Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 14.04.2021 09:55
  Ministr musí být především manažer, který umí řídit lidi – i ...

  Read more...

   
 • 13.04.2021 17:46
  Doba covidová má i komické aspekty: Dnes jsem potkal v autobuse ...

  Read more...

   
 • 13.04.2021 11:01
  Pionýři v testování Téměř každé české a slovenské dítě bylo za ...

  Read more...

   
 • 13.04.2021 09:54
  Jen počasí je za totality a demokracie stejné. Víte že, od ...

  Read more...

   
 • 13.04.2021 09:51
  "My, co máme něco za sebou, víme, že bez svobody život nevoní ...

  Read more...

   
 • 12.04.2021 14:28
  Že to byl záměr dokazuje Rusko tím, že dodnes NEVRÁTILO letoun ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Rousky stopBývalý Covid poradce Bíleho Domu, lékař Scott Atlas"Empirické poznatky z míst, kde bylo zavedeno povinné nošení masek, nehledě na to, zda šlo o Miami, okres LA či mnoho států v Evropě, neposkytly žádné důkazy o tom, že by povinné nošení masek bylo účinné v zastavení nárůstu případů. Navíc existuje studie z Dánska, která ukázala, že existují malé, zda-li vůbec nějaké výhody spočívající v nošení masek... Neexistuje žádný důkaz toho, že by povinné nošení masek fungovalo a fakt je ten, že lidé v USA nosili masky velice často po několik měsíců a počet případů explozivně vzrostl a to nehledě na to, zda-li jste byli v místech jako je Hawaii, Minesota, ... Co se týče masek ve škole, neexistuje žádný vědecký důvod nebo logika pro to, aby děti nosily masky ve škole."

Profesor medicíny Jay Bhattacharya, MD, PhD"Pokud jste masky považovali za všelék, viděli byste obrovský vliv na počet případů v celé zemi, vlastně všude na světě i v Evropě. A to jsme neviděli... V určitém směru byly škodlivé, protože někteří lidé věřili, že je jakožto ohrožené osoby masky ochrání a to vedlo k tomu, že tito lidé riskovali více, než by měli, jelikož se cítili ochráněni něčím, co je ve skutečnosti neochrání. Masky nejenže byly neúčinné, ale také škodlivé. Nařízení rozdělila společnost způsobem, který by měl člověka zamrzet. Oblast veřejného zdraví má vytvořit určitou jednotu, nikoliv rozdělení a moralizaci chování."

Profesorka teoretické epidemiologie Sunetra Gupta, PhD"Nošení masek mělo negativní dopad v mnoha ohledech, ve smyslu vystavování ohrožených osob riziku. Příkladem je to, že v supermarketech měli vyhrazenou dobu pro ohrožené lidi, během které mohli přijít nakupovat. A to se zrušilo, jakmile nastalo povinné nošení masek... A pokud jde o nošení masek dětmi, tak je zcela zřejmé, že je to velice škodlivé pro psychiku."


https://www.bitchute.com/video/NFpTWO9rCXSu/

J.Š. 6.4.2021

***

Texas

2021-04-07 17:13:34

Guvernér Greg Abbot 2. března 2021 vydal výkonné nařízení platné pro okresy, které se nenachází v oblasti s vysokým počtem hospitalizací s tím, že ani jeden časový záznam z vládního webu během posledních týdnů neukazoval žádné oblasti s vysokým počtem hospitalizací. Toto nařízení zrušilo veškeré provozní limity související s COVIDem-19 a to pro všechny podniky či zařízení. Zároveň s tím byla zrušena povinnost nosit obličejové masky. Od 2. března tam také klesá počet nových případů a úmrtí:

https://www.petice.com/a/278951

J.Š. 7.4.2021

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.00 (4 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)