Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt pro 15 @09:30 -
OS Beroun: Šinágl versus Agentura MM
pá pro 16 @09:30 -
OS Děčín: ing. Petr Vlček

Nejnovější komentáře

 • 03.12.2022 08:39
  Je to 280 dnů. Pořád jsou videa, která mě dostanou...

  Read more...

   
 • 02.12.2022 13:09
  Může mi ten, kdo mi dal ten MÍNUS na můj výše uvedený komentář ...

  Read more...

   
 • 02.12.2022 10:03
  Zpěvačka Vondráčková bývala dříve milá holka, která hezky ...

  Read more...

   
 • 01.12.2022 08:41
  Postrach Rusů. Superpřesná zbraň "Tři sekery“ jich najednou zasáhla ...

  Read more...

   
 • 01.12.2022 07:36
  Zajímavé: čínští uživatelé hlásí, že v jedné poměrně populární ...

  Read more...

   
 • 28.11.2022 10:38
  Proč ministr zahraničí tyto opilce nevyhodí z ministerstva? Je ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Dr. Roger Hodkinson o tom, jak vlády reagovaly na COVID – YouTube mi můj kanál zablokoval v rekordním čase!

***

Z argumentace prof. Bhakdiho: Nejlepší zpráva roku. Je jasné, že očkování nikdy nic pozitivního nemůže způsobit.  Už se o to postaral IS. Ne IS, ale někdo tam nahoře řídí IS. Není to něco, co běhá s taškou plnou peněz. IT není hloupý, ale nastoupí, když je potřeba. Nechat se testovat je proto hloupost. Špatná zpráva pro ty, kteří se nechají očkovat dvakrát, proč? Očkování, zvláště po druhém, proniká tam, kam nemá - do zdravých orgánů a značně škodí – horor – vzniká antiimunní nemoc. IS podniká totální útok na žilní systémy. A to je testováno na milionech, miliardách lidí.

***

Svévolné odstranění videa bylo po varování právníků odstraněno – Rehkatsch Rechtsanwälte

"Cenzura na platformách, jako je YouTube, mezitím dosáhla rozměrů, jaké jsme viděli jen v jiných zemích. Skutečnost, že důležité vědecké znalosti jsou potlačovány, nebo jim dominují politické zájmy, není v žádném případě přijatelná. V tomto ohledu nás velmi těší pozitivní výsledek tohoto právního zásahu“. - „Je neuvěřitelné, že musíte nejprve vyhledat pomoc právníka, abyste mohli využít své svobody projevu a svobody vědy. Globální korporace, jako je YouTube, by se měly stydět za to, jak jednají se svými zákazníky a společností."

***

Monopolista YouTube zveřejnil video „Sucharit Bhakdi vysvětluje dopady nového druhu  očkování“ na kanále lékařů a vědců pro zdraví, svobodu a demokracii, e.V. (MWGFD) po neoprávněném odstranění a právním varování.

Video: https://youtu.be/4KD_3igxz0k

Celosvětově uznávaný prof. Dr. med. Sucharit Bhakdi, specialista na mikrobiologii a infekční epidemiologii, vysvětlil účinky nového očkování na vědeckém základě ve 20minutovém videu zveřejněném 3. srpna 2021.

Ukazuje, jak imunitní systém reaguje na experimentální takzvané „očkování“, jak výsledky nových studií kolabují jako základ očkování proti COVID-19 a proč má druhá očkovací dávka ještě vyšší potenciál vedlejších účinků. Taková vědecká vysvětlení YouTube jednoduše smaže, aniž by uvedl konkrétní důvody nebo možnost se proti nim bránit.

Monopolista nyní zareagoval a video opět zveřejnil online s více než 680 000 zhlédnutími. Jelikož YouTube nevydal žádné prohlášení o odstranění a znovuzveřejnění , budou následovat žaloby.

Kromě toho lékař Dr. Ronald Weikl, místopředseda MWGFD: "Cenzura na platformách, jako je YouTube, mezitím dosáhla rozměrů, jaké jsme viděli jen v jiných zemích. Skutečnost, že důležité vědecké znalosti jsou potlačovány, nebo jim dominují politické zájmy, není v žádném případě přijatelná. V tomto ohledu nás velmi těší pozitivní výsledek tohoto právního zásahu.“

Advokátní kancelář Rehkatsch Rechtsanwälte už dříve úspěšně žalovala proti svévolnému odstraňování videí na YouTube u Krajského soudu v Kolíně. Obhájce a specializovaný právník pro autorská práva a mediální právo Patrick Rehkatsch: „Je neuvěřitelné, že musíte nejprve vyhledat pomoc právníka, abyste mohli využít své svobody projevu a svobody vědy. Globální korporace, jako je YouTube, by se měly stydět za to, jak jednají se svými zákazníky a společností."

 

Pressekontakt:

Rehkatsch Rechtsanwälte, Rechtsanwalt Patrick Rehkatsch, 0221-4201074, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MWGFD e.V., 0851-33116, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

***

J.Š. 13.9.2021

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (4 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)