Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

Žádné události k zobrazení

Nejnovější komentáře

 • 03.08.2021 10:19
  Hezký den, Chtěli jsme vás informovat, že náš tým zkontroloval ...

  Read more...

   
 • 02.08.2021 18:38
  Vážení, jen občas plaše připomínám, že celý viroregulační ...

  Read more...

   
 • 02.08.2021 09:30
  Dobrý den. Předně Vám děkuji za zveřejnění mého příběhu. A ...

  Read more...

   
 • 02.08.2021 08:27
  Dobrý den pane Mrzílku, dovoluji si opravit malou chybičku v ...

  Read more...

   
 • 01.08.2021 10:53
  Bývalý primátor Jekatěrinburgu Jevgenij Rojzman o lidech kolem ...

  Read more...

   
 • 31.07.2021 17:37
  S návrhy na rehabilitaci vyslovil souhlas i státní zástupce JUDr.

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Ze zahraničního tisku

Clovek a strach

Pamatujte, že to, o co ve skutečnosti jde, je SOUHLAS. Aby se dostali ze zločinu, potřebují tito lidé souhlas všech k očkování. Životní pojišťovny jsou velmi chytré. Než vyplatí životní pojistku, položí si jednoduchou otázku. Zemřel pojištěnec na vakcínu? Pokud odpovíte ano, pak pravděpodobně nebudou platit životní pojištění. Proč? Protože pojištěnec se dobrovolně stal pokusným králíkem ve velkém farmaceutickém experimentu.

***

✔︎ Hluboký vědecký výzkum COVID-19, ukazuje, že na celém světě dochází k nebývalým lékařským podvodům. Existuje šest nezávislých výzkumných zpráv, které se navzájem potvrzují.

✔︎ Autoritativní vědecké studie prokazující, že test PCR poskytuje vysokou míru falešně pozitivních výsledků a není schopen detekovat infekci.

✔︎ Přehled veškeré dostupné vědecké literatury o obličejových maskách, která ukazuje, že nezastavují virus, ale spíše zvyšují riziko infekce a představují vážná zdravotní rizika.

✔︎ Vědecké studie prokazující, že uzavírky nezabraňují šíření virů a naopak způsobují nepopsatelnou újmu společnostem a lidem.

✔︎ Vědecké studie o lécích na COVID-19: HCQ, Budesonide, Ivermectin a Chlorine Dioxide. Tyto studie dokazují, že neexistuje důvod pro život ohrožující experimentální vakcíny.

✔︎ Vědecké studie prokazující, že očkovaní lidé onemocní mnohem vážněji, když dostanou COVID-19, než neočkovaní, a další vědecké informace o experimentálních vakcínách.

Celkem téměř třicet vědeckých studií a investigativních zpráv, které si můžete zdarma stáhnout a distribuovat.

Sun DawuVíce k obvinění v článku: Outspoken Chinese billionaire Sun Dawu sentenced to 18 years in prison

***

Mezinárodní olympijský výbor nadbíhá Číně: „Prezident Si je borec a zasloužil by medaile.“

Bach se pak v rozhovoru pro čínskou agenturu Sin-chua vyjádřil následovně: „Prezident Si je skutečným borcem a zasloužil by si celou sadu medailí, neboť má zcela jasnou vizi důležitosti sportu ve společnosti a ve vzdělávání mladých lidí. V tomto ohledu je skutečným olympijským vítězem pro mladou generaci.“

Stew hovoří s Dougem z pravice a odhaluje absolutní volební podvod, ke kterému došlo, a také sdílejí závažné důkazy o vakcínách, kde mohl být zasvěcen i prezident Trump. Poslouchejte velmi pozorně. J.Š.

***

Dr. Reiner Fuellmich: Bombshell - ohromující důkaz, že pandemie je zločin se všemi důkazy

V Melbourne identifikovali 12 "pozitivních", s deltou (rýma), vyhlásili 5. lock-down. Stojí za shlédnutí video z místa a poslech toho, co říkají lidé na ulici. Povšimněte si trička "Socialist distancing".

https://rumble.com/vkdp2r-police-stand-down-at-freedom-day-in-melbourne-australia.html

V Queenslandu našli jednoho pozitivního a celému státu nasadili roušky. Každý má dostat práci, pokud chce pracovat a nějak ve společnosti fungovat. Samozřejmě vše na dobrovolné bázi, jak jinak.

Biolek AlfredNáš krajan Alfred Franz Maria Biolek, nejlépe známý svými televizními programy a prezentacemi, zemřel 23. července 2021 v Kolíně nad Rýnem ve věku 88 let. Narodil se 10. července 1934 ve Freistadtu / Fryštátě, kde je dnes skutečné centrum průmyslového města Karwin / Karviná, jako syn právníka. Jeho otec Joseph byl členem Sudetoněmecké strany (SdP) a druhým starostou Freistadtu. Ke konci druhé světové války, poté, co město obsadila Rudá armáda, byla rodina vyvlastněna, internována a nakonec vyhnána.

V nekrologu v „Tiroler Tageszeitung“ bylo možné číst, že rodina po válce uprchla na Západ - jasný případ historického zmatku! (Díky Aloisovi Wechselbergerovi MAS za jeho opravu! Samozřejmě ve věku 11 let byl Biolek, stejně jako asi tři miliony jeho krajanů, vyhnán ze své vlasti!)

Před několika lety Alfred Biolek znovu navštívil dům svých rodičů ve Freistadtu, který je nyní dětským domovem - dědictví, které je také v jeho smyslu.

Přečtěte si článek o televizní legendě zde: Bitte sehen Sie hier einen Beitrag über die TV-Legende.

Jistě k zamyšlení zdravého rozumu. Pozor na český jazyk: „Jsem očkovaný“ jako průběhový čas přítomný, tedy nedokonavý tvar a “Jsem oočkovaný“ jako tvar dokonavý. J.Š.

Nadační fond Svědomí národa: Příběh vědkyně MUDr. Soni Pekové, PhD.

Dr. Reiner Fuellmich: Bombshell - ohromující důkaz, že pandemie je zločin se všemi důkazy

SDL CZ vyhnani 1945 statistikaLm. Dkfm. Chladek nám píše k SdP085: „Ještě jednou vás informuji, že neexistuje žádná „ smlouva “St. Germain, ale pouze„ diktát St. Germain“. Důvod (Brockhaus): Smlouva je právní transakce uzavřená aplikací a přijetím mezi dvěma nebo více protistranami ... Pokud se strany nedohodnou ve všech bodech, smlouva nebude uzavřena (oddíl 157 BGB).

Rakouská delegace nepřijala tento návrh smlouvy v St. Germain v roce 1919, ani nebyly možné žádné návrhy změn. Rakouská delegace byla zavřená v St. G., až nakonec musela podepsat. Poté bylo v rakouském parlamentu přijato protestní usnesení proti tomuto aktu. Můžeme hovořit pouze o „diktátu St. Germaina“, který není v žádném případě právně závazný. Vezměte prosím na vědomí tuto nesmírně důležitou otázku a věnujte pozornost správnému vyjádření pro budoucnost. “

Události ČT (20.7.) Marocká tajná služba odposlouchávala francouzského presidenta a premiéra programem PEGASUS. Byl používán i vládami jiných zemí na odposlechy novinářů (23 z 35 zpráv, v délce 20 vteřin). Dokdy bude prezident Zeman krýt velvyslance Lorence, BIS a média mlčet a politici nekonat?!

***

Nezapomínejme, že bývalý ministr spravedlnosti Pavel Němec si po konci politické kariéry kromě výnosné advokátní praxe zařídil ještě jeden lukrativní byznys. Především vybraným politikům, byznysmenům, pracovníkům justice a „politickým podnikatelům“ dodával šifrovací systém do mobilních telefonů od roku 2014. Je pokládán za šedou eminenci tuzemské justice. Mezi jeho „klienty“ patří či patřili například „kmotři“ jako Roman Janoušek s Tomášem Hrdličkou a Ivo Rittigem, manažeři ČEZ, expremiér Petr Nečas s Janou Nagyovou Nečasovou, bývalý místopředseda Nejvyššího soudu Pavel Kučera či třeba místopředseda Sněmovny Petr Gazdík z TOP 09. Kdo  kontroloval či kontroluje Pavla Němce? Za jeho ministrování byl zaveden zločinný exekuční systém. „Proslavil“ se také propuštěním katarského prince Sáního. Dnes žije v luxusu…

***

Macron Emanuele mobil Pagasus 7 2021V roce 2019 byla pro možný dohled nad spywarem vybrána čísla hlavy státu, jeho předsedy vlády a čtrnácti tehdy sloužících ministrů. Elysée, kterou kontaktoval „Le Monde“, řekla: „Pokud jsou fakta pravdivá, jsou zjevně velmi vážná. Veškeré světlo bude vrhnuto na tato odhalení “.

Emmanuel Macron miluje své mobilní telefony. Pro francouzského prezidenta jsou pracovním nástrojem, prostředkem vládnutí a dokonce symbolem jeho moderny. Dva iPhony sedí vedle něj na jeho oficiálním portrétu a na videu natočeném v květnu s YouTubers McFly a Carlito je viděn v salóncích Elysée, kde jeden nakreslil fotbalistu Kyliana Mbappého.

Použití těchto zařízení se však mohlo obrátit proti němu. Jedno z čísel prezidenta republiky, které podle našich informací používá pravidelně nejméně od roku 2017 a do posledních dnů, se objevuje v seznamu čísel vybraných bezpečnostní službou marockého státu, uživatelem spywaru Pegasus , pro potenciální hackerství. Zaměřena byla také telefonní čísla patřící tehdejšímu předsedovi vlády Edouardovi Philippovi a dalších čtrnáct členů vlády.

Tato telefonní čísla jsou součástí seznamu více než 50 000, který konzultovala organizace Forbidden Stories a Amnesty International před sdílením se šestnácti médii, včetně Le Monde, sdružených v „projektu Pegasus“. Podle analýz konsorcia a Amnesty International přítomnost čísla v tomto seznamu znamená, že se o něj zákazník Pegasus zajímal a zvažoval možnou infekci.

Pravost tohoto seznamu a jeho propojení se spywarem Pegasus byla zjištěna zejména analýzou několika desítek telefonů, jejichž čísla jsou na něm uvedena. V naprosté většině případů zde byly nalezeny technické stopy, které zanechal Pegas, často během několika sekund od objevení se na seznamu odpovídajícího telefonního čísla. ...