Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

Nejnovější komentáře

 • 16.08.2017 15:05
  To ja bych ty kvetiny s velikou radosti polozil vsem komunistum ...

  Číst dále...

   
 • 16.08.2017 14:19
  I see you don't monetize your page, don't waste your traffic ...

  Číst dále...

   
 • 15.08.2017 21:36
  A kde jsou ty vaše přesvědčivé argumenty? Nikde! Jaké vulgární ...

  Číst dále...

   
 • 15.08.2017 19:31
  Ten který se zajímá o toho,který vulgárně napadá komentáře proti ...

  Číst dále...

   
 • 15.08.2017 16:18
  Pěkné:)

  Číst dále...

   
 • 12.08.2017 15:12
  Podvodnik Sinagl manipuluje s rejtingem svych clanku. Dal ...

  Číst dále...

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“ Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Nápad z Hradu

METRO Filip 280617President Zeman se ve společnosti rakouského prezidenta Van der Bellena při jeho návštěvě 28. června 2017 v Praze vyjádřil, že by nebylo špatné přestěhovat JANUV ZAKONcentrum EU z Bruselu do Prahy, protože Praha byla v minulosti sídlem králů i císařů, Karla IV, Rudolfa Habsburského a dalších.

Ten člověk se měl také „pochlubit“, že současná Praha je sídlem parlamentu, ve kterém se usadili pohrobci totalitní komunistické strany, která jakmile provedla puč v únoru 1948 tři měsíce před volbami nastrkala zbylé strany do Národní fronty a 40 let utlačovala český a slovenský národ. Přidáním si písmenka do svého názvu se distancovala od vražd a násilností aniž by výtečníci z KSČ byli souzeni. Její předseda V.Filip prohlásil: „Komunistická strana má nyní novou historii, ve které se 27 let nepodílela na žádných excesech.“

Nehorázný alibismus – Češi nejsou odpovědni za své vlády?!

Pravda a lezAd LN 9.8.: Češi nejsou odpovědní za své loutkové vlády

Publicista Jan Bejlek se dopouští nehorázného alibismu, když tvrdí, že Češi nenesou morální odpověd­nost za činy svých loutkových vlád a parlamentů v době nesvobo­dy. Kdyby tomu tak bylo, pak by Němci nenesli morální odpověd­nost za vše, co se stalo mezi 30. lednem 1933 a 8. květnem 1945, Italové za 22 let mezi rokem 1923 a 1945, Japonci za veškerá zvěrstva spáchaná jejich jménem mezi roky 1937 a 1945 a Rusové by byli čistí jak lilie od listopadu 1917 až dodnes. Je příliš jednoduché hodit veškerou odpo­vědnost na Hitlera, Stalina, Mussoliniho, Gottwalda či Husáka. Ani jeden z nich by se nestal tím, kým byl, bez milionů ochotných přisluhovačů z řad svých národů. Proto neseme my všichni morální odpo­vědnost i za dobu mezi únorem 1948 a listopadem 1989.

Václav Klaus: „Kiska je varování“ – a Klaus ne?!

LN Klaus a rifle 100817Aktivista Václav Klaus stupňuje své aktivity – po útoku ze „šatníku“ útočí na presidenta Slovenska Andreje Kisku - Klaus: Prezidentem by měl být někdo z politického systému, Kiska je varování. Zvláštní je, že tento vždy účelově zásadový „vševěd všehomíra“ stejné principy neuplatňuje vůči presidentu Ruska Putinovi? Ten také „nevzešel“ z politických stran, nemusím snad připomínat z jakých?! President Slovenska Kiska se může právem pyšnit úspěšnou podnikatelskou a donátorskou činností, nahony vzdálené činnosti Klause a Putina.

Článek vlevo (LN 10.8.2017) – mimochodem zkuste fotografii Klause v „džínách“ najít pomocí Google zadáním Václav Klaus? Způsob propojení obou jeho rukou na fotografii také napovídá mnohé o skryté „nejistotě objektu“, kdy se viditelně „necítí ve své kůži“. Hraná a skutečná osobnost se pozná na první pohled. O této povedené rodince Klausových si více můžete přečíst více. Doporučuji též stále aktuální projev presidenta Slovenska na Forum 2000 ze dne 17.10.2016: „Politici si hrají s ohněm.“ Projev jsem musel nechat přeložit do češtiny! Nebyl kupodivu ani na webových stránkách slovenského presidenta?! To, že Andrej Kiska už nehodlá kandidovat na úřad presidenta vypovídá o poměrech na Slovensku. Do boje proti „matrixu“ se musí zapojit všichni slušní, nemáme-li na to nakonec doplatit všichni, tedy i celá země! O tom budou nastávající volby!

Proč vzrůstá napětí na Korejském poloostrově

Korea Kim a TrumpReportérka paní Šámalová na Dálném východě řekla do kamery, že Čína si přeje, aby mezi Severní Koreou a ostatními státy byl udržován status quo, tedy nynější, respektive dřívější stav.

Ale Severní. Korea neustálým  navyšováním zbrojení zvyšuje i napětí a  status quo je tak neudržitelný a přání Číny se tak stává pokryteckým. Utajované kšefty Ruska a Číny se Severní Koreou, přes úzkou ussurijskou hranici mezi Ruskem a několika set km dlouhou hranicí s Čínou, udržují tento stát nad vodou. Kdyby tyto tajné dodávky nebyly, tvrdé sankce OSN na Severní Koreu by měly váhu a význam. Neustále vyvíjené a modernizované raketové systémy Severní Koreje jsou připravené na Koreu jižní, aby byla přemožena a začleněna mezi komunistické okolí. Proto bude Severní Korea stále více provokovat.


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Strojový překlad webu

Czech English French German

Reklama