Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 13.08.2020 16:59
  Včera v Událostech komentářích na ČT 24 od 22:00 hod. si ...

  Read more...

   
 • 13.08.2020 16:43
  Předseda senátu, který si notoval s místopředsedou Filipem ...

  Read more...

   
 • 13.08.2020 16:29
  Life is full of happiness and some times need some people to ...

  Read more...

   
 • 10.08.2020 14:20
  Zato až půjdou lesby a gayové budou "svobody" plná média i ...

  Read more...

   
 • 10.08.2020 09:34
  Podkarpatská Rus je hříčkou totalitních států, kterým jsme ...

  Read more...

   
 • 10.08.2020 07:27
  Koho to může zajímat Je mi velkým potěšením napsat tento dopis ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Klimes vyjadreni 2017 08 29

 Aktualizováno: JUDr. Dana Haňková USNESENÍ ze dne 14.6.2018: ing. Petr Vlček se může stýkat s Vojtěchem a Jakubem  každou sobotu od 10:00 do 16:00 hod., kdy je převezme a odevzdá v místě bydliště matky.

 * * *

NSZ odpověď ze dne 6.6.2018 – OS Praha východ odpověď ze dne 7.6.2018 ve věci JUDr. Dany Haňkové - JUDr. Marie Vodičková měla sama svévolně zrušit naplánovaný asistovaný styk na pátek 15.června 2018 ing. Petra Vlčka s jeho dětmi?! Nerespektovala by tak nařízení soudu. Z neznámých důvodů se má dovolávat na přítomnost OSPODu při setkání otce s dětmi v kanceláři OSPODu na Poříčí v Praze?

* * *

"Nikdo z nás už nechce nové rodiny, ty které jsou základ státu. Po zkušenostech s ospody a soudy. Raději jsme singl a to bude narůstat. Problém je se soudkyněmi, které porušují zákony a je nutností je začít tvrdě stíhat. SMS Jana Vlckova 040216Nezávislost soudů nelze ponechat, když nedodržují zákony. Smůla je, že nemáte zastání nikde a nelze absolutně spoléhat na polici či na soud..."

* * *

Kriminální Policie ČR, Bartolomějská ul., Praha 1

Dobrý den,

před dvěma lety - 30.3.2016 - jsem podával na služebně MOP Bartolomějská trestní oznámení na neznámého pachatele s podezřením, že se trestného skutku vydírání, vyhrožování zřejmě dopustila moje manželka Jana Vlčková tím, že mi dne 4.2.2016 poslala výhružnou SMS zprávu „Pokud nestáhneš žádost o střídavou výchovu, tak tě udám, že sexuálně zneužíváš naše děti“.

* * *

Slušný táta na 4 roky do kriminálu a mámě narkomance mají být svěřeny děti do „péče“?!

 

* * *

Podpořte Petra Vlčka, jde mu o život! ...

* * *

GMS poloha mobilu Jany Vlckove 040216Manželka při výslechu na Policii Mnichovice protestovala, že SMS neposlala a popsala neuvěřitelnou konstrukci s tím, že jsem jí měl údajně vzít telefon, odjet s ním do Prahy, napsat tam tuto SMS a v odpoledních hodinách jí telefon přivézt zpět do jejího bydliště V Odolene Vodě.

Tato konstrukce byla jednoznačně vyvrácena soudním znalcem ing. Jankou  – přikládám posudek jako přílohu.  Z tohoto posudku je jednoznačné, že výhružnou SMS jsem nemohl napsat já, ale manželka, které se později snažila tuto vinu přenést na mojí osobu! Jedná se o bod č.6 a je podrobně vysvětlen na 7mé straně posudku.  Nedostal jsem od Vás jakoukoliv zprávu ohledně vyřešení mého trestního oznámení z roku 2016. Žádám Vás o sdělení, jak dopadlo šetření ohledně trestního oznámení za vyhrožování SMS zprávou.

Pokud bylo trestní oznámení odloženo, žádám Vás laskavě na základě znaleckého posudku o obnovení vyšetřování. 

 

S pozdravem

Petr Vlček, r.č. 740705/2015

25.5.2018

* * *

Psychicky narušená matka ohrožuje své děti, jejich tátu, díky opakovanému selhávání justice, PČR a OSPODu, které používá jako nástroj msty k vlastnímu obohacení

Za dvě jednoduché informace požaduje OS Praha východ 6.800,-Kč a 27.000,-Kč?!

Dá se v ČR objednat trestní stíhání a odsouzení? A jak jednoduše – např. stačí svou "ženskostí" ovlivňovat vyšetřovatele!

Kdy začne justice soudit zločince ve svých řadách? Mstní se chorobně na nevinných!

Samosoudkyně JUDr. Dana Haňková - demonstrace zlovůle v trestním i opatrovnickém řízení!

Zničení ředitele IT firmy

Slušný táta na 4 roky do kriminálu a mámě narkomance mají být svěřeny děti do „péče“?!

Podpořte Petra Vlčka, jde mu o život! ...

* * *

Další děkovací dopis do ČT za dokument o práci OSPOD - "Český Barnevernet?" od otce. S přesahem k "hlavě" Spolku rodinně-právních a opatrovnických soudců - JUDr. Kantůrkové.


Cit.: "Nikdo z nás už nechce nové rodiny, ty které jsou základ státu. Po zkušenostech s ospody a soudy. Raději jsme singl a to bude narůstat. Problém je se soudkyněmi, které porušují zákony a je nutností je začít tvrdě stíhat. Nezávislost soudů nelze ponechat, když nedodržují zákony. Smůla je, že nemáte zastání nikde a nelze absolutně spoléhat na polici či na soud..."

Markéta Chadžijski, 25.května 2018, 21:11 hod.

* * *

Ve věci jsem dne 19.5.2018 napsal ministru spravedlnosti JUDr. Robertu Pelikánovi a Odboru justičního dohledu MsP, podnětem  k prošetření činnosti soudkyně JUDr. Dany Haňkové.

 

Jan Šinágl, 26.5.2018

* * *

Aktualizováno:

Takže Bílý Kruh Bezpečí, na který jsem dostal kontakt od MUDr. Cimického a na který jsem spoléhal, mi nepomůže, (asi to bude tím, že nejsem žena, opravdu mne nenapadá jiný důvod),  a odkazují mne na OSPOD a PMS. Pokud mne odkazují na OSPOD a PMS tak je vidět, jak "pečlivě" ty materiály studovali. Ještě mi mohli napsat, abych podal stížnost na soudkyni předsedovi soudu (to jsem tady udělal "jen" cca 20x).

Ing. Petr Vlček, 28.5.2018

* * *

---------- Forwarded message ---------

From: Poradna BKB Praha <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>

Date: po 28. 5. 2018 v 13:17

Subject: Re: podklady ke schuzce dnes

To: Petr Vlcek <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>

 

Vlcek 14. llekarska zprava napaden manzelkou 210316Vážený pane Vlčku,

Váš email jsme si i s přílohami pečlivě prostudovali. Vyrozuměli jsme z něj, že Vaše složitá životní situace je tvořena mnoha dílčími otázkami, které je třeba řešit samostatně. Jedná se zejména o otázku svěření dětí do péče a problematiku Vašeho odsouzení zaVlcek PCR Odolena voda 200418 trestný čin kvalifikovaný soudem jako domácí násilí, jak jsme vyrozuměli z Vámi zaslaných příloh.

Bohužel, ani jedna z těchto dvou oblastí není obor, v němž by Bílý kruh bezpečí poskytoval poradenství. Vzhledem k tomu, že na tyto otázky nejsme specializováni, neradi bychom Vás poškodili nesprávnou či neúplnou informací.

Pokud není dodržována soudem stanovená úprava styku s dětmi, je třeba se obrátit na Orgán sociálněprávní ochrany dětí (OSPOD) s žádostí o zjednání nápravy.

Co se odsouzení za trestný čin týče, doporučujeme Vám konzultovat možný postup s Probační a mediační službou (PMS), což je státní organizace, která poskytuje kvalifikované poradenství nejen obětem trestných činů, ale i osobám pravomocně odsouzeným za trestný čin.

Přejeme Vám hodně sil do dalších kroků.

 

S pozdravem, 

Bílý kruh bezpečí - poradna Praha

Bílý kruh bezpečí

 

U Trojice 1042/2, 150 00 Praha 5

257 317 110 | www.bkb.cz  | BKB facebook

NONSTOP linka pomoci obětem: 116 006

* * *

P.S.

Bílý kruh bezpečí se umí své bezpečí ochránit. Kdopak by se také nestyděl podepsal občanským jménem pod takový text a nedej Bože ještě něco pro ohrožené děti udělat a popudit proti sobě soudcovskou a policejní vrchnost?!

J.Š. 28.5.2018

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)