl mezi tím, co o lidských právech a „možnostech“ nejen zdravotně postižených „hlásají“ různí „Představitelé“ v ČR a skutečným životem, zejména v nějakém tom „Sociálním zařízení“.

Alojz Janiga, Masarykovo nám. 37, Heřmanův Městec.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře

0 #1 Guest 2010-12-13 20:11
Pane, sleduji vase kauzy jiz nakou dobu a jsem toho nazoru, ze byste si mel uvedomit, ze by bylo nejlepsi se nejdrive zamyslet sam nad sebou a nad svym jednanim a ciny. Mel byste se naucit brat veci s pokorou a byt vdecny za to, ze mate kde bydlet, teplou postel a veceri. Mohl jste se odstehovat nekolikrat a zustal jste v domove jiste na truc a z poteseni z konfliktu s ostatnimi. Kdyby to tak nebylo, davno byste z domova odesel a staral se sam o sebe a o svuj zivot, aby byl co k cemu.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)