Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

út úno 04 @10:00 -
Praha, Obecní dům: TK Institutu Equilibrium, z.ú.

Nejnovější komentáře

 • 21.01.2020 10:14
  Jó paní Mülerová kéž byste měla pravdu. Komunismus je chobotnice.

  Read more...

   
 • 03.01.2020 20:21
  Souhlasím s Vámi, že je u nás přepohádkováno. K tomu by se ...

  Read more...

   
 • 03.01.2020 14:46
  Putin prohlásil: „Rusko musí kromě Avangardu vyvinout ...

  Read more...

   
 • 03.01.2020 12:10
  Právě jsem si přečetl Vaši novou zásilku, ze které je ...

  Read more...

   
 • 28.12.2019 12:55
  Pane Jerry, takhle si to vykládat, to je typický příklad ...

  Read more...

   
 • 27.12.2019 14:21
  Také za totality nebyla nouze o pohádky vznikající z bratrského ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Mares PCR znakDnešní den, pátek 13 získává pro mne osobně radostnou příchuť, když jsem se dozvěděl, že jeden z největších šarlatánů u Policie ČR z přelomu milénia se konečně rozhodl odejít. Otázkou tedy zůstává, zdali se najde síla a vůle, dalo by se říci, že skoro "politická", která začne prošetřovat všechny jím ovlivněné kauzy, počínaje Ivanem Jonákem, přes zakamuflovanou "malou Aničku", až po podivný způsob dokazování viny u tzv. "taxivraha". Myslím, že je na čase založit obdobný tým, jako je "Project Innocence" ve Spojených státech. Aby DNA byl jasně definovaný důkaz, buď o vině, či o nevině, ukazuje-li na jiného pachatele (běžná praxe pod Marešem byla, když DNA ukazovala jinam, než kam ukazoval "jeho scénář", byla ve vyšetřování potlačena, zejména, když ukazovala na možného pachatele z řad policistů).

Samozřejmě, že je na místě Okamžitě zakázat praxi, kdy policisté chodí do věznic "nakupovat" svědectví od vězňů za tabák a cigarety, stejně, jako je nezbytné zahájit přípravy na přijetí zákona o nakládání s DNA, když dodnes je praxe zcela mimo zákonné normy. To samé se týká "tajných policejních spisů", které policajti vedou, jako tzv. "pomocné materiály" a s nimiž se zachází tak, jak je přiznáno "policistou Štočkem" v příloze. A věcí, které za sebou zanechal tento "policista", je daleko víc. Celý problém však lze vnímat i jinak, a to prizmatem, že, má-li být skutečně odkryta "celá neblahá stopa", kterou za sebou nechal tento člověk, je třeba, aby se nebagatelizovala vyjádření těch, kteří byli odsouzeni, často objektivně na pouhých "tvrzeních policistů, resp. Mareše". Takže otázka nestojí pouze na jeho velmi přeceňované osobě, ale na tom, zdali českou společnost zajímá PRAVDA, byť přibližována lidmi, kteří jsou stigmatizováni svým statusem - "odsouzených".

Přeji všem hezký den a Slunce v duši.

 

Albert Žirovnický

13.9.2019

P.S.

Myslím, aby nedošlo k pochybnostem o jakých že to  praktikách mluvím, je třeba si připomínat jeho "vymlouvání se na chabou paměť", jak je toto zaznamenáno na: www.novinky.cz/krimi/498257-v-kauze-lekare-Bartaka-vypovidal-sef-prazske-mordparty-Mares.html. Video je VELICE VÝMLUVNÉ. Nikdo přeci nemůže věřit, že by tento policajt byl natolik neschopný, aby říkal to, co říkal. A.Ž.

P.S.

Opět mi napsal „vrah“ Albert Žirovnický z Mírova… Další články po zadání do hledáčku „Albert Žirovnický“. Už je přes půl roku na svobodě. Za spravedlnost a vládu práva bojuje dál. Mimochodem i „řeč těla“ při výpovědi Mareše na videu je zajímavá – neklid, nevyrovnanost, žádná sebejistota, jaká by od člověka v jeho postavení byla očekávána. Tak se chová často ten, kdo má co skrývat. Cituji z článku na novinky.cz:

Na řadu detailů, které po něm chtěla vědět soudkyně Eva Drahotová či Bartákův obhájce Jan Riedl, si už nevzpomněl. V Marešově výpovědi je jeden klíčový rozpor. Úřední záznam o setkání s Levkem a získání materiálů od něj sepsal na liberecké policii 31. října 2013. Podle záznamů liberecké věznice ale přišel Levka poprvé navštívit až 5. listopadu. Rozpor v datech neuměl Mareš vysvětlit….  J.Š.  

* * *

Píše vrah z Mírova Petr Hruška pravdu…?!

Obdržel jsem v korespondenci od Američana - „vraha“ z tramvaje č.22 - Gilberta McCrae z Valdic, s plnou mocí a souhlasem se zveřejněním. Plk. Josef  Mareš má být údajně zapleten do kriminálního vydírání až 120.000.000,-Kč…? O něm se zmiňuje Petr Hruška v tomto dopise z Mírova ze dne 9.10.2011 (mj. i zajímavé informace o pozadí kauzy ČEPRO!), odsouzený za vraždu a který údajně ví i kdo v roce 2008 zavraždil podnikatele Jana Matějovského, v souvislosti s kauzou Gottland…? Petra Hrušku už plk. Josef Mareš na Mírově údajně navštívil…? Pro vznesená, velmi závažná podezření, by jistě měly být prověřeny i majetkové poměry plk. Mareše za poslední roky. J.Š. 24.6.2012

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.33 (3 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)