Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 19.02.2019 18:19
  Pane Šinágle, navazuji na Váš článek o sněmu ANO a o projev p.

  Read more...

   
 • 12.02.2019 05:38
  V mém případě, je anonymita nutností a místo extrémního ...

  Read more...

   
 • 12.02.2019 05:26
  Ať mi nikdo nevykládá, že tohle se mi jen zdá, že je to ...

  Read more...

   
 • 04.02.2019 04:37
  To co jste napsal o nemožnosti nás Čechů si řešit problémy ...

  Read more...

   
 • 02.02.2019 15:51
  Z mé zkušenosti na vojně: Náš tankový pluk již v r. 1977 ...

  Read more...

   
 • 02.02.2019 15:48
  "Je v našem evropském zájmu, aby na kontinentu byli američtí ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

IUSTITIA slepa zenaDobry den pane Šinágle.


Sleduji Vaše tažení a nezištnou pomoc i poskytovanou naději těm, kteří ji hledají velmi často i mezi samotnými řádky některých textů. V roce 2012 jsem Vás požádal o doslovné zveřejnění I. + II. článku ... "Jak dlouho ještě se budou moci soudci chovat jako zločinci?".

Následovalo pak 6let pro mne velmi těžkých útrap, sankcí od ÚO (úřední osoba) a existenčních starostí o syna (proběhlo cca 15 těžkých justičních i policejních ataků na moji osobu i rodinu). Advokátem (JUDr.Tomáš Kordač) jsem byl okraden o veškeré úspory a má maminka o úschovu kupní ceny pozemku ...(podal jsem TO (2010 ) a až po 4letech přinutil justici i OSZ P4 (SZ Mgr. Kytnar) v TŘ rezignovat. Dnes již bývalý advokát byl až v odvol. říz. v trestní věci pravomocně MS (Městský soud) podmínečně odsouzen a nakonec z ČAK i vykázán, ačkoli mu v TŘ (trestní řízení) pomáhal, kdo jen z ÚO mohl.

Můj majetek i byt mi byl podvodným procesem stranou mé manželky a před OS P5 ( díky falzu spisu o tzv. zrušení BSM (!!) (bezpodílové vlastnictví manželů) nejprve ODŇAT a na katastru, za průběhu manželství (!!) mou dnes již bývalou manželkou 100% ukraden, spolu s vklady na BÚ (bankovní účet) a rekreační chatou.. !!l).

Soudcem OS P5 (Mgr.Polednovou) jsem byl podvodně odsouzen k vyklizení bytu bez náhrady, dále z bytu exekuován zcela bez náhrady bydlení. Spolu  i se synem od té doby bydlíme po nájemních bytech uvnitř Prahy.

Můj dnes již 20ti letý tedy už dospěly studující syn (ač vzorně mnoho let reprezentuje v basketbalu i na mez. úrovni), bydlí  5ty rok jen se mnou a v nájmu.

Rozhodl se spolu se mnou letitý a velmi psychiku i tělo devastující boj s justicí 0S P5 o holé přežití nevzdat.
Budeme bojovat až do konce.

Díky "úřednímu" vlivu, který "vlastní" matka mého syna má mezi stát. zástupci i zkorumpovanými policisty, soudci OS, nemá ani k dnešku 20ti lety syn určeno výživné!! Takový případ v ČR neznám!!!

Jeho v luxusním bytě a soudci spolu s exekutory ukradeném (mém dříve vlastním) a již bývalém žijící matka, mi dnes dluží cca 150.000,-Kč. Synovi již cca 400.000,- Kč (vše toto jen na položce výživného).

Mé předchozí návrhy na ustanovení výše výživného OS  pro tehdy ještě nezletilého syna, byly soudkyní Mgr. VILMOU ONDROVOU bleskově  smeteny ze stolu. Jde o cílenou LIKVIDACI !!!

Námitky vůči jejímu  protizàkonnému počínání OSOBY soudce OS  opakovaně smetl všeochotným  MS. Návrhy na předběžná opatření byly soudkyní Mgr.Ondrovou opakovaně ODMÍTNUTY!!

Nezbývá tedy, než aby svoji matku žaloval její dnes již dospělý syn. Dosáhl zletilosti už v r. 2016 s tím, že dnem zletilosti  byla SZ Mgr. Kràlovou a policií SKPV následně smetena i celá trestní kauza!! Syn dospěl a nešlo již o dítě !!

Stalo se tomu ale až s uplynutím 9ti měsíců (!!) Intrik ze strany SKPV A OSZ a 3 tvrdých výsleších mého syna (bez ustanovení "právního zástupce"¨!!!).

Byl předvolán už 9 dní po těžké plastické operaci kolene. Od mého syna jsem byl za jeho výslechu VYKÁZÁN !!! Syn byl částečně pod léky proti bolestem. Kdo toto nezažil, NEUVĚŘIL BY.

Aniž bychom v TŘ čehokoli dosáhli byla "matka" následně ÚO SKPV vyviněna !! Výživné po léta dlužící matka dluží dál ! Ženská feminismem zasažená policie ze Sokolské odvedla svoji práci skutečně vzorně a DOKONALE. Pochopil jsem víc o Absurdistánu.

Za důvody mých neúspěchů před SKPV stála opět nenávistná soudkyně Ondrová. Interní dohoda s mafiánskou policií SKPV i stíhanou matkou mého syna byla ZJEVNÁ. Údajně s tím že matka mého syna nemohla žádný trestný čin spáchat, neboť nemá NIC SOUDNĚ NAŘÍZENO.

Takové to verdikty jsou ukázkou TRESTNÝCH ČINŮ ÚO. To VŠE je v ČR možné .. !! Samozřejmě, že jsem spolu se synem nevzdal NIC a máme v úmyslu neprohrát ani jednu bitvu s justicí OS ani s MS.

Kauzu (viz. výše r.2012 ) s vytvořením protizákonným "duálním" spisem OS o tzv. zrušení BSM jsem již postoupil k rukám NSZ.

Prozatím mám z NSZ zpětnou a pozitivní vazbu a doufám, že se dožiji i patřičné rehabilitace. Jsem si naprosto a velmi dobře vědom toho s kým bojuji a co jsem svým zákonným postupem (resp. k inst. Subsidiarity ) nyní asi na OS rozpoutal.

S ohledem na počáteční procesní úkony Vás budu v dalším  informovat hned, jakmile to bude jen trochu možné.


V úctě


Ing.Jiří Sehnal se synem

25.1.2018

* * *

Jak dlouho ještě se budou moci někteří soudci chovat jako zločinci?!

II. Jak dlouho ještě se budou moci chovat někteří soudci jako zločinci ?

 

J.Š.27.1.2018

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.17 (6 Votes)
Share

Komentáře   

-4 #2 Jiří Sehnal 2018-02-01 01:39
Pane Mrzílku, sleduji jak Vaše komentáře, tak články.
Děkuji za komentàř k zatím poslední, resp. III.části.
Slovo má svoji váhu naprosto všude.
Pokusím se tedy nyní sám a jen slovy napravit to, co trestnými skutky v mém životě a ve jménu zločinu napáchala část komunistické justice a zkorumpovaná část administrativy sídlící v justičním paláci OS P5.
Děkuji Vám J.Sehnal
-2 #1 K. Mrzílek 2018-01-31 12:52
Jak dlouho ještě? Dokavad tam budou soudci z bývalého režimu v talárech sedět. Mnozí z minulého režimu, kde sloužili jedné straně. Protože tam po "převratu" setrvali respektive nikdo se nenašel kdo by je vyměnil jako v jiných státech. Kdo to dovolil_ Kdo měl tak malý vliv že tam zůstali? Nebyl to ani převrat ani sametová revoluce jenom jsme zvonili klíči a domnívali se, že ti co za nás mluví budou také činit. Protože poslanci ani soudy pro očistu neudělali skoro nic, nešlo dokonce ani o výměnu lidí, kteří by mohli soudit podle demokratických zákonů.Proto jsme na chvostu mezi bývalími státy sovětského bloku.Právě toto téma by se mělo probírat veřejně a stále v ČTV tak jako se tam dnes a denně probírá nacismus. A hle o této skutečnosti, která zaviňuje, že jsme stále pozadu se v ˇCTV nemluví.V Polsku k výměně došlo postaral se o to bývalý pan president. A my? V ústavu ÚSTRu se zjišťuje,proč to v totalitě zase tak špatné nebylo.Je to všechno naruby ne na líc.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)