Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Nejnovější komentáře

 • 19.04.2018 11:58
  To snad je jenom sen. Toto se děje v našem tzv. demokratickém ...

  Read more...

   
 • 19.04.2018 08:16
  Pane Skalský, každý se zajímáme dle své svobodné volby ...

  Read more...

   
 • 18.04.2018 20:58
  Pane Šinágle, pokud se budete více zajímat o AB a podnikatelskou ...

  Read more...

   
 • 18.04.2018 12:25
  Nebyla náhodou ta pomalu každý den v "státních" televizích ...

  Read more...

   
 • 18.04.2018 09:27
  Je to pořád stejné. Mluvíš pravdu? Nelíbíš se. Uděláme bubu.

  Read more...

   
 • 18.04.2018 07:56
  Pane Černý, zkuste připustit i možnost, že to může být i ...

  Read more...

Strojový překlad


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Babis a Bata 40 milionuJe pravda, že volební období, rozhodné pro čerpání limitu 90 milionů politického subjektu na volby nastane až v červenci. Tedy dost času na to, aby Babiš posílil svou dobročinnost o částku, kterou legálně vydělal na korunových dobropisech v době, kdy nebyl politikem. Ta částka činí 52 miliony a Babiš ji už teď začal rozdávat těm, které uzná za potřebné. Můžeme mu věřit, že to bude vše mravně čisté, protože on má celou organizaci na rozdávání pomoci potřebným a tedy v tom už umí „chodit“. Ani tady se u Babišů nešvindluje.

To nedá spát předním babišobijcům Chvojkovi (už si vysloužil ministerské křeslo) a Plíškovi. Ti jsou ochotni porušovat zákony, aby se Babišovi aspoň nějak ublížilo. Chvojka lže, že Babiš rozdává pouze to, o co předtím připravil stát a Chvojka volá po doměření daně a jinak započtení do volebního limitu ANO. Vše je protizákonné. Korunové dluhopisy, kde vznikl Babišův „nehřích“, byly podle zákona s nulovou daní a s Babišem v tom byly snad tisíce podnikatelů - nákupců. A období pro zápočet částek do volebního limitu nastane někdy v červnu, takže jedině nezákonným jednáním by babišobijci do něj dostali dnes rozdávaných 52 milionů potřebným. O tom je poučuje v Novinkách Seznamu i Babišův ne přítel Marek Benda.

5. března 2017 Vrbík, Zlín

* * *

Na stránkách www.52milionu.cz  se Babiš obrací na potřebné přímo: „Ahoj, lidi, jak už víte, rozhodl jsem se, že rozdám 52 miliónů ze svého. Těm, kteří to potřebují nejvíc. A když to nebude stačit, tak částku navýším Jen první den už vás napsalo asi tisíc. Zabere mi to nějaký čas přečíst a vyhodnotit. Prosím všechny o strpení, není jednoduché vybrat správné adepty. Raději taky dám menší částky vícero potřebným, než velký obnos pár lidem.“

* * *

Hnutí ANO má našlápnuto k jasnému vítězství v podzimních volbách!

 

J.Š. 5.3.2017

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (5 Votes)
Share
Přidat komentář