Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 25.09.2023 08:49
  Je to nehoráznost. Prý „Nové znalecké posudky presentují spíše ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 18:10
  „Studentský žalobce při čistkách na bratislavských právech v ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 18:09
  „Studentský žalobce při čistkách na bratislavských právech v ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 08:32
  Manželka zemřelého na ambasádě v Saudské Arábii nedostává ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 07:50
  Rusko své odpůrce pronásleduje vždy a všude. Car Petr I. dal ...

  Read more...

   
 • 17.09.2023 10:17
  Farma-průmysl z nás dělá "pokusné králíky" a ještě na tom ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Devitalizace… Je smutnou skutečností, že v zahraničí mají pro devitalizaci větší pochopení než my v ČR. Skvělá je například spolupráce s profesory z MayoClinic a člověka taky potěší, když profesor z Pittsburg. univ. doporučuje pokračování výzkumu. Jen se poněkud špatně, že doporučovaná spolupráce, s jak pan profesor píše - Karolinska/Charles University, tak nějak není možná. Velice děkuji za Vaši podporu a vzhledem k tomu, že zatím žádný z profesorů a docentů z MayoClinic, Duke Univ, Ben Gurion Univ., Technion Israel Inst. a dalších institucí v mé práci nenalezli chybu, tak si troufám říct, že jsme na dobré cestě. …

* * *

Dobrý den,

úvodem se chci omluvit, že se Vám ozývám až nyní, ale tak nějak nestíhám. Navíc mi do toho skočilo několik přednášek pro lidi z oboru - především lékaře a farmaceuty - o nežádoucích účincích hormonální antikoncepce (viz. přílohy, druhá se týká rizik pro další generace). A tuto neděli budu mít další pro veřejnost v Čebíně u Brna.

V každém případě oblast devitalizace neopouštím a pokud budu zvládat řízení tak jak dosud (2x mi už za jízdy selhalo řízení a v servisu nebyly schopni najít chybu), tak se mi snad podaří konečně odpublikovat nový případ devitalizací vyléčeného pacienta. Vzhledem k tomu, že vím o více obdobných případech z nichž mám sepsán ještě jeden (ale nemám souhlas k publikování), tak se jich možná objeví více.

Je smutnou skutečností, že v zahraničí mají pro devitalizaci větší pochopení než my v ČR. Skvělá je například spolupráce s profesory z MayoClinic a člověka taky potěší, když profesor z Pittsburg. univ. doporučuje pokračování výzkumu. Jen se poněkud špatně, že doporučovaná spolupráce, s jak pan profesor píše - Karolinska/Charles University, tak nějak není možná.

Velice děkuji za Vaši podporu a vzhledem k tomu, že zatím žádný z profesorů a docentů z MayoClinic, Duke Univ, Ben Gurion Univ., Technion Israel Inst. a dalších institucí v mé práci nenalezli chybu, tak si troufám říct, že jsme na dobré cestě.

Ještě jednou děkuji

P.V.

11.6.2015

* * *

Od: "Jan Šinágl" Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komu: "Vašek Pavel" Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datum: 09.03.2015 09:06

Předmět: K informaci!

Příčiny, proč se stále mlčí o devitalizaci?!

Devitalization of Tumors: Revolutionary Czech Cancer Treatment

S pozdravem

JS

* * *

Pravdu vyjeví jen zkoušky

… Po zveřejnění Fortýnova objevu vyzkoušel devitalizaci dokonce známý český plicní chirurg profesor Pavel Pafko, který mimochodem operoval i prezidenta Václava Havla. Pro svůj pokus si ale raději vybral králíka a ten kupodivu přežil. Metodu neodsuzuje ani známý onkolog, profesor Pavel Klener. Mnozí jiní odborníci jsou ale skeptičtější. Fortýnova metoda totiž odporuje všem zásadám chirurgické léčby. Lékaři se nedokáží smířit s myšlenku, že by po operaci měli v těle ponechat něco, co tam nepatří a co mu dosud evidentně škodilo. Laicky řečeno, obávají se nechat v těle odumírající, vlastně zahnívající nádor, protože podle nich může hrozit vznik zánětu nebo otrava krve. …

* * *

http://www.devitalizace.info/

Devitalizace nádorů – revoluční léčba rakoviny

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)