Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt srp 13 @08:30 -
OS Trutnov Pavel Wonka

Nejnovější komentáře

 • 15.07.2020 14:51
  Rozbouřené moře hněvu nad nepotrestanými komunistickými ...

  Read more...

   
 • 14.07.2020 11:59
  Právo a spravedlnost - demokratický řád lidských práv a svobod ...

  Read more...

   
 • 12.07.2020 09:16
  Můžeme mluvit o pravdě či o pravdách jak dlouho chceme. Děláme ...

  Read more...

   
 • 10.07.2020 09:30
  Je to stále stejné. Komunistická strana jde svým směrem svými ...

  Read more...

   
 • 08.07.2020 12:13
  Je to stále stejný nezpůsob jednání komunistů, vůči jinými ...

  Read more...

   
 • 07.07.2020 22:32
  Někteří naši poslanci nesnáší svobodu projevu. Skončí jako ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Obycejni ludiaHŕstka ľudí nám uniesla Slovensko. Miesto, kde sme sa narodili, kde žijeme a kde si oni povedali, že budú naši páni. Začali v malom a dostali chuť. Ukradli mýto, milióny, miliardy až dokonali plán. Vydali vedenie polície do rúk mafie a vytvorili si štát v štáte. Prenasledovali nepohodlných a kryli „našich ľudí“.

Chápadlá postupne vryli všade. Do vedenia prokuratúry, súdov, ministerstva spravodlivosti či úradu vlády. Kupovali si rozsudky, sledovali novinárov a nakoniec zabíjali. Zomreli dvaja mladí nevinní ľudia, len preto, lebo chceli chrániť verejný záujem a dovolili si im pozrieť na prsty.

... a ľudia sa zobudili a cenu zaplatili rodičia Martiny a Jána. Už nikdy nebude preto Slovensko také, aké bolo predtým. Mafiánov telefón nám odkryl Slovensko v stave, o akom som hovoril dávno predtým, len mnohí sa mi smiali a neverili.

Za tie roky sme odkryli a zverejnili vyše sto rôznych káuz. Dali sme dole tridsať skorumpovaných politikov a ich vysokopostavených sluhov. Dnes stojíme spoločne pred finálnym zápasom. Mafia sa zvíja v kŕči a už len v kútiku duše verí, že jej ľudia vo voľbách nevykrútia krk.

Potrebujeme vašu pomoc, aspoň chvíľu. Aspoň hodinu z vášho života v túto sobotu. Potrebujeme váš hlas a verte, že vás budeme ďalšie štyri roky verne chrániť. Budeme vašim strážnym psom a bútľavou vŕbou.

... budeme tí, ktorí zo Slovenska urobia miesto, kde budeme radi žiť. Ak si myslíte, že si vašu dôveru za našu snahu zaslúžime, s pokorou a radosťou ju prijímeme. Je to na vás, rozhodnite.

 

igor matovič

https://www.obycajniludia.sk/

P.S.

Držme palce Slovákům a Slovensku. Jen dobří lidé mohou dělat dobré věci a jsou schopni se s dobrými spojit v zájmu dobra pro všechny. To bude platit i pro volby v České republice, chceme-li navázat na odkaz Listopadu 89 a zastavit masivní rozkrádání veřejných peněz na úkor všech poctivých občanů. J.Š.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)