Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

Nejnovější komentáře

 • 21.02.2018 22:42
  I have checked your website and i have found some duplicate content ...

  Číst dále...

   
 • 21.02.2018 19:28
  Společnost v červenci 1942 ovládal strach, popravovalo se ...

  Číst dále...

   
 • 21.02.2018 19:22
  Pan Zuna nám osvětlil obsah bestseleru jménem Komunistický ...

  Číst dále...

   
 • 21.02.2018 18:43
  "OBROVSKÝ PROBLÉM" se sirkami na Kubě připomíná "problém" ...

  Číst dále...

   
 • 21.02.2018 16:01
  Pane Šinágl 1+1=2 to je pravda, ale 2+3+4+5 = X je rovnice o ...

  Číst dále...

   
 • 21.02.2018 13:36
  Pane Wienere, rozumím, že se Vás to dotklo. Omlouvám se Vám.

  Číst dále...

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“ Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Ze zpráv na Seznamu, a o devitalizaci nádorů

Fortyn KarelSkandální způsob jednání operátora na lince záchranářů, který nechal pacienta zemřít, pobouřil polskou veřejnost. „No tak umře. Každý umře ... posílám tam policii,” řekl ve středu operátor z Kališe na západě Polska šokovanému muži, který volal záchranku pro svého dusícího se kolegu. Než sanitka, již přivolala policie dorazila, muž zemřel. Informovala televize TVN24.

Tady, v Polsku se dělá věda z jednoho mrtvého. Polská veřejnost se bouří. Nad jedním mrtvým. To v Česku jsme jiní. My necháme své nemocné rakovinou, klidně umírat. Dokud nemám rakovinu já, je mi to putna. Doktorům onkologie umírá každých 20 minut jeden člověk. Neumřel by, kdyby ho operovali metodou devitalizace.                                                                                  

                                           

Tak nechají naši lékaři zemřít za rok přes 27 tisíc pacientů. A nikdo se nebouří, jako v Polsku pro jednoho! Jsme národ holubičí, říkávalo se. Tím to asi bude. Až dojde na takto "klidného" člověka nádor, bude hledat doktora, který by ho operoval devitalizací, protože se dověděl, že po takové operaci se neumírá.  Ale zjistí, že lékaře nenajde, protože je daleko široko sám. Ještě včera se nezajímal. Chtělo by to nápor veřejnosti, k jakému došlo po vysílání Klekánice na Ostravské televizi v roce 2000. Tehdy byli lékaři donuceni zkoušet, a zkoušeli.

Jenomže výsledek je překvapil. Pacienti, kteří měli po pár hodinách hromadně umírat na sepsi, (podle jejich pomýlené vědomosti), neumírali ani po dvou měsících. Nebylo lékaře, který by jim řekl, že sepse ne že nenastala. Ona nastala, ale vyvolala reakci imunitního systému, a ten sepsí napadené buňky likvidoval. Proto pacienti neumírali na devitalizovaný nádor, ponechaný v těle! Došlo jim, že takhle bude výsledkem zkoušky potvrzení Fortýnova objevu devitalizace, a oni budou muset vysvětlit napjaté veřejnosti, proč 44 let devitalizaci zakazovali. To se raději rozhodli pro švindl a ohlásili přerušení zkoušky, „protože lidé umírají“. Nemohli hned vyhlásit konec zkoušky, protože ti pacienti co umírali, neumírali na devitalizaci, ale na vyčerpání organizmu. (Ke zkoušce byli vzati pacienti, u kterých nepomohla chemoterapie, byli odstaveni na umření a dostávali jen utišující prášky.) A to zkoušející lékaři Žaloudík a Antoš „vyzvonili“ do novin.

A tak se zkouška mohla jedině přerušit, a po roce, až veřejnost zapomněla, vyhlásili nový zákaz devitalizace. Co bylo tedy příčinou „neúspěchu“ zkoušky, která skončila úspěchem devitalizace?

1. Dosud trvající pomýlené přesvědčení lékařů, že ponechání nádoru v těle znamená sepsi a smrt.                       

2. Strach z odpovědnosti za 44tileté zakazování devitalizace, jež by se tak ukázala funkční.                                 

3. Švindl oficiálních lékařů.

Dámy a pánové, tento stav trvá dodnes! Ještě dnes, 60 let po objevu devitalizace naši lékaři, kterých si vážíme jako andělů, starajících se o naše zdraví, raději nechají umírat ke 30 tisícům nevinných pacientů ročně, než by přiznali svou chybu. Ten objev patří světu! A čeští lékaři, nestateční a švindlující, berou peníze od farmakologů za chemoterapii, zřejmě aby si odlehčili své svědomí!

Ten svět by odměnil MUDr. Karla Fortýna Nobelovou cenou, a to s velikou slávou pro něj i pro Česko.

Dámy a pánové, tímto beru na sebe zodpovědnost za vše, co jsem zde i kdekoliv o devitalizaci za 6 let napsal a jsem připraven se zúčastnit nového zkoušení devitalizace. Anebo přijmu okamžité odvolání zákazu devitalizace a vyhlášení jí za základní metodu hojení nádorů. Lékaři, ti vrchnostenští lékaři mne ignorují, a nereagují.

Obracím se na Vás, kteří jste nemocní nádorem, nebo máte nemocné příbuzné, nebo cítíte, že je třeba ukončit to šedesátileté hraní na schovávanou s devitalizací, která je hanbou naší republiky: Pište mi dopisy, nejlépe hromadné, že požadujete, aby naše lékařská vrchnost (Ministerstvo zdravotnictví, Vědecká rada při ministerstvu a Česká lékařská komora) zrušila zákaz používání devitalizace nádorů a prohlásila ji za hlavní metodu hojení nádorů. Jestli potřebují, aby se zkoušelo, jsem připraven se zkoušky účastnit. Jinak se mezi ně nevlámu a oni mne budou i nadále ignorovat. Opakuju, že jenom v ČR umírá ročně zbytečně přes 27.000 pacientů, a lékařské vrchnosti to nevadí. Podal jsem na ně už trestní oznámení, ale je třeba jednat rychle. Každých 20 minut umírá jeden pacient, jehož české zdravotnictví odmítlo léčit devitalizací. A já jsem ročník 1934, už bych mohl zmeškat vhodnou chvíli.

10. června 2017   Stanislav Vrbík,   Zálešná I/4057,  760 01 Zlín – Drofa

* * *

Hledám lékaře, který má odvahu zachránit mi život!

MUDr. Karel Fortýn, autor objevu století v boji proti rakovině, řekl Právu: „Vytýkali mně, že mi lidi neumírají.“

Osvědčenou metodu k léčbě rakoviny bez následků máme už 60 let!

 Praha se v dubnu stala na čtyři dny světovým hlavním městem imunoterapie, ale mediálně utajeným...?!

 

J.Š.10.6.2017

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)
Share

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Strojový překlad webu

Czech English French German

Reklama