Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Nejnovější komentáře

 • 19.04.2018 11:58
  To snad je jenom sen. Toto se děje v našem tzv. demokratickém ...

  Read more...

   
 • 19.04.2018 08:16
  Pane Skalský, každý se zajímáme dle své svobodné volby ...

  Read more...

   
 • 18.04.2018 20:58
  Pane Šinágle, pokud se budete více zajímat o AB a podnikatelskou ...

  Read more...

   
 • 18.04.2018 12:25
  Nebyla náhodou ta pomalu každý den v "státních" televizích ...

  Read more...

   
 • 18.04.2018 09:27
  Je to pořád stejné. Mluvíš pravdu? Nelíbíš se. Uděláme bubu.

  Read more...

   
 • 18.04.2018 07:56
  Pane Černý, zkuste připustit i možnost, že to může být i ...

  Read more...

Strojový překlad


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Fortyn KarelZdravotnictví pilně simuluje činnost s hledáním jak léčit rakovinové nádory, ale 60 let už odmítá objev, znamenající vymýcení rakovinových nádorů.

Z dopisu ministru zdravotnictví Miloslavu Ludvíkovi níže: „…Tentokrát – nevyhrožuji - ale snad pochopíte, že já jsem ochotný žalovat Vás osobně, protože nástupcem ministra, který zákaz vydal jste teď Vy. Žalobu podám za 2 týdny, pokud nezareagujete. (Každých 20minut….). Pochopte, že já se cítím též ohrožen, protože jsem s problémem takřka „zabíjení“ lidí, seznámen, a musím učinit vše, co je v mých silách pro skončení této vražedné praxe. Což tímto činím a doufám, že ve Vás najdu rozumného ministra. Všimněte si, že jsme se několik let dovolávali, aby ministrem zdravotnictví byl ekonom. Teď jsme se dočkali. …“

Svaz pacientů se již pokoušel prosadit devitalizaci... Ministr Fišer, za kterého došlo k zákazu (bez udání důvodu) řekl, že on je jen úředník, který podepíše to, co rozhodnou odborníci ve Vědecké radě ministerstva. Tehdy se za zákaz postavila i AVČR - proti vlastním zaměstnancům v Liběchově a Vědecké společnosti Onkologická, Chirurgická a Imunologická. Takové množství špičkových odborníků?!  A ti všichni souhlasili se zákazem! Sice asi skoro všichni neměli tušení o co jde, ale souhlasili. Tak to chodí a bylo jim to jedno!!! Každý si hlídá jen svou kariéru. Je to truchlivé… Hypokratova přísaha zůstala zase jednou jen na papíře… Ten obrovský odpor je jen důkazem, o co zde ve skutečnosti jde. Kdyby devitalizace MUDr. Karla Fortýna stála miliony, už by se dávno používala, byly zachráněny miliony životů a Nobelova cena by měla dalšího laureáta, který by si ji zasloužil jako málokdo! J.Š.

Co to naše zdravotnictví pořád oblbuje veřejnost?

Během posledních tří let předvádí zdravotnická smetánka jakési tanečky, aby odvedla pozornost od svého zarputilého,  š e d e s á t i l e t é h o  (!!!) zakazování záchrany pacientů s nádorovým onemocněním. A to jednoduchou metodou ponechání podvázaného nádoru v těle, kde jej imunitní systém spolehlivě zlikviduje.

To je objev MUDr. Karla Fortýna  z roku 1957! Důvod, proč to naši předkové zakázali? „Musí se to zkoušet, jestli nenastane sepse“! A zkoušelo se? Proč, vždyť to byla jenom taková výmluva. Museli jsme se na něco vymluvit, vy tomu stejně nerozumíte, tak co? Zakázali jsme to (!!!) a hotovo. (Dr. Fortýn dvacet přiznaných operací a několik následovníků operovali načerno, a nikdy žádný problém!).

Ale zkoušelo se přece. V roce 2001 po reportáži v televizi si zkoušení veřejnost vynutila. Výsledek? 100% úspěch. Ani u jednoho pacienta z 50, co už byli nad hrobem a po neúspěšné chemoterapii, sepse nenastala. Pokud umírali, tak na infarkty, a na vyčerpání organizmu; vždyť už byli bez terapie, brali jenom prášky na bolest a čekali na smrt. A co jsme my, smetánka udělali, když se sepse ani jednou nevyskytla?

No pochopitelně – když tomu nerozumíte, tož jsme to uzavřeli: Lidi umírají, nebudeme je dále trápit. Konec zkoušky, zákaz trvá dál!

A hned kupujeme milionové stroje na léčbu rakoviny, a utěšujeme Vás, jak je to výborné. Teď máme další nápad! Posílíme nemocným imunitu! Je to právě imunita, co likviduje nádor při devitalizaci. Tak proč by nemohla i bez podvázání nádoru? A ta chemoterapie k tomu. Samozřejmě. My máme vědecky ! ověřeno, že chemoterapie je nejlepší, protože umírá jenom jeden pacient. Každých 20 minut !!! V roce 2013 přes 27 tisíc, a stálo nás to léčení přes 11 miliard + několik miliard za ozařování.

Chcete-li vědět víc, i když rakovinu třeba nemáte, klikněte na link níže - podrobná studie na 14 stranách:

https://www.sinagl.cz/z-korespondence/6223-sociologicka-studie-stanislava-vrbika-maji-rakovinove-nadory-stale-zabijet.html


Stanislav Vrbík, Zlín, 30.1.2017

* * *

Dopis ministru zdravotnictví JUDr. Ing. Miloslavu Ludvíkovi, MBA

Stanislav Vrbík, Zálešná I/4057, 760 01  Zlín.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,   tel. 602 563 464

 

Váženému panu

Ministrovi zdravotnictví ČR

 

Vážený pane ministře,

předkládám Vám materiály, které Vás přesvědčí, jak doufám, o prohnilosti české onkologie, a o nemravných praktikách mnohých lékařů a lékárníků v ČR. Zde mi jde o onkologii.

Možná ani nevíte, že letos může Váš rezort slavit 60 let, co „hrdinsky“ odolává tlaku několika lékařů a veřejnosti, dožadujících se zavedení metody devitalizace do praxe v léčení onkologických nádorů.

Letos to bude 60 let, a už stačilo (!) co mladý lékař, MUDr. Karel Fortýn učinil světový vynález, jenž mohl už tehdy zlikvidovat rakovinu, jako obávanou nemoc, na niž dnes umírá V ČR každých 20 minut jeden pacient. Umírá na odepření povinné péče zdravotnictvím - s následkem smrti.

Za těch 60let můžeme konstatovat, že se našim lékařům podařilo sprovodit ze světa asi 2 miliony lidí, kteří zemřít vůbec nemuseli, a úspěšně utratit asi půl bilionu korun ze zdravotních fondů, na nichž mají lékaři onkologové svůj samoobslužný podíl. K platu.

Motivace k tomuto řádění je zcela soukromá, i když se lékaři chtějí vymlouvat na zákaz ministerstvem zdravotnictví. Ten zákaz je od začátku neplatný. (viz WMA)

Ministerstvo jen zneužilo jakési posvátné úcty, kterou si lékaři přinesli z komunizmu. A ministerstvo vyhrožovalo lékařům přísnými tresty za použití devitalizace! Za záchranu životů! Ty výhružky se nemají o co opřít. Naopak jsou nepravomocné a zlotřilé.

Proto Vás žádám o okamžité! - oficiální odvolání zákazu devitalizace. (Každých 20 minut umírá jeden…) Ostatní opatření, k nimž dojdete, si můžete ověřovat, jak dlouho chcete.

Ale zákaz jste povinen zrušit ještě dnes. Odporuje také článku 34 Helsinské deklarace a lidé umírají zbytečně už 60 let. To berte v úvahu.

Tentokrát – nevyhrožuji - ale snad pochopíte, že já jsem ochotný žalovat Vás osobně, protože nástupcem ministra, který zákaz vydal jste teď Vy. Žalobu podám za 2 týdny, pokud nezareagujete. (Každých 20minut….)

Pochopte, že já se cítím též ohrožen, protože jsem s problémem takřka „zabíjení“ lidí, seznámen, a musím učinit vše, co je v mých silách pro skončení této vražedné praxe.

Což tímto činím a doufám, že ve Vás najdu rozumného ministra.

Všimněte si, že jsme se několik let dovolávali, aby ministrem zdravotnictví byl ekonom. Teď jsme se dočkali.

 

13. ledna 2017  Ing. Stanislav Vrbík

 

Přílohy: 1.Článek Roman Honzátko, spolužák Karla Fortýna Truchlivé výročí „60“, 3 listy

             2. Fotokopie článku z Práva 27. 12. 2000 s fotem K. Fortýna „Vytýkali mně, že…

             3. Stanislav Vrbík, Sociologická studie „59 let let po objevu devitalizace…

             4. Odpověď na mou intervenci, dopis z 13.7.2015, dopis p. MUDr. Marounka

             5. Odpověď na studii, předanou MZ z MF ze dne 1.4  2016 MUDr.Novotná

             6. dtto na s studii poslanou mnou na MZ ze 16. 5. 2016            -    „    -

***********************************************************************

P.S.

Dnes uběhla lhůta 2 týdnů. Dopis byl zaslán doporučeně. Dosud žádná reakce ministra zdravotnictví...?!

 

Jan Šinágl, 30.1.2017

* * *

Truchlivé výročí „60“ (1957 – 2017) – odmítání úspěšné léčby rakoviny

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.40 (5 Votes)
Share
Přidat komentář