Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

st úno 08 @09:15 -
KS Ostrava: Obnova řízení ve věci Petra Kramného

Nejnovější komentáře

 • 02.02.2023 08:39
  „Reflektuji a přijímám kritiku, kterou vůči mně veřejnost má ...

  Read more...

   
 • 01.02.2023 07:01
  Bez komentáře, aneb jak (ne)závislí novináři oslavují s gen.

  Read more...

   
 • 31.01.2023 20:56
  Deset let za mřížemi až doživotí hrozí třem žákům osmé třídy ...

  Read more...

   
 • 31.01.2023 20:39
  Soukromou konverzaci ruských manželů u stolu v restauraci ...

  Read more...

   
 • 29.01.2023 10:19
  Pane Šinágle, děkuji za zasílání, je to velmi zajímavé. Píšete ...

  Read more...

   
 • 28.01.2023 09:14
  Na volebních lístcích jsou čísla 4 a 7. V numerologii jsou ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.
Číst dál...

Robin Hood, Juraj Jánošík, Jiří Paroubek. Každý kulturní Čech ihned pozná, co tito tři hrdinové mají společného, ačkoliv žili na staletí od sebe v rozličných společenských systémech. Bylo to odvěké, utopistické, a proto nesmyslné řešení rozdělení hmotného bohatství.

Číst dál...

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Login Form

Podpis za 300 eur - Ransdorf veřejně podvádí a krade v Evropském parlamentu - Nepracoval soudruh Ransdorf také v prognostickém ústavu společně s Václavem Klausem, Milošem Zemanem a Valtrem Komárkem…?!

Nizozemští reportéři přistihli českého europoslance Miloslava Ransdorfa při chování, které naznačuje, že strávil v budově Evropského parlamentu pouze pár minut, jen aby dostal náhradu 300 eur za den.

Podpis za 300 eur. Ransdorf podvádí, naznačují nizozemští novináři

25.6.2013 – 19:02:  Nizozemští reportéři přistihli českého europoslance Miloslava Ransdorfa při chování, které naznačuje, že strávil v budově Evropského parlamentu pouze pár minut, jen aby dostal náhradu 300 eur za den. Ransdorf tvrdí, že se odpoledne v parlamentu zúčastnil konference, poté pracoval v kanceláři a až večer se šel zapsat na prezenční listinu. …

* * *

Ransdorf se v Bruselu pohádal s novinářem kvůli svému platu

* * *

P.S.

Soudruh Ransdorf nám názorně ukazuje jak se má správně chovat komunista, při prokázaném podvodu zatloukat, lhát, vymýšlet si a obratem si stěžovat – na práci novináře! A to má být ten nejlepší z nich – a pak věřte komunistům a jejich upřímnosti ohledně vyrovnání se s vlastní zločinnou minulostí. Nepracoval soudruh Ransdorf také v prognostickém ústavu společně s Václavem Klausem, Milošem Zemanem a Valtrem Komárkem…?! Haló noviny budou samozřejmě mlčet, aby nepoplašili své věrné ovečky a udržovaly je v nevědomosti a snadné manipulovatelnosti, ledaže by v rámci zachování vysokých volebních preferencí z Ransdorfa udělaly Slánského…?!

 

Jan Šinágl, 26.6.2013

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

+5 #3 video 2013-06-27 17:40
video (5. minuta)
dumpert.nl/.../...
+6 #2 Pepa ze Zizkova. 2013-06-26 15:39
Ransdorf neni komunisticky prase,Ransdorf je komunisticky podsvince a velice se divim tomu belgickemu novinari, ze tomu komunistovi jednu nevytetoval do te jeho rude tlamy.Ja bych to urcite udelal.
+6 #1 Vitezslav Haramule 2013-06-26 14:23
Vypada jako prase,chova se jako prase,je to Ransdorf komunisticky prase.Naseka si dluhy a potom jsou mu kapitalisticti vydridusi dobri aby si od nich pujcil penize.Ruka ruku myje,a podlatit si bolsevika to je vyhodne i pro rudeho kapitalistu.Jes te muj pozdrav tomu bodremu prazaku ktery zna jak jednat s bolsevikem "ALA BUDAPEST"

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)