Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

út pro 12 @19:00 -
Praha: Vymazat ukrajinský národ

Nejnovější komentáře

 • 03.12.2023 09:21
  NBS ! Obyvatelé města Frýdku s Místkem jsou odjakživa vždycky ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:08
  Venezuela is under the enormous influence of Russia, Iran and ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:07
  Venezuela je pod obrovským vlivem Ruska, Íránu a Číny. Potvrzují ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 17:21
  Dědictví bolševického hnusu Ad LN27.11.: Disidenti vyhráli a ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 14:38
  „… Nejméně milion kritiků společnosti se po takovém dni ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 10:01
  „… Nejméně milion kritiků společnosti se po takovém dni ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Pravda o voděŽALOBNÍ ÚTOKY PSYCHOPATŮ, KONCERNŮ A BÍLÝCH LÍMEČKŮ JSEM OČEKÁVAL. NECHAL JSEM SI V ROCE 2007 ZPRACOVAT JAKÉ BUDOU. KROMĚ SOUDNÍ OBRANY MĚSTSKÝCH VODÁREN JSEM ZAČAL INFORMOVAT O NEKALÝCH PRAKTIKÁCH NÁJEZDNÍKŮ A PŘIŠLY GANGSTERSKÉ ÚTOKY, TY VYSTŘÍDALY "ÚTOKY" PRÁVNÍKY

Vaše "žaloby" jsou rafinovanější forma útoky na mne, mou rodinu i ČR (o tom jsem přesvědčen, přestože mi najatí gangsteři u domu zapálili auto, fyzicky mne napadli, vyhrožovali mi smrtí apod.). … Budu dál dělat vše, aby se správa české vody vrátila do podoby veřejné služby. Aby darebáci odpovědní za vytunelování městských vodáren a vysávání miliard z peněženek lidí a rozpočtů měst, byli odhaleni a dohnáni k odpovědnosti. … Víte, že vaše žalobní útoky nemají šanci. Takže váš skutečný cíl je mne energeticky, časově a finančně sát a tím mi ztížit šíření informací. Není a nebude to lehké ani zadarmo. O to více jsem odhodlán v boji za vodu a za Váš odsun od české vody vytrvat. … Česká republika je právní a svobodný stát a ne KONCERNISTÁN. Už teď jste prohráli.

 

Ukradená voda

 

Můj názor na žalobní útoky

Pánové z koncernů, Hadi v oblecích a na radnicích, vaše útoky jsou důkaz, že máte obrovský strach, proto rozséváte žalobní útoky a kopete kolem sebe, jako umírající kůň.

Evidentně odhalování toho co pácháte a odhalení nemravnosti systému, který mezi lidi a vodu pokoutně zavedl soukromé penězovody, vede k nápravě.

Útoky bílých límečků mohou na nějakou dobu policii i soudy zmást, ale důkazy nakonec prokáží, že jde jen o další lži, manipulace a formu nátlaku, které vystihuje české přísloví -  ZLODĚJ KŘIČÍ - OKRADLI MNE!

Vaše "žaloby" jsou rafinovanější forma útoky na mne, mou rodinu i ČR (o tom jsem přesvědčen, přestože mi najatí gangsteři u domu zapálili auto, fyzicky mne napadli, vyhrožovali mi smrtí apod.).

Vaše útoky beru velmi osobně. 

Budu dál dělat vše, aby se správa české vody vrátila do podoby veřejné služby. Aby darebáci odpovědní za vytunelování městských vodáren a vysávání miliard z peněženek lidí a rozpočtů měst, byli odhaleni a dohnáni k odpovědnosti.

Víte, že vaše žalobní útoky nemají šanci. Takže váš skutečný cíl je mne energeticky, časově a finančně sát a tím mi ztížit šíření informací. Není a nebude to lehké ani zadarmo. O to více jsem odhodlán v boji za vodu a za Váš odsun od české vody vytrvat.

Česká republika je právní a svobodný stát a ne KONCERNISTÁN.

Už teď jste prohráli.

 

S pokorou k vodě

Radek Novotný

https://pravdaovode.cz/analzya-utoku-bilych-limecku-na-rn-2007/

* * *

Neudržitelný stav poloviny republiky v hospodaření s vodou

 

J.Š. 23.5.2019

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (4 Votes)
Share

Komentáře   

-2 #3 Jan Šinagl 2019-06-17 08:29
Tibet je zásobárnou vody pro Čínu, která má obavu, aby ji v tom nezastoupila Indie. Srovnání: Čerchov je zásobárnou vody pro Bavorsko. Odjakživa, za všech režimů. Šťastné je pro obě strany, že dochází k reciprocitě. V oblasti Chebu jsou Čechy zásobovány vodou z Bavorského lesa. V nadcházející epoše rozvoje lidstva bude ve výhodě proti ostatním ten, kdo má vodu. B. Hynek.
P.S.
Cena vody bude raketově stoupat, pokud s ní hospodaříme nezodpovědně. Mohou se o ní vést i války. Kdysi jsme byli prameniště Evropy. Dnes necháváme vodu zločinně odtékat a pácháme pozvolnou sebevraždu, dobrovolně... J.Š.
-3 #2 Jan Šinagl 2019-05-24 12:42
Pravda o vodě, za niž bojujete, je jen půl pravdy. Nemůžete uspět proto, že Vaši městští (volení) zástupci berou peníze za členství v jakési správní radě, čili jsou koupení spolu s vodou a brání svou funkci ve správní radě zuby nehty, protože dostávají svůj jidášský stříbrný.
Skutečný stav věci byl připraven před rokem 1989 Klausovou Ekonomickou radou jako jedno z četných opatření na získání "bohatší" vrstvy lidí po Listopadu.
To opatření se jmenuje NEEXISTENCE ZÁKONA O AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI.
Tento zákon by říkal, že Valnou hromadu, Správní radu, Dozorčí radu, Kontrolní komisi, atd., může mít jenom Akciová společnost. Podmínkou, aby se organizace mohla stát akciovou společností (a tedy mít tyhle řídicí orgány) je, aby ta organizace byla živa z vlastní výroby, tedy vyráběla a prodávala výrobky, a měla z jejich prodeje zisk (zisk je účelem a. s.). Na oplátku Akciová společnost nesmí dostávat od nikoho dotace a podobné dávky (proto ty různé Veolie v našich městech nedostávají evropské dotace).
Jestli vážení občané chcete vyjádřit svou (v demokracii) vládnoucí vůli, neposlouchejte politické strany a nechoďte jak jelimánci na jejich manifestace, ale jděte na manifestaci za vytvoření zákona o akciové společnosti. Bez něho nikdy nedoženeme Němce a jiné vpravdě kapitalistické země, protože skáčete na lep politickým stranám a "bojujete" za odstoupení toho a onoho, ale strpíte, aby nemocnice, zdravotní pojišťovny, vodovody a kanalizace, a různé tzv. "podniky" vykrmovaly naši bohatší vrstvu.
Správně formulovaný zákon o akciových společnostech (a mnoho dalších podobných opatření), by byl krokem vpřed, protože by jím zanikly takové nesmysly jako vlastnění vodovodů a kanalizací cizími firmami. (Pamatujete si že příchodem cizího kapitálu do Vašich ZVaKů se Vám zdražila voda o 100%?).

Stanislav Vrbík, Zlín
24.5.2019
-3 #1 Jan Šinagl 2019-05-23 13:03
Orwel je velká pravda. Velmi dobře to bylo slyšet za komunistického režimu, místo pravd se plácala už jen hesla tak jak to hned po únoru řekl z rampy Národního divadla básník Halas: "Hesla jsou průjmem ideové zácpy".

K.Mrzílek

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)