Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

Žádné události k zobrazení

Nejnovější komentáře

 • 02.12.2020 12:45
  Dokud nebudou činy, jsou veškeré řeči pro srandu králíkům ...

  Read more...

   
 • 02.12.2020 12:43
  Mírumilovnost stalinského Ruska se projevovala tak, že KGB ...

  Read more...

   
 • 30.11.2020 13:30
  Zeman chce po BIS jména ruských špionů. Z tajných informací dělá ...

  Read more...

   
 • 29.11.2020 12:11
  Chapeme to spravne, ze u zadne ze schuzek Martina Nejedleho v ...

  Read more...

   
 • 28.11.2020 13:48
  "Dokud se nezbavíme lží, tradice starověkého vzteku, dokud ...

  Read more...

   
 • 28.11.2020 13:44
  To vzdělané a bezcharakterní individuum na Hradě českých králů ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Světoví lídři se připravují na druhou a třetí vlnu covid-19 a dolaďují své strategie blokování, které budou provedeny koncem roku 2020 a v roce 2021. Plánování zahrnuje rozvoj nové světové ekonomiky, která zavede lékařský fašismus jako trvalý způsob života.

S plány přišel kanadský whistle blower. Je členem výboru pro strategické plánování Liberální strany Kanady, která působí pod vedením kanadské kanceláře předsedy vlády (PMO). Historické odstávky způsobily masovou chudobu a budou i nadále oslabovat finanční a potravinovou bezpečnost lidí, čímž budou zranitelnější a nakonec budou zoufaleji přijímat novou světovou ekonomiku a její osobní požadavky.

Nová světová ekonomika zahrnuje univerzální základní příjem a požadavky na očkování

Nová světová ekonomika zahrnuje zavedení digitální měny, univerzálního základního příjmu, požadavků na vakcíny pro cestování a „Program resetování světového dluhu“. Pokračující cyklus blokování dolů do roku 2021 nakonec povede k mezinárodnímu ekonomickému kolapsu. Vlády na celém světě nabídnou občanům lákavé východisko tím, že slíbí eliminovat všechny osobní dluhy (hypotéky, půjčky, kreditní karty atd.)

V USA byla tato myšlenka implementována již v roce 2020 prostřednictvím Programu ochrany mzdy (PPP) - zaručeného úvěrového programu, který dluh odpustí, pokud se dlužník bude řídit konkrétními pokyny. Při hrozícím ekonomickém kolapsu budou všechny půjčky odpuštěny, pokud občan souhlasí s účastí v Programu resetování světového dluhu, financovaného Mezinárodním měnovým fondem (MMF). Aby občané mohli odpustit všechny dluhy, budou se muset vzdát vlastnictví veškerého soukromého majetku, přijmout univerzální základní příjem a přihlásit se k očkovacímu schématu covid-19 a covid-21.

Jak budou zahájeny postupné blokace a ekonomické sankce, bude občanům umožněna veškerá jejich předchozí svoboda cestovat a shromažďovat se na stadionech a veřejných místech, pokud poskytnou průkaz totožnosti prokazující, že byli očkováni všemi povinnými očkováním covid-19 a covid-21 . V Kanadě jsou ve všech provinciích a teritoriích instalovány záchytné tábory, které mají lidi donutit dodržovat nové plány. Kanadský whistle blower odhalil, že toto ID vakcíny bude v Kanadě označováno jako Canada's HealthPass.

Varuje, že světoví lídři v Austrálii, USA, Velké Británii, Kanadě a na Novém Zélandu budou usilovat o „úplný a sekundární lockdown, mnohem přísnější než omezení první a druhé fáze jeho zavádění“. Tyto nové záměry lockdownu budou prosazovány od listopadu 2020 do ledna 2021 hypováním testů covid-19 a počtu případů.

Lockdown 2020 a tyranie je jen začátek mnohem většího plánu

Nadcházející plány lockdownu jsou v souladu s plánem „Great Reset“ načrtnutým Světovým ekonomickým fórem a událostí v roce 2001, který financuje a prosazuje Nadace Billa a Melindy Gatesových. Usiluje o celosvětové dodržování vakcínových experimentů a genetických modifikací lidí. Národní poradní komise předsedy vlády covid-19 (ustavená v březnu 2020 v lockstepu) nyní radí a působí na kanadské PMO a kabinet premiéra  v Canbeře, aby uskutečnily tyto totalitní plány.

Oznamovatel uvedl, že nejméně třicet procent členů výboru je proti těmto plánům, ale jejich hlasy jsou umlčovány. Bylo objasněno, „že je jasné, že plánované výsledky nic nezastaví,“ uvedl oznamovatel.

Kanadská kancelář předsedy vlády stanovila plán, který zahrnuje sekundární blokování do prosince 2020, které bude zavádět postupná omezení, počínaje velkými metropolitními oblastmi a rozšiřováním směrem ven. Média budou projektovat, že denní případy covid-19 překračují testovací kapacitu a musí být omezeny pomocí úplného a úplného sekundárního uzamčení mnohem přísnějšího než první a druhá postupná fáze.

Program nezaměstnanosti bude do konce prvního čtvrtletí roku 2021 nakonfigurován na univerzální program základního příjmu.

Jakmile budou vakcíny zavedeny, všechna virová vylučování, mutace a poranění vakcínami budou vyčítána „třetí vlně“, která zahrnuje vyšší úmrtnost a vyšší míru infekce. Každý, kdo nesouhlasí s očkováním, bude zbaven práva svobodně cestovat a bude buď zadržen v izolačních střediscích, nebo bude sledován při domácím vězení, dokud nesouhlasí s jeho dodržováním.

Během této doby zdravotnická zařízení dosáhnou maximální kapacity a vláda posílí omezení blokování zavedením třetího blokování do druhé čtvrtiny roku 2021.

Očekává se velký nedostatek zásob, rozpad dodavatelského řetězce a ekonomická nestabilita, protože všichni jednotlivci jsou ovlivňováni univerzálním programem základního příjmu k potlačení hladu, bezdomovectví a občanských nepokojů. Ve třetí čtvrtině se očekává, že vlády rozmístí vojenský personál do hlavních metropolitních oblastí a na silnice, aby vytvořily cestovní kontrolní stanoviště. Tato taktika již byla vyzkoušena v roce 2020. Každý, kdo je na těchto systémech závislý, bude nucen k očkovacímu schématu HealthPass. Každý, kdo nesouhlasí, bude považován za „hrozbu pro veřejné zdraví“ nebo „nepřítele státu“.

Oznamovatel uvedl, že disidenti nebudou tolerováni. "V podstatě nám bylo řečeno, že je naší povinností zajistit, abychom přišli s plánem, který zajistí, že se to nikdy nestane. Bylo nám řečeno, že účast je v nejlepším zájmu jednotlivce. “

"Když několik členů výboru neúnavně naléhalo, aby dostali odpověď, bylo nám řečeno, že ti, kteří odmítli, budou nejprve žít pod „omezením uzamčení na neurčito." Ti, kdo „odmítnout účast“ v programu odpuštění dluhů, „budou považováni za riziko veřejné bezpečnosti a budou přemístěni do izolačních zařízení.“

"Jakmile by se ocitli v těchto zařízeních, dostali by dvě možnosti, zúčastnili by se programu odpuštění dluhů a byli propuštěni, nebo by zůstali na neurčito v izolačním zařízení podle klasifikace vážného rizika pro veřejné zdraví a riskovali by zabavení veškerého svého majetku."

https://www.naturalnews.com/2020-10-19-world-leaders-planning-world-debt-reset-program.html

P.S.

Vyskytuje se stále více konspiračních teorií, směsi lží, pravd a polopravd, které nakonec vedou k tomu, že normální člověk nikomu a ničemu nevěří. Na druhé straně svět se dostal do slepé uličky a musí se z ní nějak dostat? To je hlavní problém a výzva každému, aby se zvolilo rozumné řešení  a ne aby pár jednotlivců a skupin rozhodovalo o životě většiny bez transparentní, věcné diskuse. Tento článek je její součástí.

 

Jan Šinágl, 23.10.2020

* * *

Doktoři za pravdu o COVIDU-19, kteří naplňují Hypokratovu přísahu

Twitter a Facebook zaútočily na svobodu tisku

Urgentní informace o vakcíně proti Covidu 19

Právník Reiner Fuellmich: Zločin proti lidskosti – zkrácená verze 14 minut, plná 49 minut!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.60 (5 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)