Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

po čvc 13 @08:30 -
OS Praha 6: kauza JUDr. Zdenka Altnera

Nejnovější komentáře

 • 05.07.2020 20:18
  V každém národě se najde několik neohrožených jedinců. O smrti ...

  Read more...

   
 • 04.07.2020 12:39
  Komunisté jsou nepotrestaní od Aše po Peking. KOMUNISTICKÉ ...

  Read more...

   
 • 03.07.2020 12:06
  Poslední odstavec pana bývalého velvyslance jsou velmi úderná ...

  Read more...

   
 • 01.07.2020 00:21
  PČR je na 87 místě na světě ve věci důvěryhodnosti, hned ...

  Read more...

   
 • 01.07.2020 00:05
  Předseda ODS Fiala si loni vydělal jako politolog na universitě ...

  Read more...

   
 • 30.06.2020 21:28
  Myslím, že více jak o komunisty jde více o levicové poslance ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

StB Trutnov Luděk OuředníčekSoudruh Luděk Ouředníček - kapitán StB Trutnov. V listopadu 1989 byl zástupcem náčelníka StB na Okresní SprávěStB komunistická politická policie OS SNB v Semilech. Tento komunistický agent v estébáckém filmu Libuše Rudinské tvrdí, že Pavel Wonka dlouhodobě spolupracoval s StB. Není prý hrdinou, pouze mýtus a dareba. Když to říká kapitán organizace prohlášené zákonem 198/93 za zločineckou, tak to asi bude pravda. Zřejmě proto byl Pavel Wonka od StB neustále pronásledován, trestně stíhán, souzen, zavírán, a trápen až na smrt. Agenti StB se nezavírali, nenechávali umřít ve vězení. Opak je pravdou než co tvrdí film. Jiří Wonka požádal o lustraci svého bratra a tato lustrace je čistá. Soudruh kpt. Ouředníček je jedním z hlavních odpovědných, kteří pronásledovali demokrata a antikomunistu Pavla Wonku. Uštvali ho až k psychickému, následně fyzickému zhroucení a ke smrti. Nyní ho spolu s Rudinskou zabili pomlouvačným filmem podruhé. Budou se tito bolševici stejně sebevědomě chovat u soudu jako ve filmu?

Kpt. Luděk Ouředníček: od 29. prosince 1990, zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Velkoobchod a maloobchod. Bydliště:Zvonková 473, Horní Staré Město, 541 02 Trutnov  

StB Rudá RudinskáNyní probíhá soud o nechvalně známý film Libuše Rudinské, Michala Janouška, Libora Duška z KRNAP Vrchlabí, kpt. Luďka Ouředníčka z StB Trutnov, Josefa Mikásky z Divadelního klubu Vrchlabí a dalších jedinců z StB a KSČ projevujících nenávist a národnostní nesnášenlivost k rodině Wonkových a pomáhajících autorce.

Obvodní soudu pro Prahu 9 samosoudcem JUDr. Marcela Keblušková v prvním kole zamítl předběžné opatření na zastavení pomluv o Pavlu Wonkovi zakomponovaných do filmu. Soud potřebuje mít přímý důkaz pomluvy – samotný film. Proto bude žalobcem Jiřím Wonkou podán návrh na zajištění důkazu přímo v kině podle soudního příkazu postoupeného Policii ČR. Na Městském soudu bude kauzu řešit patrně JUDr. Tomáš Novosad, soudce nekompromisní k pomluvám.

Zvratem je, že česká kina zřejmě odmítají pomlouvačný snímek zařazovat do programu. V současné době ho nepromítá ani jedno kino v ČR. Kina se zřejmě odmítají podílet na skandalizaci umučeného politického vězně. Nelze ani teoreticky vyloučit, že všechny kopie autorka Rudinská narychlo stáhla. Je pod velkým a stále narůstajícím tlakem. My si to při jejím charakteru nemyslíme.

J.Kubík, J.Wonka

21.11.2014

* * *

P.S.

Často červeně oblečená Libuše Rudinská, zapáleně popisuje „úžasné objevy“ o Wonkovi, které jsou staré 22 let. Její nepochybující nadšení připomíná rudou soudružku Martu Semelovou. J.Š.

* * *

StB opět v hlavní roli. Promítání filmu o Pavlu Wonkovi ve Vrchlabí

Lucerna: Slavnostní premiéra dokumentu Pavel Wonka se zavazuje

Vyjádření Jiřího Wonky k pomlouvačnému filmu o jeho bratrovi umučeném ve vězení

A JE TO TADY: Rudinská dostala na estébácký film dotaci 300.000 Kč od ČR a nyní uplácí estébáky částkami 30.000 Kč za jakoukoliv špínu na umučeného Pavla Wonku!

Jak se stal Pavel Wonka z advokáta chudých agentem StB – podle představ Libuše Rudinské!

Dokument Libuše Rudinské „Pavel Wonka se zavazuje“ je svědectvím o dnešním stavu společnosti a současně osobní výzvou každému slušnému člověku!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (8 Votes)
Share

Komentáře   

0 #6 Rudinská pro KSČ 2015-01-26 17:22
kdo posbírá na ulici drby o umučeném politickém vězni komunismu, aby je pak zfilmoval, je veliká komunistická drbna. A pokud film pak vydá před celým národem ještě naschvál ke 25. výročí pádu komunismu, tak už to je naprosto amorální bolševická hyena. Film je to komunistický hnus na zvracení. Nejhorší bolševická propaganda od pádu komunismu roku 1989. Jako Rudé Právo za Husáka.
0 #5 BOLŠEVICKÁ HYENA 2015-01-26 17:21
.
Pavel Wonka vs. Libuše Rudinská

advokát chudých vs. advokátka rudých

mrtvý disident vs. živí estébáci

Pravda a láska prohrává se lží a nenávistí.

Normalizace je zpět. Komunistická nenávist rovněž.
+1 #4 Fotografie Rudinské 2014-11-24 12:51
Na fotografii v rudém kabátu je zachycena rudá Rudinská. Pepa M.
+1 #3 KAUZA VE ZKRATCE 2014-11-24 12:48
-
advokát chudých vs. advokátka rudých

Pavel Wonka vs. Libuše Rudinská

mrtvý disident vs. živí komunisté

pravda a láska prohrává se lží a nenávistí

(Pro prvočtenáře je toto nejvýstižnější popis kauzy. Normalizace je zpět. Komunistická nenávist rovněž.)
+4 #2 Jarda Lamr 2014-11-24 07:18
Ptejte se s. Ouředníčka v čem konkrétním p. Wonka spolupracoval a nechť předloží důkazy!!! Tahejte ho za fusekli na pojmy "spolupracoval" a "spolupráce." Musí si být vědom, že p. Wonka NIKDY agentem nebyl, tak-že právě proto může "rozehrávat" ono "spolupracování !!!" Tak-že jasně: KDY, JAK a V ČEM!!!
+4 #1 Lubomír Bombík 2014-11-22 15:57
Pošlapání památky Pavla Wonky jako symbolu odporu a oběti komunismu je součástí zesilující normalizační kampaně, stejně jako znevažování 17. listopadu, Hovorů z lán a odkazu Václava Havla. 25 let po revoluci dochází v médiích k pomalému a nenápadnému přepisování dějin, aniž by někdo oficiálně protestoval. To je zlé a nedopadne to dobře. Lubomír Bombík

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)