Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.11.2018 16:58
  Převratu v roce 1989 se také říká sametová revoluce. Proto, že ...

  Read more...

   
 • 12.11.2018 07:57
  Dobrý den Vážený pane Šinágle, Jsem velice potěšen s toho co ...

  Read more...

   
 • 08.11.2018 15:03
  Omlouvám se autorovi komentáře níže, omylem jsem smazal jeho ...

  Read more...

   
 • 08.11.2018 08:58
  Tuhle smlouvu nepotřebujeme, jde o to propašovat LGBT agendu ...

  Read more...

   
 • 06.11.2018 16:55
  Přímá demokracie pro nás Čechy je prozatím nevhodná, protože ...

  Read more...

   
 • 14.10.2018 15:44
  Poslední komentář na těchto webových stránkách je ze dne ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

MM cernyMartin Michal neoprávněně užíval titul JUDr. Používal jej několik let ve svých osobních dokumentech, v pracovních vztazích a v soudních sporech. Několikrát se pokoušel získat finanční odškodnění od lidí, kteří toto jeho neoprávněné užívání titulu veřejně zmínili.

PČR potvrdila, že Martin Michal (MM) nenavštěvoval žádnou školu v ČSSR, která by mu mohla tento titul vydat. Titul JUDr. se u jeho jména objevuje již v roce 1994, kde je uveden jako součást prezentace jeho osoby v obchodních vztazích při zakládání firem. Vesměs skončily v úpadku, resp. zkrachovaly. Titul JUDr. se objevuje i v jeho občanském i řidičském průkazu, na pracovních smlouvách i v registru firem. V médiích i v bulvární knize „Lesk a špína showbyznysu“ ovšem zamlčel, jakou školu, která mu tento titul vydala, vystudoval. Nakonec se po zmiňované Karlově univerzitě přiklonil v médiích k politické škole SNB ve Vokovicích. S tímto tvrzením narazil na nepřekonatelnou zeď nemožnosti. Několikrát veřejně zmínil a tvrdí, že jeho bratr emigroval do Německa a on, aby nemusel vstoupit do KSČ, odešel od armády. Škola SNB byla politická škola výhradně jen pro příslušníky armády a policie. Studovat tuto školu a mít bratra v emigraci proto samozřejmě nepřicházelo vůbec v úvahu.

Příběh JUDr. MM skončil i pro jeho manželku Helenu Vondráčkovou (HV). Ta se veřejně snažila přesvědčit čtenáře, že její manžel má titul JUDr. a všichni kdo tvrdí opak lžou. Je to obráceně. Lže MM i jeho manželka HV. Na této lži se podílí i jejich právní zástupce Mgr. Jana Gavlasová (JG). Hájila a hájí práva JUDr. Martina Michala na odškodnění -  za pomluvu a pošpinění dobrého jména.

Pan MM za výroky, které zpochybňovaly jeho vzdělání a titul JUDr., požadoval nejen omluvu, ale především finanční odškodnění ve výši několika set tisíc korun! Za vyjádření, že žádnou vysokou školu nevystudoval a nevlastní tak titul JUDr., podal několikrát i trestní oznámení, aby nebylo zpochybněno jeho vzdělání. To nasvědčuje podvodnému jednání - pokusu o neoprávněné obohacení za zpochybnění vzdělání a titulu JUDr., který nikdy řádným studiem nenabyl.

Je jen otázkou času, jak se PČR k  padělání titulu JUDr. MM postaví. Přestupek za 3000 Kč, nebo trestný čin padělání a zneužití titulu pro výkon činnosti se sazbou 2-3 roky vězení? Vymáhání odškodnění na základě podvodného jednání před soudem a na veřejností, jen dokazuje bezcharakternost této osoby.

Informaci o podvodu pana MM s titulem JUDr., oznámilo kriminální oddělení PČR Prahy 2.

Další odhalení podvodu s osvědčením pilota dopravních letadel je také součástí vyšetřování PČR. Za pilota se pan MM vydává už roky.

Ve svých projevech na sociálních sítích, nebo v Parlamentních listech často užívá na adresu svých protivníků dehonestující výroky typu nevzdělanec apod. Od tohoto podvodného JUDr. je to opravdu na místě?! Je odpovědností šéfredaktorů, zda  takovému člověku dávat i nadále prostor a možnost psát nactiutrhačné výroky, či veřejně lhát.

Další podvody tohoto občana budou média jistě zajímat. Na Frekvenci 1 např. tvrdil, že Rytmus života už bude psát o Heleně Vondráčkové jen pravdu? V rozhovoru s Xaverem Veselým se pan MM dopustil další naprosté lži, když odpověděl, že v současné době se s žádnými novináři nesoudí. Možná pro něho Jan Šinágl není novinářem, ale to mu nebrání podávat na něho žaloby na nejvyšší částky. Dne 4. 5. 2018 od 9:00 hod. se koná další soud u OS Beroun proti publicistovi Janu Šináglovi, který si dovolil o Martinu Michalovi napsat otevřené a kritické články. První žaloba z roku 2011 na 3.650.000,-Kč není stále pravomocně ukončena?! Tentokrát se jedná „jen“ o částku 2.300.000,-Kč, první jednání, kdy žalobcem je opět Agentura MM.

Obecně je škodlivé a demoralizující skutečnost, že člověk bez vzdělání, vybavený falešnými doklady, může dlouhodobě působit jako neodhalený podvodník v médiích, politice nebo jiném "veřejném sektoru", bez toho, že by byl postižen, kdy naopak jeho aktivity vedou k šikanování mnoha nevinných jednotlivců, firem a společností. Samozřejmě jsem informoval celou českou hudební scénu. Pravda může být jen jedna! 

* * *

Jan Šinágl: Pravda vyjde najevo jako olej na vodu (PL 3.5.2018)

První jednání ve věci žaloby AMM na Jana Šinágla na 2.300.000,-Kč

Podepsala Helena Vondráčková Antichartu?

 

J.Š.4.5.2018

* * *

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.60 (5 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)