Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...

   
 • 29.06.2024 13:14
  ČLK Seminář info: Moje vystoupení se obešlo s prezentací sotva ...

  Read more...

   
 • 26.06.2024 08:18
  Tragikomedie justice, kdy oceněné reportérky u soudu letos ...

  Read more...

   
 • 23.06.2024 15:13
  Dotaz na soudkyni Bochňákovou: Jelikož vim, že čte tyto články ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 17:45
  Česká společnost Dvakrát zažila totalitu. Šest let nacistickou ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 11:13
  Od dob působení Otakara Motejla se mnoho na tomto úřadu změnilo ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Honner Jan(Hans Honner prevzal roli byvaleho znameho spiona v exilu V. Chalupy, ktery dostal pres 700 osob do komunistickych koncetraku a z toho poctu jich bylo nekolik popraveno.)

Západočeskou univerzitu v Plzni navštivil americký producent českého původu John Honner. Jím založená stanice Czech-American TV již několik let propaguje Českou republiku jedinečným způsobem…

Celý článek naleznete ZDE.

Agenta Honzu Honnera moc dobře znám. Je to Čech narozený v Brně a najednou se představuje jako Američan českého původu... Když jsem pracoval v Necenzurovaných novinách, motal se okolo nás a organizoval protikomunistické rádoby demonstrace. Scénář pokaždé stejný: Roztáhl s Lumírem Šimečkem transparent na dvou tyčích (ostatně Lumíra používal snad jen jako pomocníka, protože transparent nemohl držet sám), pak se nechal nafotit a nafilmovat televizí, jakmile docvakaly spouště fotoaparátů a odjela televize, transparent sbalil.

Na druhý den nakoupil všechny noviny, vystříhal články a fotky a jel do Mnichova za Milanem Jančou žádat o peníze jako náhradu "nákladů“ demonstrace. Proto jsme mu říkali profesionální demonstrant. Nikde nepracoval, živil se jen touto činností. Když jednou chtěl po Petrovi Cibulkovi uhradit nějaké lístky z hospody, kde byly desítky čárek-piv a naúčtované cigarety a panáky tvrdého jako údajné náklady tiskové konference, kterou on pořádal, a když jej Petr následně odkázal do patřičných mezí, údajně jej prý přepadli u něj v domě nějací neznámí a zbili jej. Na základě této údajné rvačky ihned požádal v USA o politický azyl.

* * *

Zdravotní a sociální výbor (rekonstrukce - únor 1990)

Člen: Hubálek Bohuslav - http://www.psp.cz/eknih/1986cnr/rejstrik/vybory.htm

 

Odpověď Karla Hodka Bohuslavu Hubálkovi

Vazena a mila pani Haslingerova,

velice rad odpovim panu Hubalkovi, ktereho neznam osobne a ani nevim o cem mluvi? Jak on by mohl mit nejake zkusenost se mnou, kdyz ja jsem s nim nikdy ve styku nebyl a pokud se tyce navratu jeho e-mailu z Hlasatele, pan Hubalek muze dekovat jen agentu Hans Honnerovi, ktery jde pod nekolika jmeny: Jan Novak, Jan Neuman, John nebo Jan Newman, inicialky J. N., Hans Hönner, atd., atpod., roz. jmeno me bylo receno je Hans Lengstein? Co prijde do Hlasatele, at je to posta nebo e-maily, vse jde pres nej!!! Ja se jen osobne velice stydim, ze jsem na nej naletel jako mnoho jinych, z kterych on "vylakal" penize pro jeho tzv. antikomunisticke akce?? Vse to byl jen podvod. Jestliže se nemylim, Hlasatel ted vychazi jen jednou za mesic a jestli vubec, a taktez, pokud vim, clanky skutecnych antikomunistu v nem uverejnovane nejsou a uz ani nebudou. Pan Hans Honner prevzal roli byvaleho znameho spiona v exilu V. Chalupy, ktery dostal pres 700 osob do komunistickych koncetraku a z toho poctu jich bylo nekolik popraveno. V komunisticke tajne zahraniční sluzbe sel pod jmenem "Kral." Dnes, mila pani Haslingerova, jdu do zdejsi nemocnice na krevni zkousky, ktere jsou spojene s mou srdecni vadou. Dekuji Vam mnohokrate za uverejneni meho dopisu ci kratkeho clanku. S pranim vseho dobra jsem Vas s pozdravy Carl Hodek - a.k.a. Karel IV .......:-)…

 

M.K.22.7.2016

* * *

Štrougal mohl zabránit týrání vězně Wonky v Minkovicích, tvrdí aktivista

Petice za odstranění pseudopomníku strážců hranic na Dyleni

Ruská diktatura překonává v represích Sovětský Svaz. Političtí vězni dostávají za svobodu projevu léta kriminálu.

Válečný pomník je i díky povodním zpět, v Podkrkonoší býval chloubou

 

J.Š.22.7.2016

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (2 Votes)
Share

Komentáře   

-2 #1 J. Lancik 2016-07-22 21:01
Cech narozeny v Brne? Kdo se narodi v Brne neni Cech, je byl to, je to a vzdycky bude Moravan.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)