Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

Nejnovější komentáře

 • 27.06.2017 10:04
  Frank Zappa byl symbolem svobody a koncerty Leningradských ...

  Číst dále...

   
 • 27.06.2017 04:12
  Paní Vondráčková. V době normalizace po 68. roce jste hostovala ...

  Číst dále...

   
 • 27.06.2017 00:58
  Šinágl je známé pedofilní prase co před revolucí zneužíval ...

  Číst dále...

   
 • 26.06.2017 22:07
  Mir wurde damals gesagt, da ich die cz Staatsbürgersch aft ...

  Číst dále...

   
 • 26.06.2017 21:37
  Kvalitní lidi kteří za něco stojí mít nebudeme. Prožili jsme ...

  Číst dále...

   
 • 26.06.2017 20:59
  Mylite se, zeleni "pragmatici" zcasti prevzali pozice ...

  Číst dále...

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“ Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Kauzu fyzicky napadeného občana úředníkem MÚ Žebrák a následně pepřovým sprayem, bude řešit KÚSK

Peprovy sprayPřestupkovou komisí PK Hostomice odsouzené strany se vyjádřily k odvoláním protistrany. Posuďte sami vyjádření právního zástupce ing. Bohdana Šimečka Mgr. Marie Vrecionové ze dne 19.6.2017 a mé vyjádření ze dne 22.6.2017. Jakoby by se opět potvrzovalo pravidlo – kde nejsou důkazy, nastupuje záplava slov, nepravd, zavádějících informací či dokonce snadno prokazatelných lží.

 

Tři podněty ministru spravedlnosti ČR Robertu Pelikánovi k nápravě flagrantního selhání české justice a policie

Chovanec Tuhy Pelikan… Obávám se, že demokracie je ve vážném ohrožení především námi samými, ne tolik cizí mocností, která jen využívá daného stavu. Nebude-li co nejrychleji efektivně konáno odpovědnými osobami a institucemi, zbývá občanům už jen čl. 23 LPZS, která je součástí Ústavy ČR:

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

Věřím, že tak daleko situace nedospěje a plně využijete mandát, který Vám občané dočasně svěřili ve volbách. … 

Vaše podněty jsou důležité

Hezké odpoledne,

při posledním jednání Senátu se ukázalo, jak důležitá je aktivita občanů. Senát projednával kariérní řád pro učitele i zákon o nelékařských zdravotnických službách a u obou norem bylo zohledněno stanovisko občanské společnosti. Kariérní řád o 2 hlasy schválený nebyl a naděje svitla rovněž rodičům, které mají děti postižené autismem.

 

Ze zpráv na Seznamu, a o devitalizaci nádorů

Fortyn KarelSkandální způsob jednání operátora na lince záchranářů, který nechal pacienta zemřít, pobouřil polskou veřejnost. „No tak umře. Každý umře ... posílám tam policii,” řekl ve středu operátor z Kališe na západě Polska šokovanému muži, který volal záchranku pro svého dusícího se kolegu. Než sanitka, již přivolala policie dorazila, muž zemřel. Informovala televize TVN24.

Tady, v Polsku se dělá věda z jednoho mrtvého. Polská veřejnost se bouří. Nad jedním mrtvým. To v Česku jsme jiní. My necháme své nemocné rakovinou, klidně umírat. Dokud nemám rakovinu já, je mi to putna. Doktorům onkologie umírá každých 20 minut jeden člověk. Neumřel by, kdyby ho operovali metodou devitalizace.                                                                                  


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Strojový překlad webu

Czech English French German

Reklama