Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.04.2019 19:19
  Pane Šinágle, těch 875 napadených kostelů ve Francii (někde se ...

  Read more...

   
 • 11.04.2019 16:45
  Vážený pane Šinágl, souhlasím s Vámi, ale pro můj věk 78 let ...

  Read more...

   
 • 09.04.2019 21:23
  Kdyby byl Nikulin vrácen do Ruska, jak Rusko požadovalo ...

  Read more...

   
 • 09.04.2019 18:46
  Žijeme v divné době, ve které si neustále stěžujeme a ...

  Read more...

   
 • 02.04.2019 10:35
  Dobrý den pane Šinágle, napsal jsem "vězení" a tak mě napadlo ...

  Read more...

   
 • 25.03.2019 14:07
  Někdy se chováme jako Rusové. Co už jsme jednou zabavili ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Ne.…. mne, pane ministře. Vám nevadí, že Vám každých 20 minut zemře onkologický pacient, jenž mohl být zachráněn? Fortyn Karel

        1. Vaše ministerstvo porušuje pravidla svého působení. Ministrem B. Fischerem vydalo v r. 2001 neoprávněně zákaz používat k léčení rakovinových nádorů devitalizaci, přičemž metodu, (jak sami lživě a hrdě tvrdí), nevyzkoušelo!

 1. Máte na ministerstvu oddělení léčebných metod, které za 61 roků tuto metodu nezkoušelo a jenom hlásí, že je Non lege artis, protože není vyzkoušená. Kde máte nějakou logiku?
 1. Metoda chemoterapie, útrpná a málo účinná, již používáte, nechává každoročně ke 30 tisícům mrtvých, i dětiček a maminek, a spolyká 12 – 14 miliard korun ročně. Přičemž se u Vás řve, že jste podfinancovaní.

        4. Metoda devitalizace šetří celé ty miliardy, nikdo neumírá, podstatně zkracuje dobu léčení (přesněji hojení), a zanechává pacienta imunním proti nádorům.

 1. Zatímco pacienty po chemoterapii 5 let voláte na kontroly a nemoc se často vrací. Dovede někdo spočítat, kolik by Vám (i pacientům) devitalizace ušetřila peněz, času léčení, i bolesti?
 1. Lidé ze Svazu pacientů (pp. Honzátko a Tlustý, například) Vám všechna moje tvrzení potvrdí.
 1. Tuším, kde je zakopán pes. Máte nastaven špatný způsob hodnocení výkonů nemocnic, kde záleží na „výkonech“ a tam Vám zřejmě jde i těch 12 – 14 miliard, i ty kontroly atd., lékaři se rádi povalují v přepychových destinacích, (placeno farmakology), a 30 tisíc mrtvých je jim ukradených.
 1. Pokud se uvolíte zkoušku provést, rád bych se účastnil. Vaši lékaři neznají mechanizmus své poučky, že zůstane-li nějaký předmět po operaci v těle, nastane sepse a smrt. Nevědí, že to neplatí pro buňky vlastního těla. A tím je i devitalizovaný nádor.

Promiňte mi moje hrubosti, přestávám se už ovládat.

 

S.Vrbík, 5.9.2018

* * *

Celé generace se vydávají miliardy na podporu naděje a nalezení jakéhokoliv léku na léčbu rakoviny. Jen u devitalizace se všichni brání ji opětovně vyzkoušet za pár korun. To jen potvrzuje, že tato metoda je bezpečná pro nemocné rakovinou a vysoce nebezpečná pro zdravotnický průmysl. Ten onemocněl druhem mnohem nebezpečnější, skutečně nevyléčitelné nemoci – vydělávat co nejvíce na zdraví, kdy není hlavní cíl rychle a levně uzdravit, ale léčit co nejdéle a vydělávat co nejvíce!

Devitalizaci objevil náhodou a vyzkoušel MUDr. Karel Fortýn už v roce 1957 a v dalších letech. Lékaři mu nevěřili a zakázali ji. Načerno a tajně byly provedeny (odhadem) stovky úspěšných devitalizací. Dnes metodu používají jen zvěrolékaři, protože jim zakázána nebyla. S úspěchem! Zvířata jim poděkovat nemohou - a člověk také ne, ledaže by byl prohlášen za zvíře…

 

Jan Šinágl, 6.9.2018 

* * *

www.devitalizace.wz.cz

http://www.devitalizace.info/

http://fortynsdevitalisation.cz/

* * *

MUDr. Karel Fortýn, autor objevu století v boji proti rakovině, řekl Právu: „Vytýkali mně, že mi lidi neumírají.“

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (3 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)