Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.07.2019 08:38
  Mnozí ohnuli páteř, ale mnozí ji také dokázali narovnat.

  Read more...

   
 • 15.07.2019 09:18
  Tomáš Pecina: Karel Gott byl po celá 70. léta symbolem ...

  Read more...

   
 • 08.07.2019 10:58
  V jednotě proti Babišovi jako za komunistů! Ten člověk musí být ...

  Read more...

   
 • 08.07.2019 09:06
  Na tom přece nemůže být nic až tak složitého, chce to udělat ...

  Read more...

   
 • 02.07.2019 18:24
  Vážený pane, děkuji Vám i za projev důvěry, s pochopením pro ...

  Read more...

   
 • 02.07.2019 18:17
  Vážený pane Šinágle, děkuji za Vaši obětavou práci a energii ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Aniž si to snad uvědomujeme, sex je dnes jedním z nejomílanějších témat dne. Ženy na veřejnosti a na pracovištích. Jsou obtěžovány a znásilňovány, často jen vyzývavými pohledy spolupracovníků, nebo i veřejností.  To je jistě nepříjemné, pokud se toho odváží muž, o kterého ta dotyčná žena nestála. Pokud o něj stála, bylo to příliš často proto, že se právě stal prezidentem, anebo to byl super pracháč.

Podívejme se tomu na kořen. Člověk je tvor sexuální. Duševní podstata ženy, kterou dostaly „odpánaboha“ je přímo nutí, aby si líčily na úspěšného tvora opačného pohlaví. Ženu natolik ovládá, že vznikly hluboké výstřihy, holé ruce a nohy, až „kapesníkové“ minisukně, nalíčené rty, podmalované oči a oční stíny, rudé rty, načervenalé líce, nenápadně vykukující bradavka, vyzývavá chůze, zkrátka žena se zkrášluje bezděčně. To proto, aby muže přitahovala a byla muži mnohonásobně oplodněna. Ano, mnohonásobně. Vždyť nás přírodovědci učí, že pohlavní ústrojí si umí vybrat ze semen různých mužů to nejkvalitnější. Je taky od přírody vybíravá, a to k odmítání mužů méně kvalitních.

A co muži? Taky jsou to samci „odpánaboha.“ Jsou k ženám od přírody agresivní, cvičí si svaly, výdrž, vybírají si ty nejkrásnější a nejmladší – zkrátka, snaží se oplodnit co nejvíc (těch krásných a mladých) žen, aby zplodili co nejvíc dětí. Proto jsme tak přemnožení – o své děti pečují oba rodiče, a to je „odpánaboha“ dáno jen několika druhům stvoření. Na rozdíl od třeba medvěda, který napřed ženě sežere mládě, aby ji pak oplodnil. A jí to nevadí.

Tady vidíme, jak je příroda silná! A že my nežijeme podle přání „pánaboha“. My dokonce trestáme lidi, kteří – sem tam - žijí podle něj. A normální je nežít podle zákonů přírody. Takže ze všech nadání božských, která jsou nám – ve velkém dána – ctíme jen tu předkoitální, přípravnou, polovinu. A za to ženy dávají muže k soudu. Toto mají, téměř dokonale, vyřešeno muslimové.

Je to napsáno - ale jenom trochu – humorně. Mělo by to lidstvo řešit. Snad zřídit zvláštní soudnictví, jež by soudilo s rozumem, s ohledem na to dílo boží v nás.  A odmítalo přijímat - například - žaloby sběratelek peněz.

21.1.2019 Stanislav Vrbík, Zlín

* * *

Jistě k zamyšlení. Není to o neúctě k ženám, ale snaha o racionální pohled na současný stav, který přesně vystihl prof. Petr Piťha při svém kázání v Katedrále sv. Víta loni v srpnu. Přestali jsme respektovat zákony Boží, chcete-li přírody. Ty začaly používat své mechanismy, aby „eliminovaly“ toho, kdo si naivně myslí, že je pánem veškerého tvorstva.

J.Š.21.1.2019

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)