Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

po pro 11 @09:30 -
KS Ostrava: Dominik Floder - děs!
út pro 12 @19:00 -
Praha: Vymazat ukrajinský národ

Nejnovější komentáře

 • 06.12.2023 12:02
  Kdyby komunisté nedali Rusku uran zadarmo, tak tady je blahobyt.

  Read more...

   
 • 04.12.2023 16:30
  Jsou to zbraně drahé a ještě více předražené tím, jak na ...

  Read more...

   
 • 03.12.2023 09:21
  NBS ! Obyvatelé města Frýdku s Místkem jsou odjakživa vždycky ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:08
  Venezuela is under the enormous influence of Russia, Iran and ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:07
  Venezuela je pod obrovským vlivem Ruska, Íránu a Číny. Potvrzují ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 17:21
  Dědictví bolševického hnusu Ad LN27.11.: Disidenti vyhráli a ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Dvorak Petr… Bylo-li tomu tak, nesete i Vy odpovědnost, byť nepřímou, za současné uvěznění pana Marka Řičáře a osudRicar Marek celé jeho rodiny. Všechna obvinění pan Řičář věrohodně, věcně vyvrátil a svoji nevinu jasně prokázal. Obávám se, že do vězení patří mnohem spíše mnozí politici a úředníci. Každý slušný člověk k tomuto názoru nutně dojde, přečte-li si všechny mnou publikované články. Věřím, že i Vámi řízená veřejnoprávní ČT přispěje k odhalení skutečné pravdy. Každý můžeme selhat a neobstát ve vážné situaci. Nikdy není pozdě toto selhání napravit. Ještě je čas. Pozdě bude, pokud pan Řičář vězení nepřežije. Je vězněm svědomí ČSSD, stejně jako byl Michail Chodorkovskij vězněm svědomí ruského prezidenta Vladimíra Putina. …

 

Odesílatel:

SODALES SOLONIS o.s.,

Předseda

Jan Šinágl

Nejedlých 335

267 53 Žebrák

 

Příjemce:

Česká televize

Generální ředitel

Petr Dvořák

Kavčí hory

140 70 Praha 4

 

ID datové schránky: weeab8c

 

Věc: dotaz ve věci kauzy ing. arch. Marka Řičáře

 

                                                                                     V Žebráku dne 1. června 2014

 

Vážený pane generální řediteli ČT,

 

Dovoluji se na Vás obrátit ve věci kauzy ing. arch. Marka Řičáře. K této kauze jsem již na svém webu zveřejnil sedm článků – viz odkazy v příloze. Kauza se týká i Vás, jako tehdejšího ředitelé soukromé TV NOVA. Cituji z výpovědi vyšetřujícího policisty Hynka Vlase (protokol MS Praha, 10.října.2010):

… V podstatě my jsme ten termín toho jejich zatčení měli posunutý a připravený tak, protože jsme se dozvěděli o tom, že pan starosta Péťa hodlá uplatit ministra pro místní rozvoj částkou 2.000.000,- Kč, tak jsme to měli připravené tak, že ho při tom zatkneme a tímto to odstartujeme. Já jsem přesvědčen o tom, že pan starosta Péťa by si poradil.

Jak to dopadlo?

Dopadlo to tak, že on se pak rozhodl, že ho neuplatí, že to zkusí jinou cestou a bohužel tehdejší ředitel Televize Novy se trochu polekal a dojel do Lidového domu oznámit, co se chystá, nějaký skandál vypukne a co jeho redaktor Kroupa hodlá vysílat, takže pak redaktor Kroupa mi zatelefonoval a řekl, že je zle, že to prasklo a že funkcionáři ČSSD začínají objíždět terén a ovlivňovat svědky, tak jsme dali pokyn a začali jsme zatýkat a pana Péťu jsme zatkli a ten měl připravené 2.000.000,- v obálce, takže on toho ministra uplatit nestačil. …

Vyšetřující policista Hynek Vlas vypovídal pod přísahou. Evidentně bylo porušeno právo pana Řičáře na spravedlivý soud. Byl odsouzen na 6 let. Nyní mu jde o život. Mohl bych Vás požádat o Vaše vyjádření ke svědectví policisty, které je velmi vážným obviněním Vaší osoby z neetického jednání?

Bylo-li tomu tak, nesete i Vy odpovědnost, byť nepřímou, za současné uvěznění pana Marka Řičáře a osud celé jeho rodiny. Všechna obvinění pan Řičář věrohodně, věcně vyvrátil a svoji nevinu jasně prokázal. Obávám se, že do vězení patří mnohem spíše mnozí politici a úředníci. Každý slušný člověk k tomuto názoru nutně dojde, přečte-li si všechny mnou publikované články. Věřím, že i Vámi řízená veřejnoprávní ČT přispěje k odhalení skutečné pravdy.

Každý můžeme selhat a neobstát ve vážné situaci. Nikdy není pozdě toto selhání napravit. Ještě je čas. Pozdě bude, pokud pan Řičář vězení nepřežije. Je vězněm svědomí ČSSD, stejně jako byl Michail Chodorkovskij vězněm svědomí ruského prezidenta Vladimíra Putina.

Připomínám, že dědeček pana Řičáře byl poslancem Parlamentu ČSR za první republiky. Odseděl si 10 let komunistického kriminálu. Otec pana Řičáře byl take perzekuován, nemohl vystudovat. Jeho katolická rodina má pět dětí z nichž jedno momentálně bojuje s rakovinou. V tak mladém věku je to nezvyklé a zřejmým následkem prostředí, ve kterém musela rodiny poslední roky žít. Celých pět let se změnou identity všech členů rodiny, kdy jejich životy řídila do detailů PČR! Krátce po jejím zrušení byl pan Řičář odsouzen. Jak asi mohl páchat trestnou činnost pod policejním dohledem a ochranou? Jak se mohl bránit přípravám na své účelové odsouzení, když byl zcela bezmocný…?!

Informoval jsem všechny odpovědné orgány a instituce České republiky a známé osobnosti veřejného života. Na překladech pro zahraniční media a instituce se pracuje. Považujte prosím tento dopis za veřejný.

Děkuji Vám předem za Vaši odpověď se kterou seznámím širokou veřejnost, česká a zahraniční media.

 

V úctě k Vaší neodejmutelné odpovědnosti

                                                                              

předseda SODALES SOLONIS o.s.                                                                                                

Jan Šinágl

 

Přílohy:

Případ Josefa Marka, dříve ing. arch. Marka Řičáře je zřejmým justičním zločinem!

MS Praha 20.10.2010: Protokol o hlavním líčení ve věci obžalovaného ing. arch. Marka Řičáře!!!

Žádost o udělení milosti ing. arch. Marku Řičářovi předána Hradem na MsP!

Ing. arch. Marek Řičář: Co jsem potkal v útrobách ČSSD v letech 2002-2006

Spravedlivý soud nevinného Ing. arch. Marka Řičáře nás teprve čeká!

Marek Řičář, vězeň svědomí: ČESKÉ PEKLO 2014 ve srovnání s vězením v roce 1930 !!!

Zrušení rozsudku a obnovení procesu Ing. Arch. Marka Řičáře - Josefa Marka

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.50 (6 Votes)
Share

Komentáře   

-2 #1 Kamjdu 2014-06-03 11:50
Jsme to hnusná společnost. Zločinci v justici a policii v návaznosti na kmotry a politiky dusí nevinného pana Ratha, teď čtu, že i pana Říčaře (věřím tomu, co píšete, potvrzuje se mi to i psychotronicky) a kolik jich je asi dalších, kteří si neumí nebo již ani nechtějí opatřovat publicitu, protože nemají prostředky, styky a rezignovali? Možná, že něco takového čeká i mě, když budu moc vystrkovat hlavu a budu se chovat emancipovaně. Dnešní zejména pravicoví mocní se vlastně podobají středověké hnusné namyšlené šlechtě s klérem. Jen trochu povolit brzdu a budou tu nové politické a justiční zvrhlosti a vraždy. Vše to je proto, že běžní lidé, tj. ti co se necpou k moci, dlouho drží hubu.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)