Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Nejnovější komentáře

 • 20.04.2018 09:08
  Vážený pane Formane, děkuji za Váš názor. Mnoho lidí mnoho ...

  Read more...

   
 • 20.04.2018 08:26
  Podobné, zlehčující komentáře, s anonymními odesílateli, v ...

  Read more...

   
 • 20.04.2018 01:16
  Vazeny pane Sinagle, Obdivuji Vasi houzevnatost a snahu o ...

  Read more...

   
 • 19.04.2018 23:28
  No není pravda, že je to jen reality show :)

  Read more...

   
 • 19.04.2018 17:51
  Jak je to u nás když někdo mluví, má své názory a zveřejňuje ...

  Read more...

   
 • 19.04.2018 11:58
  To snad je jenom sen. Toto se děje v našem tzv. demokratickém ...

  Read more...

Strojový překlad


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

CSSD VedeniRe: - PODNĚT K PROJEDNÁNÍ MANIPULATIVNÍHO JEDNÁNÍ PŘEDSEDY CV KS ČSSD

… Neboli podtrženo a sečteno, Babiš a Zeman nevyhovují společné koalici ČSSD, ODS, TOP09 a KDU-ČSL s mírnou podporou KSČM. Tyto strany daly stranou doLN OKD 40 sanonu 111217 této doby hlásané ideje, které je měly naprosto zásadně rozdělovat. Kdyby tyto zásady a ideje měly být brány vážně, byl by Andrej Babiš miláčkem ODS a TOP 09. Dokázal, že to dokáže. Dokázal se postarat o sebe. Je příznivcem nízkého zdanění a ztělesněním podnikatelského úspěchu. Jenže dívejte se dobře. O ideje vůbec nejde, milí voliči. Jde jen a pouze o moc. Rozdíl mez Babišem a těmi druhými je ten, že šel se svou kůží na trh. Nezůstal v pozadí jako jiní a nevyslal dopředu jen své prodloužené ruce. Ti mohou politiky měnit, jak se jim zlíbí, přičemž skutečná moc zůstává v jedněch a těch samých rukou. Babiš vylezl z anonymity a platí za to. Dehonestací své osoby, své rodiny, svého podnikatelského úspěchu. Možná skončí ve vězení, možná přijde o život. Všechno je možné, hra o moc je, když na to přijde, i hrou o život. Mně osobně Andrej Babiš není sympatický vůbec ničím, kromě jediného - odvahou vystoupit. Druhá strana však postrádá i tento vklad a nic jiného v ruce nemá. Jen v nevkusném divadelním kusu představuje smečku uslintaných hyen. … Níže uvedený přehled nezohledňuje nabíhající úroky z prodlení u neuzavřených případů (např. Diag Human). Informace o tom, kdo za tím vším je, je připojena v příloze. Dobře si vše prostudujte, než půjdete k volbám - ať už budou řádné v říjnu nebo předčasné v červnu či září 2017. Společně a zdravým rozumem to přeci změnit dokážeme!!! Nechceme přeci, aby tento stát řídili srabi, kteří nikdy nepracovali a proto jsou zcela odtrženi od reality, ani aby tento stát řídili "odkláněči" peněz do kapes svých i do kapes lobistů v pozadí... Sečteno : Škody za 22let vlády ZLOČINCŮ dosahují cca 5 bilionů, tj. 5 000 miliard!!!! … Protestuji proti šíření neúplných seznamů: Kde jsou například daňové ráje, měnové intervence, prodej zlata za dluhopisy, korunové dluhopisy  a jiné děravé nebo hloupé zákony, např. otevření dveří pro exekutorské likvidace prostých lidí, atd. atd.? Myslím, že kdyby se rozkrádala jen polovina z toho, co se krade, byli bychom možná bez dluhů. …

A kdo to vše zaplatil??? No přeci my, daňoví poplatníci, většina obyvatel Česka, kteří mohou jít k volbám a rozhodnout budoucnost !!! Z toho je každému pouze na bli... a ani se tomu nechce věřit !

* * *

-------- Původní zpráva -------

Od: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komu:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. …      

                                              

Datum: 11.12.2017 02:57

Vážení přátelé,

dovoluji si Vám poslat svůj příspěvek přednesený v minulém týdnu na konferenci Klubu seniorů ČSSD Liberec s prosbou o případný názor. Současně si dovoluji připomenout, že jsem nedostal odpověď na níže a v připojeném souboru uvedený.

PODNĚT K PROJEDNÁNÍ MANIPULATIVNÍHO JEDNÁNÍ PŘEDSEDY CV KS ČSSD

Žádám tímto celostátní konferenci Klubu seniorů o zajištění této odpovědi, a to písemnou formou na tento můj email.

S pozdravem

Jiří Týř

tel. 603 162 337

Neoliberalismus a korupce jako příčiny slábnutí  a volební  prohry ČSSD

LN I OKD Bakala 111217Neoliberalismus je ekonomický a politický směr vycházející z tzv. Washingtonského konsensu*. Průvodním jevem neoliberalismu je mj. oslabování úlohy jednotlivých států ve prospěch nadnárodních především ekonomických elit, posilování úlohy nadnárodního kapitálu,  prosazování multikulturalismu, privatizace státních podniků i veřejných služeb, oslabování úlohy volených představitelů státu, posilování úlohy tzv. nevládních neziskových organizací atd. Neoliberalismus se pokouší odstranit rozdíly mezi kapitálově orientovanou pravicí a sociálně demokratickou levicí. Pravicové strany přebírají levicová témata a sociálně demokratické strany zase naopak hovoří o tzv. liberální demokracii a nehovoří a nejednají vskutku sociálně demokraticky. Nebojují mnohdy ani tak o levicového ale spíš o středového voliče, u kterého boj prohrávají i díky tomu, že korupce prostupující celým politickým spektrem se dotýká se i jich.

V Česku se to v posledních 25 létech projevilo například při kupónové privatizaci, kdy pravice sice udržovala sociální smír, ale došlo k takové korupci, že mizely i konkurenceschopné podniky a Česko stálo v roce 1997 před bankovním krachem. Populismus a korupci pravice pak musela napravovat od roku 1998 Zemanova vláda a pokračovat v tom měla následně i vláda Špidlova, Grossova, Paroubkova a Sobotkova. To se zcela nepodařilo mj. i v důsledku toho, že korupce se nevyhnula ani ČSSD.

LN II OKD Bakala 111217Neoliberalistické tendence se v ČSSD zvýšeně projevily po roce 2009. ČSSD pak fakticky plně neobstála ani jako hlavní vládní strana. Nesplnila například své sliby u církevních restitucí,  v sociální oblasti a ve školství a projevily se i závažné příznaky korupce v ČSSD. Aktuálně jde například o privatizaci OKD, o nesrovnalosti v čerpání EU dotaci,  o některé neúčelné a neúčinné kroky ekonomice, v sociální oblasti a ve školství a v neposlední straně i o špatné zacházení s lidskými zdroji uvnitř i vně ČSSD včetně čistek uvnitř ČSSD. Když Sobotkovo vedení ČSSD a členové Sobotkovy vlády začali od počátku roku 2017 čím dál nedůvěryhodněji okopávat kotníky politickým partnerům a soupeřům a když ani zčásti zmanipulovaný březnový sjezd ČSSD nezjednal nápravu, lidé to prohlédli a z původních 30%, později 20% a z letošních jarních 12% volebních preferencí se stal podzimní 7% volební výsledek a dnešní 5% volební preference.

Výsledkem toho všeho je zatím především  to, že dost podstatnou část poslaneckého klubu ČSSD dnes tvoří ti, kteří měli na volební prohře ČSSD podstatný podíl (někdo říká tzv. Sobotkova Hvězdná pěchota), a ČSSD se jejich prostřednictvím pomalu ale jistě začíná doškemrávat o účast v budoucí vládě. ČSSD je teď, zdá se, vcelku bezradná. Tápe mezi neoliberalismem (liberální demokracií) a sociální demokracií. Tápe, aniž by k dosavadnímu vývoji zaujala vskutku sociálně demokratický postoj a navrhla členům a občanům České republiky poctivé východisko pro budoucnost. To je, myslím, to hlavní, co by měla teď iniciovat konference Klubu seniorů a následně i únorový sjezd ČSSD.

Jiří Týř ,  7. prosince 2017,  konference  Klubu seniorů ČSSD Liberec

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Washingtonský konsenzus označuje desatero hospodářských pravidel, sepsaných roku 1989 ekonomem Johnem Williamsonem, které měly představovat standardní reformní balíček pravidel, jež byly uznávány ve washingtonských institucích, jako je Mezinárodní měnový fond, Světová banka a ministerstvo financí USA, pro pomoc rozvíjejícím se státům. Pravidla zahrnují požadavky na makroekonomickou stabilizaci, otevření ekonomik v rámci obchodu a investic a posílení tržních sil v rámci domácího hospodářství. Lze jej chápat jako jakýsi manuál neoliberální politiky.[1]   (https://cs.wikipedia.org/wiki/Washingtonsk%C3%BD_konsenzus)

* * * 

From: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sent: Monday, May 22, 2017 11:53 AM

To: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">tyrjir ; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Petr Kolman …

Subject: Re: Sumarizace rozkrádání naší republiky a kdo za tím stál (a ještě stojí)!!! - PODNĚT K PROJEDNÁNÍ MANIPULATIVNÍHO JEDNÁNÍ PŘEDSEDY CV KS ČSSD - Že by Soudy nebo Boží mlýny mlely tak rychle ?

Přátelé, mohu-li ještě toto oslovení použít, nechte již těchto nechutných her. ČSSD není nikdo z nás jako persona. Diskuse je dobrá pouze když má něco řešit. Máme - li něco proti osobám řešme to ve volbách. Jinak stranu potopime. Doufám, že to není váš záměr. Přeji hezký nástup do přechodu jara v léto a především zdraví i v duši.

Kánský Jaroslav

* * *

Odesláno ze smartphonu se systémem BlackBerry 10.

Od: tyrjir

Odesláno: pondělí, 22. května 2017 11:34

Komu: Petr Kolman; …

Předmět: RE: Fwd: Sumarizace rozkrádání naší republiky a kdo za tím stál (a ještě stojí)!!! - PODNĚT K PROJEDNÁNÍ MANIPULATIVNÍHO JEDNÁNÍ PŘEDSEDY CV KS ČSSD - Že by Soudy nebo Boží mlýny mlely tak rychle ?

 * * *

Tak tenhle email jsme všichni dostali od p Kolmana tuším celkem 12 krát.

  

-------- Původní zpráva --------

Od: Petr Kolman <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;

Datum: 22.05.17 10:57 (GMT+01:00)

Komu: 'Petr Kolman'

Předmět: RE: Fwd: Sumarizace rozkrádání naší republiky a kdo za tím stál (a ještě stojí)!!! -  PODNĚT K PROJEDNÁNÍ MANIPULATIVNÍHO JEDNÁNÍ PŘEDSEDY CV KS ČSSD

Vážení.

Jenom na dokreslení čím jsem zahrnován. Dovolím si Vám ještě poslat další mail – co tomu říkáte?

Petr Kolman.

* * * 

From: Petr Kolman [mailto:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.]

Sent: Monday, May 22, 2017 10:16 AM

To: 'tyrjir';

Subject: RE: Fwd: Sumarizace rozkrádání naší republiky a kdo za tím stál (a ještě stojí)!!! - PODNĚT K PROJEDNÁNÍ MANIPULATIVNÍHO JEDNÁNÍ PŘEDSEDY CV KS ČSSD

Vážené přítelkyně, přátelé.

Před třemi dny jsem se vrátil ze zájezdu do Strasburku, který jsem zorganizoval pro seniory ČSSD a SD ČR v počtu 35 osob (prosím zkuste taky něco takového udělat taky Jindřiško, pane Kátký, Týři a další!) Ve čtvrtek – přikládám pozvánku – budu sedět s předsedou vlády a tak mi pošlete některé Vaše maily a Já Ty „oslavné“ mu velmi rád předám

Přeji Vám všem krásné dny a jak vždy píše Jindřiška  - Světu mír.

 

Petr Kolman.

* * * 

From: tyrjir [Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.]

Sent: Sunday, May 21, 2017 2:35 PM

To: jindriska zachardova; …

Subject: RE: Fwd: Sumarizace rozkrádání naší republiky a kdo za tím stál (a ještě stojí)!!! - PODNĚT K PROJEDNÁNÍ MANIPULATIVNÍHO JEDNÁNÍ PŘEDSEDY CV KS ČSSD

PODNĚT K PROJEDNÁNÍ MANIPULATIVNÍHO JEDNÁNÍ PŘEDSEDY CV KS ČSSD

Vážený pane Kolmane,

jsem člověk, občan ČR, člen ČSSD a jejího KS.

Dávám tímto ostatním a zejména CV KS na vědomí Vaše níže uvedené, myslím, Stanovám ČSSD odporující odmítnutí, a to s poukazem na další manipulativní prvky při Vašem výkonu funkce předsedy KS. Mám tím na mysli například příběh únorové konference KS a Vaše následné sjezdové vystoupení, kde jste, tuším, veřejně vyhlásil věc, na které se konference KS neusnesla.

Žádám tímto CV KS ČSSD, aby se touto věcí bez zbytečného  odkladu zabýval a v nejbližším možném termínu mi sdělil písemně výsledek  jejího projednání.

S pozdravem

PaedDr. Jiří Týř

* * *

-------- Původní zpráva --------

Od: Petr Kolman <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>

Datum: 21.05.17 12:56 (GMT+01:00)

Komu: 'tyrjir' <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>

Předmět: RE: Fwd: Sumarizace rozkrádání naší republiky a kdo za tím stál (a ještě stojí)!!! -  Státní převrat uslintaných hyen?

Vážený pane Tyrjir

Rád bych věděl kdo jste, jste členem CV KS? Pokud ne, odmítám Vaše maily číst!!

Kolman Petr předseda KS ČSSD.

* * * 

-------- Původní zpráva --------

Od: tyrjir <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>

Datum: 21.05.17 10:02 (GMT+01:00)

Komu: jindriska zachardova, …

Předmět: RE: Fwd: Sumarizace rozkrádání naší republiky a kdo za tím stál (a ještě stojí)!!! -  Státní převrat uslintaných hyen?

Působení ČSSD, TOP 09 a ODS lze přirovnat ke státnímu převratu. Demokratické instituce jsou zpochybňovány, je vytvářen nátlak na oponenty prostřednictvím vyhrůžek, dehonestací v médiích a pořádáním různých demonstrací. Parlament se proměnil ze zákonodárného orgánu v nástroj likvidace politické konkurence. Dnešní stav snese srovnání se státními převraty, jež organizovali komunisté i fašisté a které skončily totalitou, bezprávím, organizovaným násilím a omezením práv a svobod Právě teď sledujeme v přímém přenosu tragikomickou demontáž demokracie. Komentovat domácí politickou scénu je čím dál obtížnější. Celá politika se scvrkla na pouhopouhý boj oligarchů o moc.

Nemáme na výběr mezi Babišovým korporátním fašismem a řekněme Sobotkovou liberální demokracií. Nikoliv. Sobotka, Kalousek nebo Bělobrádek již nepředstavují žádnou liberální demokracii. Představují jen zájem skrytých oligarchických uskupení proti Babišovi. Přičemž působení ČSSD, TOP 09 a ODS lze již přirovnat ke státnímu převratu. Demokratické instituce jsou zpochybňovány, je vytvářen nátlak na oponenty prostřednictvím vyhrůžek, dehonestací v médiích a pořádáním různých demonstrací

Parlament se proměnil ze zákonodárného orgánu v nástroj likvidace politické konkurence. Dnešní stav snese srovnání se státními převraty, které organizovali komunisté i fašisté s výslednou totalitou, bezprávím, organizovaným násilím a omezením práv a svobod. Právě teď sledujeme v přímém přenosu stejně tragikomickou demontáž demokracie, jakou jsme byli zvyklí sledovat ze záznamu padesátých a třicátých let minulého století v Československu a Německu. Dojmy jsou vydávány za fakta, na oponenty je vytvářen existenční tlak s vyhrůžkami kriminalizace...

Suma sumárum

Neboli podtrženo a sečteno, Babiš a Zeman nevyhovují společné koalici ČSSD, ODS, TOP09 a KDU-ČSL s mírnou podporou KSČM. Tyto strany daly stranou do této doby hlásané ideje, které je měly naprosto zásadně rozdělovat. Kdyby tyto zásady a ideje měly být brány vážně, byl by Andrej Babiš miláčkem ODS a TOP 09. Dokázal, že to dokáže. Dokázal se postarat o sebe. Je příznivcem nízkého zdanění a ztělesněním podnikatelského úspěchu. Jenže dívejte se dobře. O ideje vůbec nejde, milí voliči. Jde jen a pouze o moc.

Rozdíl mez Babišem a těmi druhými je ten, že šel se svou kůží na trh. Nezůstal v pozadí jako jiní a nevyslal dopředu jen své prodloužené ruce. Ti mohou politiky měnit, jak se jim zlíbí, přičemž skutečná moc zůstává v jedněch a těch samých rukou. Babiš vylezl z anonymity a platí za to. Dehonestací své osoby, své rodiny, svého podnikatelského úspěchu. Možná skončí ve vězení, možná přijde o život. Všechno je možné, hra o moc je, když na to přijde, i hrou o život. Mně osobně Andrej Babiš není sympatický vůbec ničím, kromě jediného - odvahou vystoupit.

Druhá strana však postrádá i tento vklad a nic jiného v ruce nemá. Jen v nevkusném divadelním kusu představuje smečku uslintaných hyen.

http://www.novarepublika.cz/2017/05/babis-zeman-nevyhovuji-spolecne-koalici.html

* * *

-------- Původní zpráva --------

Od: jindriska zachardova <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>

Datum: 20.05.17 10:09 (GMT+01:00)

Komu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,

Předmět: Fwd: Sumarizace rozkrádání naší republiky a kdo za tím stál (a ještě stojí)!!!


---------- Původní e-mail ----------

Od: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komu: jindriska zachardova <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Datum: 20. 5. 2017 3:26:18

Předmět: Sumarizace rozkrádání naší republiky a kdo za tím stál (a ještě stojí)!!!

Co na to Státní zastupitelství a povinnosti orgánů podle Ústavy ..... ? Kdo potřebuje poradit ?

Níže uvedený přehled nezohledňuje nabíhající úroky z prodlení u neuzavřených případů (např. Diag Human). Informace o tom, kdo za tím vším je, je připojena v příloze. Dobře si vše prostudujte, než půjdete k volbám - ať už budou řádné v říjnu nebo předčasné v červnu či září 2017. Společně a zdravým rozumem to přeci změnit dokážeme!!! Nechceme přeci, aby tento stát řídili srabi, kteří nikdy nepracovali a proto jsou zcela odtrženi od reality, ani aby tento stát řídili "odkláněči" peněz do kapes svých i do kapes lobistů v pozadí...


Kuponová privatizace – Václav Klaus, Tomáš Ježek,Dušan a Tomáš Tříska ODS – 679 000 000 000Kč-dnešní hodnota majetku cca 2,5 x vyšší…

Nazvučení českého předsednictví -Saša Vondra -ODS - 750 000 000 Kč

Smrtící Kalouskovy padáky na MO- tehdy ještě za KDU - 150 000 000Kč

Open CARD -Pavel Bém -ODS - 1 000 000 000 Kč

Zelená Praha -Pavel Bém -ODS - 250 000 000 Kč

Bezdrátová Praha (WiFi-Praha) - Pavel Bém -ODS 400 000 000 Kč

Pouze projekt- "Praha Olympijská" - Pavel Bém ODS - 70 000 000Kč

Arbitráž s CME -?...?? - 10 000 000 000 Kč

Aféra Český dům -Karel Srba -ČSSD - 100 000 000 Kč

Diag Human -??? -???? - 2 000 000 000 Kč

Aktuální kauzy staveb tunelů v Praze - Pavel Bém - ODS -10 000 000 000 Kč

Gross – byty, akcie -Stanislav Gross - ČSSD - 300 000 000 Kč

Internet do škol -Eduard Zeman - ČSSD - 884 000 000 Kč

Nucená správa -IPB -???2 - 200 000 000 000 Kč

Sanace bank v 90. letech -Václav a Livie Klausovi,Ivan Kočárník,Jan Klak,Tomáš Ježek,Roman Češka,Jiří

Skalický,Josef Tošovský- ODS – cca 1 000 000 000 000 Kč !!!!!!!!

Chemapol Group Junek -??? - 16 500 000 000 Kč

Knižní Velkoobchod Praha - Macek, Menzel -ODS - 400 000 000 Kč

Liberecký šampionát Magistrát města -ODS ČSSD - 150 000 000 Kč

Lehké topné oleje -Václav Klaus -ODS - 100 000 000 000 Kč

Rumová aféra -Václav Klaus -ODS - 60 000 000 Kč

Kamencové jezero -Starosta Chomutova- ODS - 750 000 000 Kč

Konsolidační banka, Konsolidační agentura - Všichni ODS a ČSSD - 240 000 000 000 Kč

Podpora na fotovoltaické elektrárny - Všichni ODS a ČSSD - 900 000 000 000 Kč

Státní a obecní skrytý i přiznaný dluh - ODS,ČSSD,KDU,ODA,SZ,KSČM cca 2 500 000 000 000Kč

Sečteno : Škody za 22let vlády ZLOČINCŮ dosahují cca 5 bilionů, tj. 5 000 miliard!!!!


A kdo to vše zaplatil??? No přeci my, daňoví poplatníci, většina obyvatel Česka, kteří mohou jít k volbám a rozhodnout budoucnost!!!


Z toho je každému pouze na bli... a ani se tomu nechce věřit !

* * *

KVV ČSSD Liberec, OVV ČSSD Liberec

PODNĚT K PROJEDNÁNÍ MANIPULATIVNÍHO JEDNÁNÍ PŘEDSEDY CV KS ČSSD

Vážení přátelé,

Dovoluji si Vám dát na vědomí níže uvedený podnět s žádostí o podporu jeho projednání.

S pozdravem

Jiří Týř 

PS: připojuji k němu ještě včerejší email:

Datum: 20. 5. 2017 17:30:15 

Předmět: Re: Fwd: Sumarizace rozkrádání naší republiky a kdo za tím stál (a ještě stojí)!!! - Protest proti šíření neúplných seznamů !

Protestuji proti šíření neúplných seznamů:

Kde jsou například daňové ráje, měnové intervence, prodej zlata za dluhopisy, korunové dluhopisy  a jiné děravé nebo hloupé zákony, např. otevření dveří pro exekutorské likvidace prostých lidí , atd. atd.? Myslím, že kdyby se rozkrádala jen polovina z toho, co se krade, byli bychom možná bez dluhů.

S pozdravem

Zadlužení prostých lidí je stranická knížka kapitalismu

J. Týř

* * *

P.S.

Právem nás civilizovaný svět dosud nemohl brát vážně. Připomněl bych ještě privatizaci Telecomu za Stanislava Grosse. Tehdy se podařilo Čechoameričanovi a spisovateli Janu Benešovi získat číslo bankovního konta ve Švýcarsku, kam měly být zasílány obrovské finanční sumy pro zkorumpované české politiky, včetně Grosse. Jednalo se o stejné konto, jaké používala za totality StB. Plk. Ján Kubice mi kdysi řekl, že v tom případě by tam dlouho nezůstaly a byly obratem posílány dále. Švýcaři byli informováni a jistě si od té doby o poměrech v naší zemi nedělají žádné iluze. Je jen dobře i v našem zájmu, že na kauze OKD stále mají zájem na důkladném vyšetření. Je jen na nás, zda projevíme vůli, tento stav napravit.

Níže doporučuji přečíst si článek o ing. arch. Marku Říčařovi, jehož osud a celé jeho rodiny má na svědomí také ČSSD a její zkorumpovaní politici s vazbami na stejně zkorumpované policisty a soudce. Letos v únoru byl za absolutního nezájmu médií propuštěn na svobodu. Nemohl tušit, že je proti němu taková síla, která jej dokáže jako korunního svědka korupce v nejvyšších patrech české politiky (po 5.letech v ochranném programu PČR se změnou identity celé jeho rodiny), poslat za mříže na 7 let, že ti co tam patřili, z nichž někteří se i přiznali, budou osvobozeni, bude jim přiznáno vysoké odškodnění s bonusem lukrativních míst a politických funkcí. Přiznání byla odvolána, důkazy „zničeny“ a vyšetřující policisté odvoláni.

Dost možná, že se tento „třaskavý“ materiál jednou objeví a poslouží skutečné spravedlnosti a ne možnému politickému vydírání…?! Bylo by to důkazem, že návrat mezi vyspělé země začal. Základem jejich prosperity je právě funkční justice, policie a nezávislá média, kdy se všem měří stejně - jak stojí i v Ústavě ČR.

 

Jan Šinágl, 11.12.2017

* * *

Ing. arch. Marek Řičář, černé svědomí ČSSD i všech, kteří mlčí!

Úvaha na článkem LN „ČSSD hraje o dalších 17 miliónů“ a tvrzení JUDr. Václava Halbicha

* * *

Přátelský a nepřátelský Babiš

Nepřátelské převzetí firmy se v České republice často spojuje s pokropením něčích polí nebo se zatčením konkurenta, ale v globálním podnikání to je manévr, kdy nabývající společnost obchází management cílové firmy, aby se dohodla přímo s akcionáři. Manažeři cílové firmy se snaží jednání překazit, jinak by to bylo „přátelské“ převzetí. Premiér Andrej Babiš by pro svůj vládní projekt dal přednost přátelskému spojení s jednou nebo dvěma „tradičními“ politickými stranami, setkává se však s odporem ze strany nesouhlasícího „managementu“ v ODS, KDU-ČSL a ČSSD. Nejblíže k rebelii proti svému „managementu“ mají „akcionáři“ ČSSD, kteří požadují hlasování pod pohrůžkou dosazení nových manažerů. Babiš určitě doufá, že se tento akcionářský aktivismus rozšíří. Chce, aby se členové a voliči ODS, KDU a ČSSD báli, že jejich akcie prudce klesnou v ceně, jestliže jejich strana nebude součástí této vládní transakce.

.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.25 (4 Votes)
Share
Přidat komentář