Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

út říj 15 @15:00 -
Brno: RAF 68, vernisáž výstavy

Nejnovější komentáře

 • 20.09.2019 07:16
  Podle popisu individuum s povahou, kterou Džugašvilli potřeboval.

  Read more...

   
 • 16.09.2019 14:32
  Socha Koněva byla postavena za přítomnosti ruských okupantů ...

  Read more...

   
 • 16.09.2019 14:10
  "Od poloviny 90. let přemýšlivější lidé postupně ztrácejí ...

  Read more...

   
 • 16.09.2019 08:40
  Objektivita, nestrannost neznámá slova v ruském slovníku.

  Read more...

   
 • 16.09.2019 04:31
  Jen několik poznámek k předchozím komentářům. První - Ano ...

  Read more...

   
 • 16.09.2019 02:38
  Již sto let máme v čele státu presidenta. A je to vskutku ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Sabatova AnnaŠabatová opět vyrazila na válečnou stezku. A zase kriminalizuje slušné lidi. Ať už opravdu táhne do háje!

Anna Šabatová je známa svými neúprosným postojem ke všem neřádům naší společnosti. Tedy přesněji řečeno ke všemu, co ve své zmatené mysli za neřády považuje. A doplácejí na to většinou slušní lidé. O případu dvou muslimských „studentek“ zdravotní školy už toho bylo napsáno tolik, že není třeba nic opakovat. Jenom připomínáme, že paní Šabatová za pomoci dalších lidskoprávních aktivistů dotáhla paní ředitelku, která je v tom s největší pravděpodobností zcela nevinně, až před soud. Stání se bude konat počátkem srpna!

A nyní se ombudsmanka pustila s vehemencí sobě vlastní do jiné školy. Rozhodla se totiž, že škola v Krásné Lípě segreguje romské děti. A zase už buzeruje zřizovatele školy, svými požadavky, co všechno má změnit!

Podle starosty, jde ovšem o omyl. Děti nejsou nijak segregovány, ale rozděleny do tříd podle toho zda navštěvovaly, nebo nenavštěvovaly mateřskou školu. Navíc se naše neomylná Anča ani neobtěžovala školu navštívit, promluvit s jejím vedením a nechat si celou situaci vysvětlit. „Pobuřuje mě, že si nedala tu námahu za ředitelkou zajít a mluvit s ní. Mohla se tak sama přesvědčit, jak to ve škole funguje, ne jednat jen s radnicí,“ dodal starosta Jan Kolář.

Přitom i romský aktivista Robert Ferenc, který je autorem původní stížnosti uznal, že škola se už o nápravu pokusila. „Chápu, že nejde všechno najednou. Sám promluvím s romskými rodiči a vysvětlím jim, proč by se měli o školu zajímat a proč dát děti i do alternativní třídy,“ slíbil.

To ovšem paní Šabatové nic neříká. Ona má svojí pravdu, viděnou prizmatem svého pokřiveného vnímání lidských práv, a tak požaduje vyjádření, opatření, nápravu a ukládá termíny.

Ať nám někdo už konečně vysvětlí, proč musíme tuhle figuru platit ze svých daní!?  

http://www.instory.cz/3059-sabatova-opet-vyrazila-na-valecnou-stezku-a-zase-kriminalizuje-slusne-lidi-at-uz-opravdu-tahne-do-haje.html

* * *

Vyjádření ředitelky školy PhDr. Ivanky Kohoutové, Ph. D., k nařízenému jednání ve věci porušení zásady rovného zacházení dle antidiskriminačního zákona

 

J.Š.30.6.2016

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.50 (6 Votes)
Share

Komentáře   

0 #2 Jan Šinagl 2016-11-02 05:58
Pane Diviši, nikoho rozumného nezajímá když někdo někoho "musí či nemusí". Hodnotit autora, místo jeho názor či informace, patří k totalitním zvyklostem. Místo emotivního vyjadřování je mnohem lepší podepsat petici a šířit ji. Činy pomáhají. Závěrečně vyhrožování ukazuje, jak emoce působí negativně na myšlení. TGM: "rozčilování není program."
+1 #1 Josef Diviš 2016-11-01 08:16
Skutečně zrovna vás pane Šinágl vůbec nemusím, ale musím uznat, že na mnohé máte také celkem rozumný názor a to nejen na kauzu paní ředitelky Kohoutové, ale především na tuto zrůdu - skutečně je těžko pochopitelné, jak se k pozici ombudsmana mohla dostat zrovna tato už od pohledu odporná a proradná osoba, vždy když ji jen vidím zvedá se mi žaludek !!! a musím přiznat, že zpravidla vydržím jen několik jejích vět a dál raději už neposlouchám - nečtu, protože bych asi musel vyrazit a sedět pak léta za likvidaci téhle zrůdy, se mi zatím ještě nechce !

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)