Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

Žádné události k zobrazení

Nejnovější komentáře

 • 02.12.2020 12:45
  Dokud nebudou činy, jsou veškeré řeči pro srandu králíkům ...

  Read more...

   
 • 02.12.2020 12:43
  Mírumilovnost stalinského Ruska se projevovala tak, že KGB ...

  Read more...

   
 • 30.11.2020 13:30
  Zeman chce po BIS jména ruských špionů. Z tajných informací dělá ...

  Read more...

   
 • 29.11.2020 12:11
  Chapeme to spravne, ze u zadne ze schuzek Martina Nejedleho v ...

  Read more...

   
 • 28.11.2020 13:48
  "Dokud se nezbavíme lží, tradice starověkého vzteku, dokud ...

  Read more...

   
 • 28.11.2020 13:44
  To vzdělané a bezcharakterní individuum na Hradě českých králů ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Michal Martin cerny

AKTUALIZOVÁNO 14.4.2017! Tento dopis zveřejnila některá média. Linky už jsou nefunkční?! Zpravodajství následuje - Vyjádření společnosti Bauer Media, v.o.s. k útokům pana Martina Michala

AKTUALIZOVÁNO 7.4.2017! - Zpěvačka Vondráčková poslala kriminálku na aktivistu Šinágla

… již několik let na mne podáváte trestní oznámení za to co jsem o Vás napsal. Vláčíte mne, jako mnoho dalších lidí, po soudech a policii. Ve svých článcích jsem 

MMobalka avers 270317odhaloval a odhaluji Vaše podvodné, nemravné jednání. Odhaluji Vaše lži, nečestné chování a hodlám v tom i nadále pokračovat. Je to náplň mé práce nezávislého publicisty a angažovaného občana. Za to, že o Vás zveřejňuji pravdu, která Vás odhaluje, požadujete opakovaně omluvy a miliony korun. Možná jste zastrašil některé novináře, v mém případě se Vám to nepodaří. Svými opakovanými trestními oznámeními, obtěžujete mnoho let nejen mne, ale i Vaše bývalé spolupracovníky, manželky, kolegy, rodinné příslušníky a opakovaně českou justici i policii. Chcete stále to samé - peníze! …

* * *

Odesílatel: Jan Šinágl, ul. bratří Nejedlých 335, 267 53 Žebrák

 

                                                                                                                          V Žebráku, dne 27.března, L.P. 2017

 

Otevřený dopis Martinu Michalovi

 

Pane,

již několik let na mne podáváte trestní oznámení za to co jsem o Vás napsal. Vláčíte mne, jako mnoho dalších lidí, po soudech a policii. Ve svých článcích jsem odhaloval a odhaluji Vaše podvodné, nemravné jednání. Odhaluji Vaše lži, nečestné chování a hodlám v tom i nadále pokračovat. Je to náplň mé práce nezávislého publicisty a angažovaného občana. Za to, že o Vás zveřejňuji pravdu, která Vás odhaluje, požadujete opakovaně omluvy a miliony korun. Možná jste zastrašil některé novináře, v mém případě se Vám to nepodaří. Svými opakovanými trestními oznámeními, obtěžujete mnoho let nejen mne, ale i Vaše bývalé spolupracovníky, manželky, kolegy, rodinné příslušníky a opakovaně českou justici i policii. Chcete stále to samé - peníze!

Dodejka avers 280317Po mně chcete finanční satisfakci za poškození Vašeho „dobrého jména“ ve výši, která dnes souhrnně činí 5.950.000,-Kč. Chápu, že při exekuci 20 milionů Kč, kteráDodejka revers 280317 je na Vás pravomocně uvalena za zpronevěru peněz, potřebujete sehnat alespoň něco, když sám nevyděláváte a žijete z podpory Heleny Vondráčkové.

Z logiky Vaší platební neschopnosti vyplývá, z jakých zdrojů jsou placeny Vaše záliby v podávání trestních oznámení, ze kterých asi také platíte právní služby Vaší právní zástupkyně Mgr.Jany Gavlasové. Ve valné většině jste neuspěli. Přesto opakovaně podáváte trestní oznámení a to i několikrát v té samé věci!

Jste to právě Vy, kdo cíleně poškozuje a nezodpovědně dehonestuje ve velké většině slušné lidi za to, že si dovolili o Vás říci, nebo napsat pravdu, nebo se pokusili ji odhalit. Na mne podáváte trestní oznámení za to, že zpochybňuji Vaše vysokoškolské vzdělání, Vaše podezřelé podnikatelské záměry, Vaše osvědčení pilota dopravních letadel, Vaše právní a finanční kličky, Vaši pozici jednatele Agentury MM a také proto, že odhaluji Vaše nečestné jednání coby manžela známé zpěvačky.

Informace na webových stránkách www.sinagl.cz  o Vás a Agentuře MM jsou závažné a podložené fakty. Místo jejich vyvrácení podáváte další a další trestní oznámení. Martine Michale, vyzývám Vás, abyste dokázal, že jsem se ve svých článcích mýlil. Potom se samozřejmě omluvím. Aby se tak mohlo stát, očekávám od Vás:

1) Doložte, že nejste otcem syna Vaší právničky Mgr. Jany Gavlasové. Vyvraťte tedy sexuální kauzu, o které mluví celá hudební veřejnost. Vyvraťte tím tedy i to, že dlouhodobě podvádíte Vaši manželku HV. V rodném listě prý není údajně uveden otec dítěte Vaší právničky? Předložte důkaz, že NEJSTE otcem jejího syna. Stačí jednoduchá zkouška otcovství – DNA. Jde o rychlou, bezbolestnou, spolehlivou zkoušku, která vše vyjasní. Negativní výsledek zkoušky DNA jednoznačně potvrdí, že šlo o pomluvu. Každý, kdo si je jist, že není otcem, tuto možnost využije. Je to rychlá, nezpochybnitelná metoda. Ověřený negativní výsledek s omluvou obratem zveřejním. K tomuto kroku vás veřejně vyzývám!   

2) Dokažte pravost titulu JUDr., kterým se chlubíte. Často své oponenty nazýváte nevzdělanci. Bylo by proto dobré, abyste Vy sám věrohodně doložil, že váš titul JUDr., kterým jste se prokazoval v zaměstnání, v osobních i veřejných dokumentech a také u soudu, je právoplatný. Mnozí Váš titul zpochybňovali, Vy jste po nich žádal omluvu a především finanční odškodnění - opět v řádu statisíců korun. Jistě tedy rád veřejně a naprosto transparentně doložíte doklady o svém studiu na vysoké škole a dokážete, že máte vysokoškolské vzdělání a že se jednalo o pomluvu. Každý absolvent  studia na VŠ bez problému uvede název školy, dobu studia, diplom, index, oponenta diplomové  práce, její název atd. Pokud jste vystudoval práva na vysoké škole, jak tvrdíte Vy, Vaše manželka i Vaše právní zástupkyně, není nejmenší důvod k utajování a doklady o studiu jistě předložíte. V souvislosti s Vaším vzděláním byste  měl předložit i doklad, kde a jak jste získal osvědčení pilota dopravních letadel a že jste zde složil speciální zkoušku z angličtiny, která je k tomuto povolání bezpodmínečně nutná. To vše jste potřeboval, abyste údajně mohl řídit Váš dopravní Boeing. K tomuto kroku Vás veřejně vyzývám!

3) Za třetí Vás vyzývám k omluvě. Váš nejstarší syn Martin Michal je údajně homosexuál? Vy sám homosexuály označujete výrazy, které jsou urážlivé a dehonestující. Proto i kvůli svému synovi byste se měl homosexuálům omluvit, aby Vaše urážky nepadaly i na Vašeho syna. Omluvte se za následující výrazy, které jste na jejich adresu veřejně užil na svém FB profilu: Buzna, buznička-chudinka, nula, nýmand bez vzdělání, hysterická buznička a další, mnohem odpudivější výrazy, které už z Vašeho FB byly odstraněny. „Teploušema“ jste nazval i Janise Sidovského a zpěváka Pavla Vítka, na které jste podal trestní oznámení. Stačí, když se omluvíte na svém FB profilu. K tomuto kroku Vás veřejně vyzývám!

Tímto jednoduchým a účinným způsobem máte možnost dokázat, že se ze strany Vašich kritiků jednalo o  pomluvy a nepravdivé výroky na Vaši adresu a že jste čestný a pravdomluvný člověk. Já pak zpochybněné informace ze svých webových stránek odstraním a veřejně  se Vám omluvím.

                                                                                                              

                                                                                                     Jan Šinágl v.r.

 

P.S.
Zasláno doporučeně s dodejkou na adresu níže, dne 27.března 2017:

 

Pan

Martin Michal´

Sportovní 122

252 03 Řitka

* * *

J.Š. 3.4.2017

* * *

AKTUALIZOVÁNO:

Tento otevřený dopis jsem rozeslal všem hlavním médiím, bulváru, vydavatelským domům, ředitelům, stovkám novinářů, celé české hudební scéně na celkem 7518 e-mailových adres. Příjem byl potvrzen i mnoha novináři, odpovědnými, včetně bulváru, mediální mlčení je absolutní – vyjma tohoto webu. Nepřekvapuje to zas tak moc.

Dne 5.dubna jsem podal stížnost k OSZ Beroun. PČR Zdice moji žádost ze dne 11.1.2017 ve věci E-Mailu ze dne 10.1.2017, nedokázala ani po 3 měsících vyřídit – viz vyrozumění PČR Zdice ze dne 4.4.2017?! Připomínám, že Martin Michal byl a zřejmě ještě je dobrým kumpánem bývalého ministra obrany, pozdějšího šéfa ČSA a dnes zástupce čínských investorů v ČR, resp. v EU, Jaroslava Tvrdíka. Studovali na stejné škole, údajně mnohokrát sdíleli i basu?! Jejich spolužákem byl i Petr Kovarčík, producent, milionář, mecenáš, partner herečky Kateřiny Brožové, dnešní manželky ředitele TV Barrandov. Kovarčík byl v roce 2015 nalezen mrtev ve vaně. Znalci scény tvrdí, že to s jeho bohatstvím nebylo takové, jak je presentoval, ale uměl využívat známá jména a nalákat sponzory. Proto i jeho smrt jako poměrně mladého, nemusela být jen náhoda.

Na celý rok 2017 je naplánováno celkem 23 soudních jednání u MS Praha, kauza největšího daňového podvodu v České republice, kde je mezi obžalovanými i syn Martina Michala, Antonín Michal. V pondělí 10.dubna je na pořadu druhé od 9:00 hod. Stejného dne u VS Praha je nařízeno soudní jednání ve věci Martina Michala (14 Cmo 198/2014) od 14:00 hod. (přízemí č. 45), TEREX, družstva v likvidaci? Firem TEREX měl Martin Michal několik, s různými příponami… Obávám se, že toto soudní jednání proběhne opět bez zájmu médií… 

Vzhledem k tomu, že kolem klanu Michalových se roky točí nemalé peníze, nelze vůbec vyloučit, že by neměly i patřičný dopad na činnost policie, justice a médií, která jsou mnohdy zájmově propojena, resp. spojena a kdy by se mohli dostat do ohrožení i mnozí policisté, soudci či státní zástupci. Dosavadní absolutní mlčení médií tuto možnost nevylučuje… 

Bude zajímavé sledovat, zda kauza největšího daňového podvodu bude mít podobný průběh jako Janouška či Ratha? Připomínám odpověď bývalé nejvyšší státní zástupkyně JUDr. Marie Benešové na jednu z otázek v rozhovoru pro LN (6.4.2017) Končím. ČSSD jde jen o „mazlíky“

LN Než jste se pustila do politiky, proslula jste coby nej vyšší státní zástupkyně bojem proti takzva­né justiční mafii. Nyní z politiky odcházíte. S jakým pocitem?

Nemám pocit, že by se v politi­ce něco zlepšilo. Propojení politi­ky, justice a byznysu je snad ještě horší, než jsem myslela. Současný problém spatřuji v oblasti soudů. Dříve kauzy nedošly ani na policii nebo státní zastupitelství, jak to bylo zabarikádované. Pak se to prolomilo, jenže teď je problém u soudů, kam případy docházejí. Ne každý soudce je statečný, kde­koho dokáže zákulisní intrika roz­házet. Podívejte se na případ Naftová - jednou se soudkyně vy­loučí, pak zase ne. To je komedie. Ne každý soudce tento tlak vydrží. Jistý exministr a expolitik si odne­sl osobní archiv soudců a státních zástupců. Z něho se dle potřeby mohou používat jisté stíny minu­losti na nechápající soudce, nyní rozhodující v mediálně sledova­ných kauzách. Tímto instrumen­tem je lze dostávat i pod tlak.

 

Jan Šinágl, 7.4.2017 

* * *

Galerie Prolhaných je mrtvá - žaloba a trestní oznámení na Martina Michala !

* * *

Zpěvačka Vondráčková poslala kriminálku na aktivistu Šinágla

… Podle něj je ale celé obvinění účelové a nesmysl. "Budu chtít vědět jméno dozorujícího státního zástupce a toho, kdo se pod takovou lumpárnu podepsal," řekl iDnes aktivista. Podle něj je totiž na vyšetřování tlak právě ze státního zastupitelství. To jeho tvrzení ale odmítá. "Je to jeho klasický argument ve chvíli, když se mu něco nelíbí. Jeho stížnostmi se tady zabývají doslova všichni státní zástupci," vysvětlila serveru Hana Koubíková z berounského okresního zastupitelství. Šinágl je tam známý tím, že stížnostmi a oznámeními "zásobuje" žalobce pravidelně.

P.S.

TN NOVA mne nekontaktovala. Paní Koubíková neuvěřitelně lže. Její lži mohu snadno vyvrátit. Nepochybuji, že všechny mé opodstatněné a často závažné stížnosti či podněty, zajímají všechny státní zástupce v Berouně. Všechny jsou dohledatelné na tomto webu. Tak ještě konat, jak ukládá zákon - JUDr. Josef Šebek obdržel 5.dubna další možnost…?! J.Š.

* * *

Skandál u soudu s miliardovým daňovým podvodem

Skandál u soudu s miliardovým daňovým podvodem pokračuje a bude zřejmě pokračovat - za pokračování mlčení médií?!

Otevřený dopis Martinu Michalovi zmizel z médií krátce po zveřejnění?

Otevřený dopis Jana Šinágla Martinu Michalovi na You Tube

Vyjádření společnosti Bauer Media, v.o.s. k útokům pana Martina Michala

Otřesná výpověď Mgr. Miroslava Stiebala o svém bývalém obchodním partnerovi ve firmě Air Central „JUDr.“ Martinu Michalovi…

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.07 (15 Votes)
Share

Komentáře   

-1 #1 stanislav Prokůpek 2017-05-02 12:49
Pane Sinágl! Hluboce se před Váma skláním! Vaše poznatky a články přímo zbožňuju! Je pravdou, že v mnohém s Vámi nesouhlasím, ale články, které píšete jsou tak úžasné, že nevím o žádném člověku, který by psal tak dobře, jako Vy. Pane Šinágl opravdu moc si Vás vážím za Vaši pravdu, kterou veřejně říkáte a za tím co píšete! moc Vám děkuji! Stanislav Prokůpek

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)