Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 25.03.2019 14:07
  Někdy se chováme jako Rusové. Co už jsme jednou zabavili ...

  Read more...

   
 • 25.03.2019 08:17
  Kníže a soudruh. Schwarzenberg je potomkem české šlechty ...

  Read more...

   
 • 25.03.2019 08:16
  To co jste napsal o Sajidu Javidovi angl. ministru ukazuje, že ...

  Read more...

   
 • 25.03.2019 08:12
  Dobrý den, potkal jsem se s Milanem i jeho otcem. S generálem/H.Pík ...

  Read more...

   
 • 24.03.2019 22:22
  Při své cestě hledání pravdy, jsem objevil pár základních ...

  Read more...

   
 • 24.03.2019 21:17
  Zdravím, pane.. není mi jasné oč vám jde.. Budu tedy ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Fortyn Karel"Devět pacientů v konečné fázi rakoviny se zúčastnilo výzkumu, který neschválila nemocnice ani úřady".

Tak udal bývalý ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček několik lékařů své bývalé nemocnice. Jestli švindlovali, ať jsou potrestaní. Ale je otázka jestli švindlovali. Zákony, které oni porušovali si lékaři ve funkci ministrů slepili k obrazu svému. Velké starosti jim dělá, aby se do jejich "hájemství", nepletli nějací léčitelé, a tak jim ministři za léčení bez evidence připravili milionové pokuty. Zákonem! Bez ohledu na výsledek léčení. A jak se sami chovají už nějakých 80 let? Kolem 39 - 40 roku byla v ČR epidemie záškrtu. Lékaři, protože nevěděli jak léčit bez alternativní metody, říkali maminkám umírajících dětí: "Škoda takového pěkného kluka, ale on vám umře". Takovým pacientem jsem byl i já a má matka si to taky vyslechla. Je mi letos 84 let. Přežil jsem, když lékař, neštítící se alternativních metod, mi pár hodin před hrozící smrtí přiložil na krk pijavice. Podle babské rady z Ruska. Se mnou přežilo asi 15 kluků, a 8.000 jich zemřelo. Dověděl jsem se o dalším z Karviné, který přežil díky polskému petroleji. Takovými pány jsou naši lékaři. Alternativní metoda? No dovolte, umřete si, já jsem přece 6 let studoval a jsem lékař!! Rozumíte? Tak vychovávají fakulty!

Ale to vše vůbec nic není.

Od roku 1957 máme v Československu metodu, spolehlivě hojící rakovinové nádory. MZ však vydalo zákaz ji používat. Proč asi?

Vypadá tak: Lékař se vykašle na chemoterapii, která nechá umřít každého 3. až 4. pacienta (a to je jenom v Česku 28.000 pacientů za rok) a použije devitalizaci. Ta má téměř stoprocentní účinnost, ale je od samého začátku zakázaná. A to není ani alternativní.

Objevil ji už v roce 1957 MUDr. Karel Fortýn, který by dostal ve veliké slávě Nobelovu cenu! On udělal ze zabijáka nemoc, jako je zápal slepého střeva! Ale to by ho musel někdo navrhnout!

Sám objevitel - přes zákaz - operoval 29 pacientů, všichni přežili až do "normální" smrti. Zmizely i metastázy. Může být pacient i dva dny před smrtí, a bude zachráněn devitalizací. Od roku 2002, kdy MZ a Vědecká rada při MZ obnovili zákaz devitalizace (po přerušení zkoušky), několik naštvaných lékařů operovalo tajně snad stovky pacientů - s plným úspěchem. Ale většinou přestali. (O tom zatím pomlčím, těžko někoho najdete.)

A přitom lékaři, kteří berou za chemoterapii od výrobců pěkné výhody, by ušetřili za každého pacienta snad 1 milion Kč! 11 - 12 miliard ročně. A řvou, že jsou podfinancovaní. Zachránili by těch 28.00O nešťastníků ročně, co "péčí" našeho zdravotnictví umírají!

Howgh !!!!!!


--
Stanislav Vrbík, Zlín, 4.4.2018

* * *

Policie prověřuje lékaře, kteří léčili rakovinu nepovolenou metodou

Devět pacientů v konečné fázi rakoviny se zúčastnilo výzkumu, který neschválila nemocnice ani úřady. Policii poslal na své podřízené dnes už bývalý ředitel fakultní nemocnice Svatopluk Němeček….

* * *

Případ nepovolené léčby: Kdybych nedala peníze, vyčítala bych si to, říká matka zesnulého pacienta

„My jsme komunikovali s panem docentem Zončou,” řekla Helena Petrůjová. „Jeho chování i jeho vystupování bylo úžasné a myslím, že to byl jediný odpovědný zdravotník, který měl o možnou léčbu mého syna zájem.“ Jakou měla motivaci? „Kdybych nedala, a syn umřel, budu si to vyčítat ještě víc. Když jde o život mladého člověka, uděláte všechno,“ popisuje svoje pohnutky s tím, že se jednalo o sponzorský dar na výzkum onkovakcín.

* * *

MUDr. Karel Fortýn, autor objevu století v boji proti rakovině, řekl Právu: „Vytýkali mně, že mi lidi neumírají.“ ...

Psal se tok 1957, když mladý, teprve sedmadvacetiletý chirurg Karel Fortýn otevřel na operačním stole pacienta a zjistí, že nádor na žaludku už je příliš velký, než aby bylo možné jej vyjmout. Řekl si, že zkusí udělat aspoň něco: předtím, než pacienta znovu sešil, přerušil přívod krve do nádoru na žaludku. Nemocný, kterému nikdo nedával víc jak půl roku, žil ještě víc, než 10 roků.

Jestli praxe úspěšnost Vaší metody potvrdí, zasloužíte si nepochybně Nobelovu cenu…

Nevěřím, že bych ji mohl dostat. Jsme malá země a já nemám žádné vysoké ambice. Nikdy jsem to nedělal kvůli nějaké ceně. Byli jsme vychováni v sokolském duchu, kde platilo „Ni zisk, ni slávu“. Ale kdybych tu cenu přece jen náhodou dostal, věnoval bych ty peníze liběchovskému ústavu. Máme co jíst, a kde bydlet. Pro sebe já nic nepotřebuji. Ještě před pár lety bych třeba rád cestoval. Ale dnes už ne. Dokud mi to můj zdravotní stav dovolí, budu dál pokračovat v práci, zdokonalovat naši metodu, a předávat zkušenosti těm, kteří o to budou stát.

Právo, středa 27.12.2000, Ivana Cihlářová

 

Jan Šinágl, 5.4.2018

* * *

Praha 24.března 2018: MUDr. Tomáš Lebenhart o člověku, životě a zdravotní „péči“

http://www.homeopat.mypage.cz/

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)