Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 13.10.2019 16:59
  O kom se u nás nemluví. „První povinností vlády je chránit ...

  Read more...

   
 • 13.10.2019 16:57
  I za normalizace jsme to dokázali. 200.000 tisíc. Tolik se ...

  Read more...

   
 • 11.10.2019 14:46
  Někdy mě ty emoce, v tomto případě pláče, připomínají průvod ...

  Read more...

   
 • 10.10.2019 18:20
  Budování bez morálních základů buduje vždy jen zkázu.

  Read more...

   
 • 10.10.2019 18:17
  Dnes se dá říci, že hodně věcí komunisté "vybudovali" verbálně.

  Read more...

   
 • 08.10.2019 16:45
  Náš národ je bez paměti a bez zájmu. Hlavně, že je co ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Dzihadista uprchlikISIS terorista v Sýrii, červenec 2014.  Nyni uprchlik na hranici Řecka, srpen 2015. Byl Muslimske bratrstvoodhalen díky technologii rozpoznání obličejových znaků (detailů, stejně jako ruští odstřelovači na Majdanu).

… Takže to byl Egypt, ne Saudská Arábie, která byla na místě zrodu moderního terorismu a je to Muslimské Bratrstvo, které s pomoci Hitlera a nacistu zplodilo islámské teroristické skupiny, působící dnes na celém světě. …

Muslimské Bratrstvo bylo založeno pravým radikálním islamistou  jménem Nassan Al-Banna ve 20-tých letech. Jeho nenávist k Západu rostla během Britské koloniální doby v Egyptě. Nebyl jen pouhý fanatický anti-kolonialista. Jeho snem byl novy celosvětový Kalifát, kde Islám bude dominovat celé planetě. Zni to povědomě?

Stal se hlavou skupin podobných Adolfu Hitlerovi a psal mu hodně často. Považoval Hitlera za spřízněnou duši, protože nenáviděli Židy, milovali autoritářské režimy a oba byli závislí na násilí k dosažení svých cílů.

S Hitlerovou pomocí byla v Egyptě utvořena Muslimská Nacistická armáda. Arabští nacisté přísahali věrnost Hitlerovi, slíbili pomoc gen. Erwinu Rommelovi v Severní Africe a na Arabském poloostrově, aby zajistili, že žádný britský, nebo americký voják nezůstane v Egyptu naživu.

Al-Bannovi bylo pomáháno Velkým Imámem Jeruzaléma, Haj Amin Al-Husseiním, který pocházel z Palestiny, roky před založením státu Izrael. Imám dokonce cestoval do Německa během II. Světové války, aby založil Arabskou nacistickou divizi SS.

V roce 1943, Imám navštívil několikrát Bosnu, kde na pokyn SS rekrutoval známé hanjarské kavaleristy, zvláštní SS rotu, která zmasakrovala 90% Bosenských Židů. Tyto bosenští muslimští branci se rychle zalíbili vedoucímu SS Heinrichu Himmlerovi, který je odměnil tím, že vytvořil zvláštní Mulláhskou vojenskou školu v Drážďanech. Imám navštěvoval také Auschwitz, aby byl svědkem na vyhlazování na vlastní oči. Říkalo se, že pokáral muže v plynové komoře, že nepracují dost rychle.

Po válce, Egypt, protože Abdel Násir byl spojenec, pozval nacisty do své země, aby pokračovali v pronásledování Židů. Až teprve později bylo Muslimské bratrstvo pozváno, aby se usadilo v Saudské Arábii.

Muslimské Bratrstvo bylo velice úspěšné v prosazování nacismu a fašismu a islámského extremismu v saudských školách. A kdo byl jeden z jejich předních studentů? Ano - byl to - malý Osama - Osama bin Laden.

V roce 1979, Svověti vpadli do Afganistánu, takže se saudští nacisté pustili do boje. Tak začal útvar Maktab Al Khidimat il Mujahideen (MAK) bojovat. Někdo tvrdí, že to byla vlastně CIA, které nejen rekrutovala arabské nacisty do boje proti Sovětům, ale vymyslela i jejich jméno, protože "Arabští nacisté" by nepůsobilo dobře.

Potom co MAK přežilo Rusy, jakákoliv americká pomoc "vyschla" a bin Laden a jeho tlupa násilníků zůstala v Afganistánu, kde utvořili Al Kajdu s pomoci Saudů, kteří mu platili za to, aby se nevrátil do Saudské Arábie.

Takže to byl Egypt, ne Saudská Arábie, která byla na místě zrodu moderního terorismu a je to Muslimské Bratrstvo, které s pomoci Hitlera a nacistu zplodilo islámské teroristické skupiny, působící dnes na celém světě.

A presto bylo Muslimské bratrstvo považováno v Bushově Bílém domě, za jako více uvážlivou skupina Arabů, se kterou by Amerika mohla spolupracovat a Obama je v Bílem domě přivítal.

http://godfatherpolitics.com/25404/the-muslim-brotherhood-nazi-connection/#LVJFpMX07iR6bv5S.99

Překlad Nina Ingrid, manželka Eduarda Ingriše, autora slavné písničky Niagara.

* * *

J.Š.10.10.2015

* * *

Poprava ženy uprostřed silnice za bílého dne

Tři fáze Dřihádu

Pětistupňový plán nadvlády Muslimského bratrstva, jsme na třetím stupni

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.00 (2 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)