Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 19.07.2018 10:58
  Obávám se, že k praktikám StB máte možná blíže Vy pane "gsm"?

  Read more...

   
 • 19.07.2018 07:31
  Ve vší úctě, pane Šinágle, ten nenávistný Babišův projev ...

  Read more...

   
 • 18.07.2018 14:47
  Rád potvrzuji, že se potomci bývalých obyvatel Českého lesa o ...

  Read more...

   
 • 14.07.2018 16:26
  To je slovíčkaření! Já se v těch papalášských funkcích nevyznám ...

  Read more...

   
 • 10.07.2018 13:17
  Co ten český národ ještě nesvede?!! Ve světě nevídané. To už ...

  Read more...

   
 • 10.07.2018 11:56
  Zdravím p. Šinágl, máte naprostou pravdu ohledně kampaně proti ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Juncker a SorosUniklé dokumenty, které uvádějí stovky členů Evropského parlamentu, které síť George Sorose považuje za "spolehlivé spojence", by měla vyvolat poplach v celé Evropě, říká Maďarsko.

Seznam, který zahrnuje 226 poslanců EP včetně bývalého prezidenta Evropského parlamentu Martina Schulze, sedmi místopředsedů a řadu vedoucích výborů, koordinátorů a kvestorů, byl rozeslán v rámci skupiny Open Society Foundations, otevřené hranice pro propagátory otevřených hranic podle DCLeaks.

"Kdyby tato zpráva ohrozila pouze Maďarsko, nebyl by to problém. Maďarská vláda je zvyklá bojovat proti neopodstatněným obviněním a falešným informacím, které používají zastánci této radikální otevřené agendy. Ale tentokrát to není jen Maďarsko. Budoucnost Evropy je ohrožena jako celek", varuje Dr. Zoltán Kovács, maďarský ministr pro veřejnou diplomacii.

Vládní mluvčí zpochybnil, že by se Soros mohl setkat s předsedou Evropské komise Jean-Claude Junckerem s "neexistuje žádná transparentní agenda pro jejich setkání za zavřenými dveřmi" a poukázal na to, jak jsou návrhy EU na přerozdělení kvót migrantů v celé EU známé v Sorosově vlastním plánu na řešení krize.

Pro maďarskou vládu se zdají být, v novém světle o vlivu Sorose na migrační politiku EU, které kdysi zazněly jako „konspirační teorie", společně s objevením nových dokumentů otevřené společnosti, které "obsahují klíčové hráče v evropských institucích, se kterými lze počítat jako s důvěryhodnými spojenci pro realizaci cílů finančního spekulanta ".

"Mušketa“ je nejen primárně nabitá" poznamenal předseda vlády Viktor Orbán 27. října poté, co Výbor pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci Evropského parlamentu (LIBE) navrhl změny azylových pravidel EU, dle schématu kvót jako stálou součást bloku.

"V Evropě bude v budoucnu zaveden trvalý a povinný mechanismus kvót přemístění migrantů bez určení horní hranice jejich počtu".

https://www.sgtreport.com/articles/2017/11/1/hungary-warns-europe-is-in-danger-as-leak-reveals-soros-networks-list-of-reliable-allies-in-eu-parliament

Překlad J.Š.

5.11.2017

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (2 Votes)
Share
Přidat komentář