Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

po pro 11 @09:30 -
KS Ostrava: Dominik Floder - děs!
út pro 12 @19:00 -
Praha: Vymazat ukrajinský národ

Nejnovější komentáře

 • 06.12.2023 12:02
  Kdyby komunisté nedali Rusku uran zadarmo, tak tady je blahobyt.

  Read more...

   
 • 04.12.2023 16:30
  Jsou to zbraně drahé a ještě více předražené tím, jak na ...

  Read more...

   
 • 03.12.2023 09:21
  NBS ! Obyvatelé města Frýdku s Místkem jsou odjakživa vždycky ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:08
  Venezuela is under the enormous influence of Russia, Iran and ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:07
  Venezuela je pod obrovským vlivem Ruska, Íránu a Číny. Potvrzují ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 17:21
  Dědictví bolševického hnusu Ad LN27.11.: Disidenti vyhráli a ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Tiskové prohlášení Pechanec 260614Svitavy, 26. června 2014Pechanec mriz

Děkuji všem, kteří mě po celou dobu věznění podporovali a věřili. Na své nevinně setrvávám. V průběhu tohoto roku budeme žádat o obnovení procesu a jeho plnou rehabilitaci, aby se zabránilo podobným zpolitizovaným procesům a justičním omylům stávajícího systému. K výhružkám ze strany Romů se nebudu hlouběji vyjadřovat. Pouze konstatuji, že z mé strany rozhodně nebude docházet k vyvolávání konfliktů. Jsem pro řešení věcí rozumným a slušným dialogem místo násilí. K zajištění bezpečnosti, zamezení útoků a výhružek části Romské komunity ponechám toto na Policii ČR, která je kompetentní ‘’Pomáhat a chránit’’ a následně na soudech, i když Okresní soud ve Svitavách udělil pouze 80 hodin prospěšných prací Josefu Absolonovi za napadení a výhružky zabitím mé matce.

Výše doby mého podmínečného propuštění 25. 6. 2014 z Pardubické věznice byla stanovena na dobu 6let tak, jak stanovil soud s odůvodněním na mé vzorné chování po dobu ve výkonu trestu. Dobu stanovenou soudem akceptuji.

V současné době probíhají přípravy na natáčení filmu o mé vykonstruované kauze a politickým tlakům na mé uvěznění, které mě stálo 13let života ve vězení za skutek, který jsem nespáchal.

‘’Tam, kde vládne bezpráví, je odpor povinností’’

 

Vlastimil Pechanec, v. r.

facebook.com/Vlastmil.Pechanec

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* * *

Jsem přesvědčen, že Vlastimilu Pechancovi bylo flagrantně upřeno právo na spravedlivý proces, stejně jako v kauze malé Natálky a v kauze ing. arch. Marka Řičáře, kdy se prosadila politická vůle místo spravedlnosti. I proto se za Vlastmila Pechance zaručilo naše občanské sdružení SODALES SOLONIS o.s. Věřím, že Vlastimil Pechanec při obnově procesu a následné žalobě na stát uspěje. Jen by způsobené škody měly uhradit ze svého soudci a politici!

 

Jan Šinágl, 26.6.2014

* * *

Napsal mi Vlastimil Pechanec z věznice v Karviné – 6.9.2012

Opět mi napsal Vlastimil Pechanec: Kolik lidí asi „pyká“ za neprokázanou vraždu…?! – 7.10.2012

Stal jsem se podporou práva na spravedlivý proces Vlastimila Pechance extrémistou? – 21.7.2013

Napsal mi Vlastimil Pechanec z věznice v Karviné – 9.8.2013

Napsal mi „vrah“ Vlastimil Pechanec…?! 9.8.2013

Z projevu Vlastimila Pechance k 8.veřejnému protestu ve Svitavách dne 20.7.2013, psaný ze státní věznice Karviná – 17.8.2013

* * *

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

Soudce „Žhářů z Vítkova“ Miroslav Studnička, už není mezi živými – dostihl ho spravedlivý trest…?!

* * *

Otřese Českou republikou kauza Řičář jako s USA kauza Watergate?!

Ke slovům ing. arch. Marka Řičáře, není co dodat!

„Kdo mlčí ke zločinu, stává se jeho spojencem… a kdo se jednou ohne, už zůstane ohnutý do konce života. Moji předkové zločinu neposluhovali, ať už to byl zločin nacistický nebo komunistický, a ani já se neohnu před zločinným SYSTÉMEM, který svou moc staví na zneužívání zákona, justice a policie pro potřeby korupční mafie a na strachu a poslušnosti lidí. Proto budu bojovat až do úplného konce a nemůžu nikdy akceptovat „trest“ za něco, co jsem nespáchal a spáchat nemohl. Nemůžu po 7 letech, které mně a mojí rodině vzal SYSTÉM, přistoupit na falešnou hru na spravedlnost a právo a stát se figurkou ve hře mocných. Před 7 lety jsem byl mafií „pohřben“, nemám nic, nejsem nikdo, na mém „hrobě“ slaví politická prostituce, lidská špína a STRACH… a právě já, který více nejsem, než jsem, Vás volám: nemlčte!, překonejte svůj strach!, nenechte se zneužívat!, neposluhujte!, pomozte!“

Ing. arch. Marka Řičáře jsem před týdnem navštívil ve vězení spolu s jeho manželkou. Do smrti na toto setkání nezapomenu! Obdivuhodný člověk! Udělám vše co je v mých silách a možnostech pro jeho osvobození! Zatím jsme docílili jeho přeložení z nejhoršího oddělení, kde mu šlo o psychické a fyzické přežití. 24 hodin denně! Pod velkým tlakem stále zůstává. Alespoň se snížilo riziko jeho psychické a fyzické likvidace.

* * *

Soud propustil Vlastimila Pechance

Pardubický okresní soud dnes po 12 letech, 11 měsících a 4 dnech podmíněně propustil Vlastimila Pechance, odsouzeného za vraždu Roma Otto Absolona. Případ Pechance, jenž se stal během výkonu trestu kultovní postavou nacionalistické sceny, jsem studoval před několika lety, a shodně jako mnozí jiní, mj. původní zmocněnec pozůstalých Jakub Polák, se přikláním k závěru, že odsouzený se skutku, za který byl odsouzen, nedopustil.

K případu se ještě vrátíme.

http://paragraphos.pecina.cz/2014/06/soud-propustil-vlastimila-pechance.html

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (3 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)