Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.11.2018 16:58
  Převratu v roce 1989 se také říká sametová revoluce. Proto, že ...

  Read more...

   
 • 12.11.2018 07:57
  Dobrý den Vážený pane Šinágle, Jsem velice potěšen s toho co ...

  Read more...

   
 • 08.11.2018 15:03
  Omlouvám se autorovi komentáře níže, omylem jsem smazal jeho ...

  Read more...

   
 • 08.11.2018 08:58
  Tuhle smlouvu nepotřebujeme, jde o to propašovat LGBT agendu ...

  Read more...

   
 • 06.11.2018 16:55
  Přímá demokracie pro nás Čechy je prozatím nevhodná, protože ...

  Read more...

   
 • 14.10.2018 15:44
  Poslední komentář na těchto webových stránkách je ze dne ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

SDL CZ StatiZačátek smutné cesty utrpení ve střední Evropě.

 
Jak si každý může přečíst, neměl samozvaný „předseda československé vlády v exilu,“ pan dr. Edvard Beneš, od počátku svého exilového nástupu v Londýně v říjnu 1938, nic jiného v úmyslu, nejen německé okupanty, ale také všech 3.500.000 německy mluvících Starorakušanů z českých zemí vyhnat a zřídit homogenní československý stát – a vybudovat slovanský stát; včetně zabavení majetku německy hovořících vyhnaných a jeho rozdání národním soudruhům.

Vzhledem k tomu, že u Britů žádnou ochotu nenacházel, nebyl k tomu žádný důvod se pro Čechy angažovat, neboť tito pilně a poslušně pracovali, bez zásadních zásahů a sabotáží, které by stály za zmínku. 24 hodin denně pracovali pro německý zbrojní průmysl. Jako např. továrna na zbraně v Brně, která za měsíc vyráběla 30.000 samopalů pro německý Wehrmacht!

Aby dosáhl svého cíle vyhnání, začal se Beneš připravovat sliby vůči sovětům na období po válce a vítězství nad Německem, aby mu vyhověli, ačkoli již tehdy byly všeobecně známé jejich mnohamilionové zločiny proti vlastnímu lidu. Beneš dosáhl své první hlavní dohody se sověty dne 12.12.1943 v Moskvě, kde se zavázal zřídit, po vítězství nad Němci, nové Československo jako komunistickou zemi po sovětském vzoru. Na oplátku byla zajištěna sovětská podpora vyhnání německého obyvatelstva. Podrobnosti o této dohodě byly poté následně zformulovány v „Košickém programu“ ze dne 5.4.1945 následně: V novém Československu bude od nynějška existovat jedna koalice složená s komunistické strany a vybraných jiných stran. všechny ostatní strany budou zakázány, znárodnění celého hospodářství, armáda bude budována podle vzoru Rudé armády, úzké spojenectví a spolupráce se Sovětským svazem, vyhnání a vyvlastnění majetku občanů hovořících německy a maďarsky z Československa, atd.

V prvních volbách v roce 1948 v Československu se tak také stalo:

Česká komunistická strana dosáhla drtivého volebního vítězství téměř se 40%, v oblastech, z nichž německy mluvící bývalí Starorakušané byli vyhnáni v letech 1945/46, dokonce se 60%, pravděpodobně z vděčnosti za ukradený německý majetek!

Cesta do otroctví komunismu byla tedy cestou československých státních špiček a volícího obyvatelstva, bohužel zcela dobrovolně zvolenou cestou.

Je ironií osudu, že teprve před několika lety český parlament schválil zákon, ve kterém bylo zákonem ustanoveno, že právě tento „Prezident Dr. Edvard Beneš se zasloužil o stát." V důsledku toho může člověk všude vidět jeho jméno v názvu ulic a prohlížet si jeho sochy.

Něco takového by ani českého spisovatele Jaroslava Haška autora figury mazaného Švejka, nenapadlo.

 Otázkou zůstává, kdy bude konečně započato s nápravou zločinů, spáchaných na vyhnaných, oloupených a zavražděných 3,5 milionech lidí  - starorakouského německého obyvatelstva Československa.Sudetoněmecká tisková služba (SDP)

 

Rakousko
 
 
Vídeň, 5. září 2018

* * *

Překlad J.Š. 5.9.2018 

 

„Tschechoslowakei 1968“ begann leider schon am 12.12.1943, als Dr. Beneš die Tschechoslowakei an die Sowjets verkaufte

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.43 (7 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)