Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 23.06.2024 15:13
  Dotaz na soudkyni Bochňákovou: Jelikož vim, že čte tyto články ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 17:45
  Česká společnost Dvakrát zažila totalitu. Šest let nacistickou ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 11:13
  Od dob působení Otakara Motejla se mnoho na tomto úřadu změnilo ...

  Read more...

   
 • 18.06.2024 10:48
  Nejlepší policie na světě? Aktuálně je v médiích, že Karlova ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 12:39
  Martin Michal byl několikrát upozorněný na osobu LP. Jak se LP ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 10:28
  Svůj komentář jsem napsala pod tento Váš příspěvek na FB. Mám ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Rozstani_rodina_Vebru_040908Plzeňský masakr práva – Několik vět 2011 – Projev Varnsdorf 10.září 2011 – Plzeňská a Karlovarská mafie  – Pád vlády – předčasné volby!

SMS Aleše Vébra ze dne 13.9.2011, 11:42 hod.: „Dovoluji si pochlubit se s unikátním právním úspěchem: mám pravomocně zrušený konkurs na Golf Ještěd! Po 9-ti letechOS_LIberec_Vebr_vypoved__050209 martyria… a už ve fázi pravomocně schválené (a až v dovolání u NS ČR zrušené). Konečně zprávy… Žalobou pro zmatečnost vše zrušeno a nyní čerstvě i Vrchním soudem v Praze posvěceno. Dík za podporu!“ Veřejnoprávní média samozřejmě poslušně mlčí! Rodina byla  okradena o rodinné sídlo, pozemky, bratr Aleše Vébra Martin, po zinscenované nehodě je na vozíku, otec nedávno zemřel i díky prožitému martyriu. Soudkyně KS Ústí nad Labem, JUDr. Renata Zlámalová, která za úplatek konkurs umožnila, soudí dále, protože byl její trestní čin už po 2 letech promlčen! Majetek nedostane rodina Aleše Vébra automaticky zpět, ale musí podat žalobu a složit 4% z požadované částky, což je pro ni bez zadlužení těžko představitelné. Žalovaná částka bude jistě přes 100 mil. Kč. Je na čase, aby toto řádění zločinců ve vedení země občané ve vlastním zájmu zatrhli a začali se aktivně bránit. V Ústavě ČR mají pro toto své konání oporu ve čl. 23. LPS, která je její součástí.

 

 

Článek Aleše Vébra z roku 2009, který si přečetlo již přes 50.000 návštěvníků - Plzeňský masakr práva (a státu)

– navazuje na něj článek Několik vět 2011 z něhož cituji:

Proto vyzýváme vedení naší země, aby pochopilo, že nadešel čas ke skutečným a důsledným systémovým reformám, které by odstranily korupci, státem podporovanou lichvu (např. při exekucích) a klientelismus. Tyto změny jsou možné a mohou mít úspěch jen tehdy, bude-li jim předcházet vskutku svobodná a demokratická diskuse, bez vlivu politickými stranami ovládaných medií, které jsou zneužívány ke kriminalizování, dehonestování a likvidování těch, kteří jsou vládnoucí garnituře jakkoliv nepohodlní. Takové praktiky si v ničem nezadají s praktikami komunistického režimu z 50. let minulého století a nesou prvky nové totality. Prvním krokem k jakýmkoliv smysluplným změnám jsou předčasné volby, kde by již nesměli kandidovat ti politici, kteří po svém dlouhém působení, zavinili neutěšený morální, sociální a hospodářský  stav naší země….


Hanibal: „Buď cestu najdu, nebo si ji udělám.“

Jan Šinágl, 16.9.2011

 

Z mého archivu 6.11.2009 (vyšlo na bigbloger LN, který mi byl krátce nato zrušen). J.Š.

Všehoschopný don Kindl, aneb o zločinné plzeňské mafii, Karlových Varech a dalším – aneb JUDr. Mafie!

Staré římské přísloví říká, že „právo je uměním dobrých a spravedlivých“. Jsou lidé, kteří se tváří a dokonce i vypadají, že jsou dobří a spravedliví. Realita je jiná. Na jednu stranu tito právníci vyučují mladé lidi jak dělat PRÁVO, na druhé straně za nimi zůstávají v ruinách jejich vlastní obchodní společnosti, jejich obchodní partneři a co je u právníka a dokonce advokáta to nejhorší – ožebračený klient, zničený zneužitím informací získaných při poskytování právní pomoci. Tyto webové stránky si kladou za cíl demaskovat a zveřejnit některé praktiky advokátní kanceláře JUDr.Milana Kindla, varovat veřejnost a poučit zejména studenty práv o tom, jak lze zákon přeměnit v nástroj , který sleduje všechno možné, jen ne dobro a spravedlnost ...

Každý mladý člověk, který studuje právo, ale nejen on, doslova každý jedinec se může vždy okamžitě rozhodovat o tom, co je správné a nesprávné, co je dobré a co je zlé. Jelikož advokát JUDr. Milan Kindl tuto rozlišovací schopnost zjevně nemá, ponecháváme čtenáři těchto stránek, aby vynesl svůj vlastní soud….

 

www.donkindl.cz

- - - - - -

Ukázka práce advokáta JUDr. Karla Jelínka – byl jsem opět zřejmě jediný, který průběh této TK zveřejnil. Přítomna byla ČTK, ČT, ČRO a novináři regionálních deníků na plzeňsku…?! J.Š.

TK „Parkhotel Plzeň“, Kongresové centrum – 5.11.2009

O kauze: advokát JUDr.Karel Jelínek

Rozhovor JUDr.Karla Jelínka pro ČTK a ČRo Plzeň

- - - - - -

Projev ve Varnsdorfu dne 10.září 2011

 

Jinak doporučuji skvělé články, postřehy a komentáře na Slepecké holi pana Tomáše Peciny!

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)