Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

pá kvě 29 @09:00 -
PPF banka před soudem
po čvn 01 @08:00 -
OS Ostrava. ing. Marek Gába
po čvn 08
OS Praha 6: kauza JUDr. Zdenka Altnera
st čvn 17 @13:00 -
OS Beroun: další žaloba AMM na J.Š.

Nejnovější komentáře

 • 26.05.2020 13:57
  Když se jedná pouze podle zákonů, spravedlnost ostrouhá.

  Read more...

   
 • 24.05.2020 12:19
  Prozatím nám je dovoleno kritizovat zatím co komunisté konají.

  Read more...

   
 • 24.05.2020 07:40
  Svět kanonů a raket nahradily rudé knížky a hoaxy. Chceme ...

  Read more...

   
 • 23.05.2020 11:24
  Česká objektivita připomíná jednonohého invalidu. Genocida ...

  Read more...

   
 • 21.05.2020 18:15
  Kdyby jenom nepotrestaná soudkyně Horváthová. A co čtyřiadvacet ...

  Read more...

   
 • 21.05.2020 08:41
  Ona naší společnosti čouhá jak ta sláma z bot. OSTUDA Mluvit ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Fico a Zeman„Zveřejněné informace obsahují také zprávu pro Petra Tótha, Kočnerovu pravou ruku, bývalého novináře a pozdějšího šéfa kontrarozvědky, Slovenské informační služby. Kočner mu několik měsíců před vraždou údajně poslal adresu Kuciakova bydliště,“ upozornil deník Sme. Jeho vyšetřování se dlouho zametalo pod koberec. Podle Denníku N poslat Kočner Tóthovi zprávu: „Ján Kuciak, veĺká Mača 558, Galanta.“

… „Musí vládnout Směr, jinak jdeme do basy“

Z komunikace vyplývá, že Kočner věřil, že mu vláda Směru zabezpečí beztrestnost. Otevřeně říká, že Směr se musí udržet u moci, protože „jinak skončíme všichni v base“. Také proto se snažil například o diskreditaci advokáta Daniela Lipšice, tehdejšího prezidenta Andreje Kisky i opozičních politiků Igora Matoviče a Borise Kollára.

„Policisté Štefan Jombik a Jaroslav Barochovský z národní finanční jednotky vyšetřovali Kočnerovy případy v jeho prospěch. Když policie zatkla podezřelé z Kuciakovy vraždy, oba v říjnu 2018 odešli do civilu,“ upozornil Denník N.

Tibor Gašpar, bývalý policejní prezident, podle výpovědi Pavla Vorobjova, někdejšího šéfa finanční zpravodajské jednotky, dal v roce 2017 pokyn lustrovat Kuciaka a další novináře.

Prezidentka Zuzana Čaputová ve svém stanovisku konstatovala, že stav, kdy postupy a rozhodnutí orgánů činných v trestním řízení ovlivňovali lidé, kteří na to neměli ústavní ani zákonné oprávnění, je neslučitelný s principy právního státu.

… Andrej Kiska, exprezident a lídr nové strany Za lidi, už v minulosti označil Slovensko za mafiánský stát. „Někteří mi to vyčítali. Bylo to tvrdé, ale věděl jsem, o čem mluvím. Čtu zveřejněnou komunikaci a ptám se premiéra Petra Pellegriniho a Roberta Fica, jak jinak se dá nazvat Slovensko za jejich vládnutí. Díky novinářům, odvážným policistům a prokurátorům si mohou všichni přečíst přímé důkazy,“ řekl Kiska.

Celý článek: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/kocnerovy-sifrovane-zpravy-odhalily-spinu-na-nejvyssich-mistech-40292659

Připomínám, velmi přátelské vztahy Roberta Fica (bývalého premiéra Slovenska, zakladatele SMERu a jeho prvního předsedy) s prezidentem Milošem Zemanem. Nezapomínejme ani na okolnosti zavraždění JUDr. Ernesta Valka v jeho vile v Bratislavě.

Slováci nám mohou být příkladem jak v práci médií, tak volbou svých presidentů. EU ocenila  prezidentku Slovenska Zuzanu Čaputovou Evropskou osobností letošního roku!

 

Jan Šinágl, 15.8.2019

* * *

TK JUDr. Zděnka Altnera 29.1.2016 měla být přenášena přímým přenosem!

Střet zájmů prezidenta Zemana nemůže být větší!

Svědectví bývalého spolupracovníka MV! V tom žijeme, média mlčí – jak dlouho ještě?!

JUDr. Oldřich Hein: Výchova politiků 25/28

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (3 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)