Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

pá pro 21 @17:00 - 11:00PM
Hořovice: Česká mše vánoční

Nejnovější komentáře

 • 12.12.2018 09:58
  Pane Holínku, pokud máte potřebu presentovat sve mnohdy podivné ...

  Read more...

   
 • 11.12.2018 22:27
  Vaše posedlost MM a HV Vámnakonec přinesla dlouho očekávané plody.

  Read more...

   
 • 11.12.2018 10:03
  Pane Šinágle, Váš "kodex" ani pravé důvody, proč jste smazal ...

  Read more...

   
 • 11.12.2018 09:12
  Pane Holínku, nebuďte tak malověrný a připusťte i možnost ...

  Read more...

   
 • 10.12.2018 20:03
  Pane Šinágle, počátek konce Vašeho BULLETINU odstartovala mj.

  Read more...

   
 • 02.12.2018 15:19
  Reklamy nás obírají o pocit překvapení, protože reklamy jsou ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Jan Šinágl se omlouvá, ale dočasně nemůže své stránky editovat, protože mu exekutor ve věci jeho sporu s Helenou Vondráčkovou a Martinem Michalem sebral počítač; je to tím pozoruhodnější, že cena této věci při prodeji v dražbě nemůže dosáhnout ani 10 tisíc korun a přitom je zablokován Šináglův nemovitý majetek v několikamilionové hodnotě. Stejně tak se jeví zvláštním, že exekutor při mobiliární exekuci nesepsal žádné cenné věci, nýbrž pouze tento Šináglův pracovní nástroj. To je výmluvným svědectvím, jak v této zemi funguje kontrola nad exekutory, kteří na žádost oprávněného vykonají cokoli, bez ohledu na zjevnou nezákonnost pokynu.

Jan Šinágl věří, že se během několika dnů opět ozve a bude své stránky dál spravovat.

 

T.P.

* * *

Šinágl

Brutální útok na svobodu slova, který si nedovolili ani komunisté!

Promiňte, ale nyní se nepodepíšu, už zase mám strach…

17. listopad 2018 a hořkost na začátku Adventu

* * *

Výbušná výpověď: Čtveřice vyšetřovatelů promluvila. Kauza Čapí hnízdo vznikla na příkaz Chovance, tvrdí.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.64 (25 Votes)
Share

Komentáře   

-9 #5 Jan Šinagl 2018-12-12 09:58
Pane Holínku, pokud máte potřebu presentovat sve mnohdy podivné nazory i odkazy na jiné weby, založte si svůj web, či blog. Váš poslední příspěvek byl odstraněn. Nemám potřebu, aby odkazy na jiné weby, nabízely potenciální možnost druhé straně zhoršovat moji současnou situaci.
+9 #4 Bořivoj Holínek 2018-12-11 10:03
Pane Šinágle,
Váš "kodex" ani pravé důvody, proč jste smazal mé komentáře k osobě Andreje Babiše, zkoumat nebudu. Jedno vím však jistě, a sice to, že neobsahovaly nic nemravného a žádné lživé informace. Pokud byste má slova, svobodně napsaná, ponechal na světle Božím, tak soudný a nezaujatý čtenář by si vlastní úsudek učinil sám. K tomu nepotřebuje "cenzora Šinágla".

V době, kdy jsem Vás v dobré víře (v dobré víře proto, že až do doby trvalé veřejné podpory Babiše jsem Bulletin nejenže považoval za jedno z mála sdělovadel, s jehož obsahem jsem se do značné míry ztotožňoval, ale které jsem i finančně podpořil) prvně upozorňoval na to, kdo je osoba BABIŠ, a o co mu v politice ve skutečnosti jde, se o "Bureše" média příliš nezajímala, tudíž následující Vaše konstatování - "...o co méně má informací a o to více podléhá, z velké části, zkorumpovaným a závislým médiím, kdy podvědomě, nic netuše „papouškuje“ jejich „pravdu"" - se netýká mne.
Navíc informace jsem měl od lidí, za které jsem ochoten položit i vlastní život (např. osobu pana Antonína Bělohoubka jsem Vám již tehdy jmenoval), a také z mé více než dvacetileté pracovní činnosti, kdy jsem nakládal (prověřoval) JEN s originálními doklady (ne s tím, co veřejnosti předkládají média).

Pane Šinágle, následující Vaše slova - "Chcete mi snad upírat právo svobodně podporovat kohokoliv, kdo mne přesvědčil o kvalitě a potřebnosti své práce?" - jen vypovídají o tom, do jak nezáviděníhodné situace jste se vlastním přičiněním dostal.
Tomu, že bych Vám chtěl já "upírat právo svobodně podporovat kohokoliv", či svobodně napsat cokoliv (mimo lež, pomluvu a vyhrožování) sám nevěříte. Já bych dokonce Váš názor nikdy nesmazal...

Nechť náš Pán doprovází další Vaše kroky, a to nejen v čase Adventním...
BH
-15 #3 Jan Šinagl 2018-12-11 09:12
Pane Holínku, nebuďte tak malověrný a připusťte i možnost, že žádný konec mých týdenních Bulletinů nenastal. Chcete mi snad upírat právo svobodně podporovat kohokoliv, kdo mne přesvědčil o kvalitě a potřebnosti své práce? Stýská se Vám snad po době jednoho názoru a jedné „pravdy“? Kdo vynáší „konečné soudy“ je často sám obětí manipulace aniž tuší a dělá co se od něho očekává. Vynáší je o to snadněji o co méně má informací a o to více podléha, z velké části, zkorumpovaným a závislým médiím, kdy podvědomě, nic netuše „papouškuje“ jejich „pravdu“. Psychografika Vám viditelně nic neříká. Vaše komentáře byly ostraněny kvůli porušení etického kodexu mého webu, za jehož obsah nesu odpovědnost a jak jsem i napsal po jejich odstranění. Kdo o svých názorech nepochybuje, mnohdy slouží zlu. Jenom hlupák nemění názory a mění své zásady, nebo snad máte stále stejné názory jako před 50-ti lety? Problém naší země nejsou ideologie, ale charaktery. V politice se dějí stále stejné věci jako před 100 lety. Kolik vynikajících osobností jsme sami zničili a dnes je oceňujeme. Kolik jich bude společnost oceňovat za dalších 100 let, které dnes nenávidíme? Nejtěžší ze všeho je předvídat minulost. Může Vám k tomu pomoci kniha prof. Josefa Kalvody „Genese Československa“.

Nadějeplný čas Adventu
+11 #2 Bořivoj Holínek 2018-12-10 20:03
Pane Šinágle,
počátek konce Vašeho BULLETINU odstartovala mj. Vaše veřejná podpora komunistického estébáka, podvodníka a trestně stíhaného lháře Bureše, což jsem Vám písemně sdělil již v letech 2012-15.
Jistě si vzpomenete na mé komentáře (a to i ty, které jste opakovaně smazal) v dané věci...

Stejně jako Váš Bulletin, dopadne v dohledné době také Křížův portál "Pravý prostor", který se v diskusním fóru pod články stal hlásnou troubou fanatických, arogantních okamurovců a podporovatelů SPD, a také komunistů všech odstínů i "kabátů"...

S přáním požehnaných Vánoc Vás zdraví
Bořivoj Holínek
+26 #1 Pavel 2018-12-02 14:03
hmmm, přijít o "pracovní nástroj" kterým šířil placenou probabišovskou propagandu plus x dalším nesmyslů a pomluv, k tomu barák obstavený exekutorem a cca 1/2 milionu dluhů na pokutách... boží mlýny se tomu, myslím, říká...

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)