Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

pá čvc 29 @18:00 - 10:00PM
Praha Velvyslanectví Švýcarska: Oslava státního svátku

Nejnovější komentáře

 • 06.07.2022 13:24
  Česká televize, je jediná televizní stanice u nás, která ...

  Read more...

   
 • 06.07.2022 11:04
  Předseda vlády Petr Fiala po půl roce oslovil projevem ...

  Read more...

   
 • 06.07.2022 10:58
  Byť je Hybášková prozatím řízením odboru pověřena jen dočasně ...

  Read more...

   
 • 06.07.2022 10:53
  Opoziční smlouva 2.0 Ministr Blažek staví s pomocí Hradu v ...

  Read more...

   
 • 04.07.2022 18:04
  Z Ukrajiny odvlekli rusáci 300 000 dětí. Tolik dětí se u nás ...

  Read more...

   
 • 04.07.2022 17:29
  Vážený pane JUDr. Petře Zemánku, jménem Žateckého vlastivědného ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Einstein Ass

Aktualizováno: V Kanadě podána žaloba za zločiny proti lidskosti – „Norimberk 2“!

***

Vlevo: „Skvělé, další chytrý zadek.“

***

Po tolika úmrtí vyšla teprve nyní studie o první postvakcinační pitvě s 11.000 úmrtí! Děláte si legraci? Je to ještě věda, ne lékařská technokracie. Strach, utrpení a injekce. Poslouchejte nás a to je vše co získáte – rozhovor ZDE – podstatné níže. Vhodně doplňuje video s Dr. Andreasem Noackem (německy s anglickými titulky).

Jak můžeme dělat vědu, pokud se nedíváme? Nemůžete najít něco, co nehledáte. Kde je nezávislý patolog? Když děláte pitvu, najdete všechny odpovědi, pokud se díváte. Vinen, pokud se neprokáže nevina. Spike protein je toxin – proč ho pícháme do lidského těla?! Je to toxin, ne vakcína. Onemocníme ze sraženinové injekce. Po očkování dochází u dětí k zánětu srdce, to není normální. 200x větší nárůst zánětu srdečního svalu. Toto je útok jedem na populaci a musí se to okamžitě zastavit. Záněty varlat, vaječníků jsou také zamlčovány. U krys došlo k 16% poklesu plodnosti (Pfizer) u jedněch z nejplodnějších savců na planetě. Prosazují experiment, který není plně schválený. Lidstvo je studií třetí fáze. Opakované očkování zvyšuje hyperaktivitu imunitního systému, což vás může poškodit i zabít. Na stole mne čeká 50ti letý zdravý triatlonista, zemřel po očkování. Nemáme dlouhodobá bezpečnostní data.

Jaké je riziko rakoviny po očkování?

Nevíme. Jaké je riziko autoimunitního onemocnění? Nevíme. Jaké je riziko celoživotně poškozené plodnosti? Nevíme. Proč pokračujeme takovou rychlostí vpřed, aniž bychom tyto věci věděli?! Je to naprosto proti vědě a naprostý útok na nás. Naprosto porušujeme Norimberský kodex. Odborná média zavrhují jakékoli nepříznivé účinky, nebo úmrtí, po očkování, to je problém. Hnutí Věřte tomu, pokud to nedokážete vyvrátit je pryč, zmizelo. Injekce disregulují vaši imunitní reakci. Udržují pod kontrolou rakovinu, zabijácké T-buňky. Posunutý imunitní profil se závěrem – vidíme znepokojivý vzorec v buňkách, který normálně potřebujeme v boji proti ostatním věcem, ale nevíme, jak dlouho potrvá.

Za poslední měsíce jsem zaznamenal 10-12 násobný nárůst rakoviny dělohy. Jak velký nárůst rakovin uvidíme v nejbližších letech? Nejspíše velký. Nevíme to – to je v medicíně nejupřímnější odpověď. Nevěřte lékaři, který vám říká, že ví vše. Najděte si nového.

***

P.S.

Proč asi MZ dosud nevydalo zdravotnické ročenky s podrobnými statistikami úmrtí a jeho příčinami? Ministr zdravotnictví Vojtěch (právník), na nás nově vystrkuje na obrazovky celý obličej - za sebou má palmy jako pozadí?! Kde nejsou věcné argumenty, musí pomocí mediální manipulace. Kdo tu z koho dělá hlupáka?

J.Š.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.92 (12 Votes)
Share

Komentáře   

-4 #1 Jan Šinagl 2021-12-07 12:16
WHO dostane vánoční dárek

Bylo jasné, že s omikronem jsou velké plány, když Světové zdravotnické organizaci trvalo pouhé dva dny, než ho klasifikovala jako „variantu vyvolávající obavy“. Poprvé byl WHO nahlášen 24. listopadu z Jihoafrické republiky a 26. listopadu byla oznámena klasifikace a název. Již 29. listopadu využil generální ředitel WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus omikron k propagaci nové globální dohody o pandemiích. „Náš současný systém odrazuje země od toho, aby ostatní upozorňovaly na hrozby, které k jejich břehům nevyhnutelně doputují... Covid-19 odhalil a prohloubil zásadní nedostatky v globálním systému připravenosti na pandemie a schopnosti na ně reagovat... Nejlepším způsobem, jak je můžeme řešit, je právně závazná dohoda mezi státy.“ Už 1. prosince byla uzavřena dohoda o nastartování globálního procesu, jehož cílem je vypracovat a sjednat pandemickou úmluvu. Ta pravděpodobně udělí WHO pravomoc vyhlásit právně závaznou pandemii. Pokud by chtěl Parlament ČR pandemickou pohotovost zrušit, nemohl by tak učinit. Ano, omikron je nepochybně velký vánoční dárek, jak říkají někteří odborníci. Pro WHO.

www.fsfinalword.cz/.../

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)