Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 25.06.2021 10:46
  Kmo ty jsi kokot. Co kdyby jsi nás dečka přestal obtěžovat? Chováš ...

  Read more...

   
 • 21.06.2021 16:26
  Dva měsíce poté, co Česko vypovědělo ruské diplomaty ...

  Read more...

   
 • 21.06.2021 15:58
  Dobrý den a děkuji za váš článek o bolševicích !!! Sleduji ...

  Read more...

   
 • 21.06.2021 11:11
  Vážený pán Šinágl, PhDr. Hýbl nám preposlal link na dokument ...

  Read more...

   
 • 21.06.2021 11:00
  Petr Kellner jako přítěž V našem denním monitoringu českého tisku ...

  Read more...

   
 • 21.06.2021 08:18
  Pane Šinagle, děkujeme za video, přestože o tomto neuvěřitelném ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

www.kpvcr.cz  - pirátský web sesazených Matějíčkovců (je bez pomlčky). Je to podvodná neexistující KPV, bez adresy, bez telefonu, bez IČA, matoucí členskou základnu. Polovinu členů KPV si přetáhli k sobě, ti vůbec netuší, že nejde o pravou KPV, nerozumí tomu vzhledem k jejich věku. 

www.facebook.cz/kpvcr - pirátský web opozičních Horákovců, Windlovců, Hučínovců, kteří se od léta pokoušejí ovládnout opatrovníka trestnými činy pomluvy v médiích a to za tunelování, které se neděje. Nebo se ho snaží zlikvidovat pučem na nelegálním sněmu a dostat se do funkcí. Soud nechal všechny funkce záměrně neobsazené. Jednoduše a elegantně jmenoval pouze opatrovníka Tulačku. Ale sedm jedinců dělajících celé KPV ostudu se teď snaží za každou cenu včetně trestných činů na ty prázdné pozice dostat. Rvačka o křesla a o funkce, které jsou ale neplacené a zbytečné. Tak vypadají lidské vrtochy. 

KPV už rok neexistuje. Je jenom nefunkční torzo + malá dotace. Vztahy zdevastované nenávistí až do extrému nepůjdou u starých lidí už nikdy napravit. To je příroda. Své vrtochy budou dělat až do smrti. Dobře jim tak. Zničili si své životy sami. K Horákovcům se proti Tulačkovi přidala i část KPV Praha.  

Neuvěřitelné, tato příloha se 6.prosince dostala na veřejnost. Nepodepsaná osoba svolala emailovou pozvánkou na středu 11.prosince volební sněm KPV. V pozvánce není podpis. Nesvolala ji tím pádem zákonná osoba. Statutární orgán KPV o ničem neví. Jména třetiny členů jako druhá zákonná eventualita tam taky uvedená nejsou.

Není to také svoláno 30 dní předem ale 5 dní předem! A hlavně dostalo to jen těch 80 emailových přátel pana Windla. Plus pár lidí ústně na schůzi. Šlo to ze schránky pana Windla a jde asi o jeho kandidátku Windl, Hučín, Horák, Světnička, Blatná, Kment, Kopt, jak se dá dohledat na internetu.

KPV má ale 1200 členů. 1100 členů nebylo pozváno, resp. bylo jim utajeno!  Neuvěřitelných 90% členů o sněmu vůbec neví. Pouhých 10% svolaných členů tak zvolí pár členů do vedení a ti se tajně chopí moci. Bez vědomí tisícovky členů, které na sněm nikdo nepozval.

To je důkaz toho, že probíhá nezákonný puč a dojde k němu za 5 dní. Okresním a Krajským soudem uznaný pojem "psychologický terorista Hučín" bude ve středu možná předsedou KPV nebo členem výkonného výboru.

To je přesně jako za komunismu v 50. letech, tyto bolševické metody.  Doufám, že předseda KPV to oznámí opatrovnickému soudu a policii jako podvod a poškozování cizích práv, aby tomuto protiprávnímu skutku zabránila. Raději bych psala veselejší věci, ale ty tu nejsou.

* * *

Tolik z obdržených informací, které pro závažnost dávám na vědomí veřejnosti. Současnému vedení KPV-ČR důvěřuji. Několik lidí dělá obrovskou práci a není zvyklé na „házení klacků pod nohy“. Jistě jsou slušní lidé i na druhé straně. Některé z nich osobně znám. V jejich vysokém věku je snadné je zmanipulovat. Roky jsem KPV pomáhal a chci pomoci i nadále i ve jménu památky a odkazu skutečných politických vězňů.

 

Jan Šinágl, 8.12.2019

* * *

17.7.2019: Prohlášení plk. v.v. Josefa Musila a Otakara Tulačky ke zločinům komunismu!

Paměť národa: XXVII.Muklovská pouť sv. Hostýn 2019

Z labyrintu duše Vladimíra Hučína

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (6 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)